Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam co prawda zwyklego HP 550 i faktycznie nie jest to zadna rewelacja. Funkcyjnie jest calkiem OK, nawet dosc lekki jak na 15,4, ale jego konstrukcja to jakas porazka. Co do ProBookow sie nie wypowiadam - moze sa tacy, ktorzy sobie chwala, ja slyszalem negatywne opinie (trwalosc baterii). Reap, ja sam chetnie bym zamienil swojego kompa sluzbowego na cos mniejszego, bardziej porecznego i mysle, ze 13,3 to optymalny kompromis. Na 12,1 juz bym mial troche za malo miejsca na ekranie przy swojej pracy, a powiem Ci, ze 12,1 (ASUS 1215N - 1,6 kg z zasilaczem), jest wystarczajaco poreczny nawet dla drobnej laski, wiec dla faceta 13,3 nie powinno byc problemem.

 

Zamiast tego HP zastanow sie nad: http://www.x-kom.pl/p/62227-notebook-laptop-13,3-dell-vostro-v130-i3-380um-4096-500-3g-7hp64-srebrny.html - Tu plusem jest wbudowanym modem 3G, ale grafa to tez integra.

 

Tu: http://www.x-kom.pl/p/67042-notebook-laptop-13,3-dell-vostro-3350-i3-2310m-4gb-500-7hp64x-hd6470-srebr.html masz takiego z Radeonem, ale bez 3G i na i3.

 

Ja jakbym mial dzisiaj kupowac kompa (czyli wlasnie 13,3) to kupilbym jednego z tych modeli DELL-a. Plus za podswietlana klawiature i matowa matryce. Mozesz tez dokupic wieksza baterie. Obczaj.

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Juz na poczatku chcialbym tylko powiedziec, ze nie znam sie w ogole na komputerach. Sprzet to dla mnie czarna magia, wiec jezeli ktos bedzie chcial odpowiedziec na moje pytania, niech ma to na uwadze, i stara pisac sie jak najprostszym jezykiem :) Teraz moje pytanie. Otoz nosze sie z zamiarem zakupu laptopa, ktorego jedynie bede uzywal, do ogladania filmow, sluchania muzyki, przegladania internetu - czyli standard. Chce tez na tym laptopie uzywac programow typu Office, jakis prostych programow obliczeniowych - glownie ma byc do laptop na studia. Jedyna gra bylaby Football Manager. Ciagle gram w niesmiertelny dla mnie FM 2007, ale szczerze musze przyznac, ze z checia zagram w nowego, glownie przez mozliwosc wyboru w trakcie sezonu lig grywalnych. Stawia mnie to w nieco komfortowej sytuacji, gdyz preferuje dlugie rozgrywki na jednym save. Tutaj pytanie pierwsze - czy do 2,3 tys. dam rade kupic jakiegos porzadnego laptopa ? I pytanie numer dwa - czy na laptopie w ogole da sie dobrze grac w FM. Slyszalem wiele roznych opinii, jedni mowia, ze owszem, da sie grac normalnie. Inni twierdza, ze latpop sie przegrzewa, psuje, i zbytnio nie da sie grac, ze lepsza stacjonarka. No i reasumujac - na co zwrocic uwage przy wyborze na laptopa, takiego glownie pod eFeMa ? Przepraszam, za brak polskich znakow - szwabska klawa :)

Odnośnik do komentarza

Jako że od października będę studiować, to w związku z tym będę potrzebować laptopa. Nie ukrywam, że chciałbym od czasu do czasu w coś zagrać (nic wielkiego), obejrzeć film, a przede wszystkim spokojnie przeglądać internet. Mój budżet to 2000zł i jest to kwota raczej nie do przekroczenia. Co byście polecali?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...