Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Smetek za pomoc :)

Lapek wczoraj do mnie dotarł i śmiga bez problemu, bateria trzyma zaskakująco dobrze, reszta też jak najbardziej na plus.

Co ważne lapek bardzo zadbany, praktycznie minimalne mikrowady.

Na pewno warto czasem zainwestować w używkę, tym bardziej jak ktoś podrzuci sensowną propozycje.

Odnośnik do komentarza

Fasol,

sprzęt tylko nowy czy używany również ?

widzisz, mnie zawsze przestrzegali przed sprzetem uzywanym i komputerami zlozonymi w calosc dostepnymi w supermarketach (mowa o stacjonarnych). nie wiem na ile moge zaufac sprzedawcom. powiedzmy tak, jestem raczej przekonany do nowego sprzetu, ale jakas ciekawa oferta moze mnie sklonic do zakupu uzywanego laptopa.

 

obecnie siedze na stacjonarnym, 2GB ramu, 7600GT, jakis dwurdzeniowy procesor, a z tego co widzialem, konfiguracja dla Lakiego (sprzet uzywany) bila na leb mojego PCta :)

określ zatem budżet

Dzięki Smetek za pomoc :)

Lapek wczoraj do mnie dotarł i śmiga bez problemu, bateria trzyma zaskakująco dobrze, reszta też jak najbardziej na plus.

Co ważne lapek bardzo zadbany, praktycznie minimalne mikrowady.

Na pewno warto czasem zainwestować w używkę, tym bardziej jak ktoś podrzuci sensowną propozycje.

flaszke postawisz na zlocie ; )))

 

te komputery są.. pancerne PDK ;), wiecej moge Ci powiedziec na zlocie

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/lenovo-b575-amd-e-300-6gb-320gb-hd6310-wwa-sklep-i2281624569.html

http://allegro.pl/laptop-lenovo-g575-g570-e300-4g-320g-hd6310-gratis-i2269443152.html

 

jeżeli chodzi o zakup laptopów w euro, uważam, że lepiej wybrać neo lub tego prywatnego sprzedawcę, gdzie masz 6gb ramu

 

 

generalnie raczej nic lepszego nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Panowie, planuję kupić laptopa, ale zupełnie nie orientuję się w tym temacie, więc chciałbym prosić was o poradę. Chcę sprzęt, na którym swobodnie będę mógł pograć w FM-a i od czasu do czasu odpalić sobie FIFĘ na nie najwyższych parametrach. Głównie, wiadomo - Internet, od czasu do czasu jakiś film. Cena około 2000-2500 zł. Podobnie jak MaKK, muszę go nabyć w sklepie (co więcej, sklepie, który oferuje możliwość spłaty na raty). Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza

Panowie, planuję kupić laptopa, ale zupełnie nie orientuję się w tym temacie, więc chciałbym prosić was o poradę. Chcę sprzęt, na którym swobodnie będę mógł pograć w FM-a i od czasu do czasu odpalić sobie FIFĘ na nie najwyższych parametrach. Głównie, wiadomo - Internet, od czasu do czasu jakiś film. Cena około 2000-2500 zł. Podobnie jak MaKK, muszę go nabyć w sklepie (co więcej, sklepie, który oferuje możliwość spłaty na raty). Jakieś propozycje?

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-y570-i5-2450m-4gb-500gb-gt555m.bhtml

 

łykasz w salonie euro lub kurier, kwestia rat jest możliwa w obu wariantach ... napewno zamów przez net, powinno być nawet ok. 200zł taniej niz w sklepie ...

Odnośnik do komentarza

napewno zamów przez net, powinno być nawet ok. 200zł taniej niz w sklepie ...

Nie do konca sie zgodze. W Inwazji PC mozna fajnie negocjowac ceny. Po prostu podrukowałem z neta lepsze oferty od ich i dwa razy chetnie mi do tych cen wyrównali.

 

w euro rtv agd negocjacje ? zapomnij ;)

 

pisałem w kontekście konkretnej propozycji, ktora padła z mojej strony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...