Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Jedzie do mnie Lenovo Y580. Wyczytałem, że debile z Lenovo zrobili dysk systemowy 900GB. Próby zmiany wielkości partycji, powodują usunięcie partcji recovery.

Ktoś już walczył z podobnym problemem? Widzę, że najprostrzą rzeczą, będzie zdobycie dobrej kopii systemu, podzielenie na nowo dysku i wgranie systemu z płyty. Więc teraz pytanie, czy ktoś ma/gdzieś widział czystą kopie Windowsa 8/64bity, bez żadnego syfu? Będę wdzęczny :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

win 8 nie jest taki straszny. ;) gdybyś jednak stwierdził, że system to nie problem, zresztą zawsze można zainstalować inny, to uważam, że za tę cenę ten byłby ciekawy: http://www.komputronik.pl/product/183773/Komputery/Laptopy/Acer_Aspire_V3_771G_53218G1T.html

poprosiłem o laptopa za 2500 bez windowsa 8, a ty zaproponowałeś mi sprzęt za 2700 z windowsem 8. szczerze dzięki za chęci. a jak mam zainstalować sobie inny system, to po kiego mam płacić za 8? wtedy lepiej chyba kupić bez systemu

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że ma śmigać jakoś na fullach, ale jakby się włączyło to by było miło. Ostatnie GTA, w które więcej pograłem to San Andreas, więc to tak bardziej w ramach pozwiedzania Los Santos :)

Jeśli chodzi o granie to moje wymagania się kończą na szybkim działaniu Europki, reszta to jako dodatek.

 

Ważniejsza dla mnie jest mobilność w tym momencie.

Odnośnik do komentarza

No toć cały czas powtarzam, że nie do gier. To, że chciałbym, żeby przy okazji poszło GTA i AC4 to dodatek, absolutnie nie jest to dla mnie priorytet.

 

Ma być mobilny(lekki + bateria), a z gier to płynnie śmigać ma EU4(którą da radę odpalić na moim 5-letnim lapku) i tyle :)

 

A. i nie mam nic przeciwko używkom, tyle że wolałbym sprawdzone źródło, bo bateria często dość szybko traci na żywotności..

Odnośnik do komentarza

chłopaki, na szybkości, lapek dla znajomego, 2500zł, raczej granie+codzienne użytkowanie. windows 8 nie wchodzi w grę.

http://allegro.pl/laptop-lenovo-z510-i5-4200m-8gb-1tb-8ssd-gt740m-2g-i3845441825.html

szukanie czegos na sile bez systemu jest bezcelowe

generalnie nie napisales do jakiego grania bedzie potrzebna maszyna, generalnie to nie jest laptop dla "gracza"

 

No toć cały czas powtarzam, że nie do gier. To, że chciałbym, żeby przy okazji poszło GTA i AC4 to dodatek, absolutnie nie jest to dla mnie priorytet.

 

Ma być mobilny(lekki + bateria), a z gier to płynnie śmigać ma EU4(którą da radę odpalić na moim 5-letnim lapku) i tyle :)

 

A. i nie mam nic przeciwko używkom, tyle że wolałbym sprawdzone źródło, bo bateria często dość szybko traci na żywotności..

 

http://allegro.pl/laptop-toshiba-l830-i3-8gb-750gb-hd7550m-w8-1-gry-i3833397545.html

http://allegro.pl/laptop-hp-probook-4340s-i3-3120m-4-320gb-win-7-8-i3826434228.html

jak rozważasz używki to celuj w Della E6320 lub E6330, koło 2k są już do wychaczenia nawet na i5

 

generalnie żaden z powyższych w kontekście GTA jest bezużyteczny(nie znam wymagań, ale integra lub karta dedykowana pokroju integry tego moim zdaniem nie ruszy)

eu4 czy fm, na spokojnie

 

No tak, to akurat zauważyłem ;) Ale poza perspektywą rychłej i stosunkowo kosztownej wymiany baterii czekałyby mnie jakieś inne niespodzianki? I jak te konkretne egzemplarze wyglądają pod względem wydajności podzespołów?

 

MBP to MBP, pytanie do czego chcesz tego uzywac, cena wcale nie jest niska(osobiscie uwazam, ze 3k to sporo za ten model), wez pod uwage, ze jest to komputer oparty jeszcze o C2D - wydajnosc do codziennego korzystania jest ok, FM na tym powinien ladnie smigac, nie wiem jak najnowszy, bo jeszcze nie gralem, ale poprzednie wersje na Makówkach śmigały bardzo elegancko mimo teoretycznie slabszych podzespolach niz w klasycznych laptopach czy PC

 

nie jestem przekonany o wsparciu dla mavericsa w architekturze C2D, nie wiem czy Lion to nie bedzie cos ostatniego co wspiera C2D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...