Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

podłącz zewnętrzny monitor/telewizor, jeżeli na nim obraz będzie normalny to matryca/taśma do wymiany, jak też będzie komiks, to karta grafiki lub wyjście z grafiki(rebagalling lub wymiana)

dzięki za pomoc, będzie szansa na podłączenie w niedziele, to się wtedy odezwę, czy jest sens naprawiać.

Odnośnik do komentarza

podłącz zewnętrzny monitor/telewizor, jeżeli na nim obraz będzie normalny to matryca/taśma do wymiany, jak też będzie komiks, to karta grafiki lub wyjście z grafiki(rebagalling lub wymiana)

 

na TV działa normalnie. Nie będę zanosił do naprawy, skoro w tym roku zamierzamy kupić nowego laptopa.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję modemu USB, który będzie działał w Aero2. Ktoś ma jakieś doświadczenia? Bo Allegro jest pełne róznych modeli i typów, a mnie interesują opinie użytkowników ;)

huwawei e3131, polecam(bardzo dobrze sie sprawuje z Aero)

 

 

podłącz zewnętrzny monitor/telewizor, jeżeli na nim obraz będzie normalny to matryca/taśma do wymiany, jak też będzie komiks, to karta grafiki lub wyjście z grafiki(rebagalling lub wymiana)

na TV działa normalnie. Nie będę zanosił do naprawy, skoro w tym roku zamierzamy kupić nowego laptopa.

 

Dzięki za pomoc.

 

enpe

 

teoretycznie to może być tylko tasiemka od matrycy albo sama matryca - jak już chcesz :), ważne, że nie GPU

Odnośnik do komentarza

albo najlepiej https://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?docname=c01736638&tmp_task=prodinfoCategory&cc=pl&dlc=pl&lc=pl&product=3829664

 

nienawidzę supportu HP ...

generalnie obie te rzeczy by się przydały, sdaje się, że to Sata, ale nie jestem pewien, bo nie moge sprawdzić... dokładny model z everesta lub z aida powinien załatwić temat

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

budżet koleszko

W granicy powyżej podanych - czyli maksymalnie 2300-2400. I czy bardziej polecałbyś lapka z Win 7 czy 8?

 

Twoj post przeszedl ponizej mojego radaru, WIN7, aktualne ?

 

http://www.x-kom.pl/p/171550-notebook-laptop-15-6-lenovo-ibm-g500s-i5-3230m-8gb-1000-dvd-rw-7hp64x-gt720m.html

 

http://www.x-kom.pl/p/154626-notebook-laptop-15-6-asus-x550vc-xo007v-8-i5-3230m-8gb-500-dvd-7hp64x-gt720.html

 

Podobał mi się ten Lenovo, ale akurat nie byłem w stanie kupić. Teraz jestem i widzę, że już niedostępny. Coś się zmieniło i może polecisz coś innego? Jak trzeba to dorzucę z 2,3 stówki czyli cena załóżmy do 2700.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...