Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana grafiki w notebooku jest ztcw mocno kłopotliwa. I zazwyczaj nie warto się w to bawić.

Przeważnie grafika jest na stałe przylutowana do płyty głównej, no i zakładając, że chcesz wymienić kartę na mocniejszą, musiałbyś dodatkowo wymieniać zasilacz etc. Ergo, nawet jeśli jest to możliwe, to imo się to nie opłaca.

 

Jeśli coś się w tym względzie przez ostatnie lata zmieniło, to przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Odnośnik do komentarza

Podales takie wymagania jakie podales. IMHO w tym najbardziej rozsadna propozycja jest wlasnie DELL. Ja wlasnie takiego kompa obecniej potrzebuje i jakbym mial dzisiaj kupowac to wlasnie vostro bym wzial ze sklepu.

 

pobbijam,

dell vostro 13" to najtanśza propozycja z dedykowana grafiką

Odnośnik do komentarza

Podales takie wymagania jakie podales. IMHO w tym najbardziej rozsadna propozycja jest wlasnie DELL. Ja wlasnie takiego kompa obecniej potrzebuje i jakbym mial dzisiaj kupowac to wlasnie vostro bym wzial ze sklepu.

 

pobbijam,

dell vostro 13" to najtanśza propozycja z dedykowana grafiką

Zostaje jeszcze opcja odpuszczenia sobie matowego ekranu. Wtedy mozna sie rozgladac za soniakiem, asusem czy acerem.

Odnośnik do komentarza

Buffu, ja powiem Ci tak - istota ultrabooka jest jego mobilnosc. Moge zniesc przenosny sprzet bez napedu optycznego - fakt korzystam z niego coraz rzadziej. Niemniej jednak blyszczaca matryce, ktora czasem wrecz uniemozliwia prace w pociagu czy na balkonie oraz brak modemu 3g uwazam za ady trudne do zaakceptowania. Nie po to kupujesz maly komputer by za chwile wtykac do niego 15 peryferiow bo producent zapomnial o tym czy o tamtym...

Odnośnik do komentarza

To może ja tez poproszę o poradę.

 

Poszukuję netbooka, tylko kompletnie nie wiem czego szukać. Potrzebny będzie przede wszystkim do podłączenia do telewizora i ogladania filmów na ekranie TV, przegladania internetu oraz pogrywania w pociągu w... CM01/02. Im mniejszy tym lepszy :)

 

 

 

Koszt ok. 1000 zł (max. 1200).

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję w miare pilnie nowego laptopa, zależy mi na niewielkich rozmiarach. Zastanawiałem się nad ultrabookiem. Pytanie do bardziej zorientowanych: warto się w nie bawić już teraz czy lepiej poczekać na ciekawsze specyfikacje?

http://allegro.pl/sh...item=2213610232

myślę, że dobra oferta ;)

 

ultrabook, matowa matryca, 6gb ramu, 1tb dysk + 16ssd, grafika tez chyba spoko ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Panowie, myślę nad kupnem netbooka/ultrabooka/laptopa.

 

Czy na takim sprzęcie da się grać w FMa? Potrzebuję koniecznie mały ekran (czyli chyba max 13.3 cala), do taksówki, żeby zabić czas na postoju, a w razie konieczności szybko schować i jechać z klientem.

 

Polecicie coś? Chciałem wziąć na raty, więc cena powiedzmy do 3 tys.W ostateczności wziąłbym coś z oferty telefonii komórkowej, bo docelowo chciałem mieć internet mobilny

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...