Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, myślę nad kupnem netbooka/ultrabooka/laptopa.

 

Czy na takim sprzęcie da się grać w FMa? Potrzebuję koniecznie mały ekran (czyli chyba max 13.3 cala), do taksówki, żeby zabić czas na postoju, a w razie konieczności szybko schować i jechać z klientem.

 

Polecicie coś? Chciałem wziąć na raty, więc cena powiedzmy do 3 tys.W ostateczności wziąłbym coś z oferty telefonii komórkowej, bo docelowo chciałem mieć internet mobilny

http://allegro.pl/biznesowy-dell-vostro-3350-i5-2450m-8gb-500-hd6490-i2252945237.html

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób, które są w tej materii bardziej zorientowane..

Szukam lapka, z dużym wskazaniem na używke, to ma być sprzęt zapasowy więc nie potrzebuje nowego cacka. Lapek byłby używany w zasadzie do pisania prac, prezentacji, przeglądania neta, ale mógłby także do pogrywania w fma (niekoniecznie nowego) .

Co do budżetu to szału nie ma, gdzieś w graniacach 800zł.

Prosiłbym o jakieś propozycje.

Odnośnik do komentarza

Laki:

http://allegro.pl/dell-d630-2-2ghz-4gb-80gb-wifi-super-bateria-i2280462978.html

 

Super komp na pierwszy rzut oka. A taki sprzęt: Acer Aspire S3-951? Jest w ofercie blueconnect T-Mobile na 36 miesięcy za 299 zł, 35 GB limit danych (czego i tak na taxi nie wykorzystam)w abonamencie 159 zł.

Guli a w jakiej konfiguracji ten Acer ?

Odnośnik do komentarza

moja żona posiada netbooka Asus Aspire d260. przez praktycznie 2 lata chodził ok. problem zaczął się jakiś miesiąc temu. po włączeniu (bez różnicy czy na zasilaczu czy nie) komp chodził normalnie przez jakieś 15 minut. potem dioda od dysku zaczęła cały czas chodzić (nie miga, czasem miga) tak jakby dysk sobie cały czas coś czytał (lekko słychać pracę- takie trykanie). powoduje to oczywiście większą lub mniejszą zawiechę.

po paru minutach w końcu można go uruchomić ponownie. wtedy odpala się i chodził normalnie.

myślałem, że to system, który był (W7 starter) się wali bądź pamięć. oddałem go do serwisu. wsadzili 2 GB RAMu i powiedzieli, że system jest ok.

po 2, 3 dniach problem z zawiechą powrócił.

uparłem się i zrobiłem format dysku i zainstalowałem W7 normalne. przez około tydzień chodziło wszytko bardzo ładnie. niestety problem po raz kolejny wrócił przedwczoraj.

co może być przyczyną?? dysk uszkodzony? grzeje się?

czasem na łóżku leży, czasem na stole.

Odnośnik do komentarza

panowie, a w jakiej cenie da sie kupic laptopa, ktory mialby sluzyc do ogladania filmow, przegladania internetu oraz ewentualnie pogrywania w FMa? na tej samej stronie Laki szukal czegos uzywanego, ale on znal swoj budzet, ja niestety nie potrafie przewidziec ile bede mogl przeznaczyc na zakup.

 

ktos kiedys podawal taka taka fajna stronke, gdzie mozna bylo zobaczyc iles komputerow najlepszych w cenie do, ma ktos cos takiego w zakladkach?

Odnośnik do komentarza

Fasol,

sprzęt tylko nowy czy używany również ?

widzisz, mnie zawsze przestrzegali przed sprzetem uzywanym i komputerami zlozonymi w calosc dostepnymi w supermarketach (mowa o stacjonarnych). nie wiem na ile moge zaufac sprzedawcom. powiedzmy tak, jestem raczej przekonany do nowego sprzetu, ale jakas ciekawa oferta moze mnie sklonic do zakupu uzywanego laptopa.

 

obecnie siedze na stacjonarnym, 2GB ramu, 7600GT, jakis dwurdzeniowy procesor, a z tego co widzialem, konfiguracja dla Lakiego (sprzet uzywany) bila na leb mojego PCta :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...