Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co Ci mogę polecić Łonio, serio do gier lepiej PC albo konsole, a w laptopie nastaw się na dobry procek + ram, co byś mógł spokojnie w FM-a naparzać :P

Ja miałem 2 lapki - Acera, którego kupiłem 2 lata temu i całkowicie sprawnego sprzedałem w minione wakacje, po czym kupiłem Toshibę - na niej chodzi wszystko z nowości, jedynie GTA IV się przycinało.

Również bez usterek, jedynie CD ROM nie chodzi, bo rozkręcając laptopa trochę go wybrzuszyłem :D

Odnośnik do komentarza

Ja mam Acera Aspire i jest baardzo zadowolony. Katuje go ostro - najmniejszej zadyszki od półtora roku. IMO Acer zaczal robic b. dobre lapki, a cene wciaz maja konukrencyjna.

dokładnie (tzn. piszę to po opiniach fachowców ;)) Chyba nawet jako jedyni wzięli na siebie usterkę z popiskiwaniem i wymieniali płyty główne. Reszta serwisów wypięła się i stwierdzała, że piszczenie jest w normie i nie przeszkadza w użytkowaniu.

Szczerze mówiąc, mam faworyta właśnie wśród Acerów. Mianowicie model 5820TG. Świetne przebiegi na baterii, mocny Core i5. Ale waham się, czy opłaca mi się dołożyć 460 zły do ceny MSI (Na Acera jest 50 zł zniżki).

 

w M.Exp. w pobliżu mnie jest coś takiego. Nie wiem czy jest to lokalna promocja, czy też ogólnopolska. Chyba fajny sprzęt.

no sprzęt może być, ale promocja żadna ;)

btw: właśnie ta seria x52 i k52 ma wadę produkcyjną.

Odnośnik do komentarza

Mój laptop odmawia posługi. Dziś życie zakończyła nagrywarka dvd (wewnętrzna). I zaczął się dylemat - co kupić? Czy szukać nagrywarki dvd do zamontowania w laptopie (oczywiście jeśli jest taka możliwość), czy nagrywarki dvd podłączanej pod USB? A może ktoś doradzi w miarę atrakcyjnego cenowo nowego laptopa? Pod pojęciem atrakcyjny cenowo mam na myśli cenę ~1000 pln. Laptop nie musi mieć super grafiki - byle mi się nie wieszał na FMie 07. Do tego wymagałbym nagrywarki dvd w zestawie i w miarę pojemnego dysku. No i ekran z przekątną 15 cali byłby miły.

 

Dzięki za wszelkie porady.

Odnośnik do komentarza

2gb patrzac pod katem grania, nie tylko w FM, to trochę mało, ale z drugiej strony zakup dokonany, nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem ...

Nie no, 2GB Ramu to ja planuje dokupić. I z tym się pogodziłem. Ale i tak uważam, że zakup jest opłacalny.

Zresztą, dokonując zakupu via net, mam 10 dni na odesłanie produktu ;)

Zdaje sobie sprawę, że ten laptop ma kilka wad. Między innymi matrycę podświetlaną lampą, a nie diodami, czy też niżej taktowaną pamięć (800mhz, zamiast 1066mhz).

Jednakże, testy nie wykazały jakiegoś drastycznego spadku wydajności przy niżej taktowanej pamięci.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...