Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja odplynalem to Ty jestes rozbitkiem na oceanie.

 

Nie mowimy przeciez o winie lub nie, tylko o metodach jakie wobec oskarzonych zastosowano.

Tylko państwo Kaczyńskiego skazywało niewinne osoby (patrz doktor G.)

 

Wskaż konkretne represyjne metody abym mógł sie do nich ustosunkować, czy aby nie są zawarte w polskim prawie takie przepisy.

Odnośnik do komentarza

http://www.polskiera...y-co-Orzel-moze

 

czy w konstytucji nie ma zapisu o szacunku dla godła? Kurwa, widzieliście te koszulki? Dwumetrowy orzeł z białej czekolady? Może jeszcze z gówna?

Hm, a może patriotyzm nie musi być nabożny? Przecież ci ludzie mówią "jestem Polakiem i jestem z tego dumny i zadowolony". Bycie Polakiem nie musi oznaczać samobiczowania od białego rana i patrzenia na wszystkich dookoła, komu dziś dać odpór. Trochę dystansu do siebie nie zawadzi.

Odnośnik do komentarza

http://www.polskiera...y-co-Orzel-moze

 

czy w konstytucji nie ma zapisu o szacunku dla godła? Kurwa, widzieliście te koszulki? Dwumetrowy orzeł z białej czekolady? Może jeszcze z gówna?

Hm, a może patriotyzm nie musi być nabożny? Przecież ci ludzie mówią "jestem Polakiem i jestem z tego dumny i zadowolony". Bycie Polakiem nie musi oznaczać samobiczowania od białego rana i patrzenia na wszystkich dookoła, komu dziś dać odpór. Trochę dystansu do siebie nie zawadzi.

patriotyzm to ani nabożne marsze, ani samobiczowanie od rana, ani sprzątnie kupy po swoim psie(co najbardziej kojarzy mi się z tym patriotyzmem, który propagują organizatorzy tego marszu).

Trochę dystansu? Sorry, ale jak ktoś w ten sposób parodiuje godło mojego kraju, to zaznaczenie, że ktoś tu pomylił drogę nie jest żadnym bólem dupy, ale normalną reakcją. Skoro ludzie wzięli udział w tym marszu, aby się pobawić i zamanifestować swoje zadowolenie z bycia Polakiem, to dlaczego maszerowali pod różowym transparentem z jakimś kurakiem? Nasza prawdziwa flaga i godło nie są już trendy?

Odnośnik do komentarza

Trochę dystansu? Sorry, ale jak ktoś w ten sposób parodiuje godło mojego kraju, to zaznaczenie, że ktoś tu pomylił drogę nie jest żadnym bólem dupy, ale normalną reakcją. Skoro ludzie wzięli udział w tym marszu, aby się pobawić i zamanifestować swoje zadowolenie z bycia Polakiem, to dlaczego maszerowali pod różowym transparentem z jakimś kurakiem? Nasza prawdziwa flaga i godło nie są już trendy?

 

nie, to jest wlasnie bol dupy. co to komu przeszkadza, ze pokazali orla w troche innym "swietle"? gdyby wyskoczyli z normalnym godlem na transparentach, to wygladaliby bardziej na pisowcow walczacych o "nasza (ich) Polske" niz na normlanych obywateli, ktorzy chca zwrocic uwage na wazny problem, ale pokazany przez pryzmat radosci i zyczliwosci. Ten happening mial wlasnie zwrocic uwage ze da sie zachowywac inaczej niz np Ty. Chcial pokazac, ze nie musimy byc narodem polaczkow, ktorzy wszedzie widza problemy, sa klotliwi i z najwiekszej blahostki robia problem na skale narodowa. Ludzi, ktorzy nie potrafia sie razem bawic i cieszyc ze sa Polakami. tak po prostu, a nie tylko jak umrze papiez albo kiedy dotknie nas jakas wspolna tragedia.

Odnośnik do komentarza

http://www.polskiera...y-co-Orzel-moze

 

czy w konstytucji nie ma zapisu o szacunku dla godła? Kurwa, widzieliście te koszulki? Dwumetrowy orzeł z białej czekolady? Może jeszcze z gówna?

Hm, a może patriotyzm nie musi być nabożny? Przecież ci ludzie mówią "jestem Polakiem i jestem z tego dumny i zadowolony". Bycie Polakiem nie musi oznaczać samobiczowania od białego rana i patrzenia na wszystkich dookoła, komu dziś dać odpór. Trochę dystansu do siebie nie zawadzi.

patriotyzm to ani nabożne marsze, ani samobiczowanie od rana, ani sprzątnie kupy po swoim psie(co najbardziej kojarzy mi się z tym patriotyzmem, który propagują organizatorzy tego marszu).

Trochę dystansu? Sorry, ale jak ktoś w ten sposób parodiuje godło mojego kraju, to zaznaczenie, że ktoś tu pomylił drogę nie jest żadnym bólem dupy, ale normalną reakcją. Skoro ludzie wzięli udział w tym marszu, aby się pobawić i zamanifestować swoje zadowolenie z bycia Polakiem, to dlaczego maszerowali pod różowym transparentem z jakimś kurakiem? Nasza prawdziwa flaga i godło nie są już trendy?

Ale chodzi Ci o kształt tego kuraka? Sugerujesz, że twórcy tego rysunku świadomie chcieli znieważyć polski symbol narodowy?

 

Obecne godło jest fatalne z wielu względów. Ma otwartą zamiast zamkniętej korony, zamiast tradycyjnego karmazynu ma jakąś nołnejmową czerwień w tle, w koronie brakuje prześwitów, pas na skrzydłach powinien być złoty, wewnątrz Orła nie powinno być żadnych bezsensownych cieniowań, złote powinny być całe nogi... No i to nie jest żadne godło, tylko herb. Nazwany godłem.

Te wszystkie uchybienia obrażają naszą dumę narodową?

Odnośnik do komentarza

Ale chodzi Ci o kształt tego kuraka? Sugerujesz, że twórcy tego rysunku świadomie chcieli znieważyć polski symbol narodowy?

 

Obecne godło jest fatalne z wielu względów. Ma otwartą zamiast zamkniętej korony, zamiast tradycyjnego karmazynu ma jakąś nołnejmową czerwień w tle, w koronie brakuje prześwitów, pas na skrzydłach powinien być złoty, wewnątrz Orła nie powinno być żadnych bezsensownych cieniowań, złote powinny być całe nogi... No i to nie jest żadne godło, tylko herb. Nazwany godłem.

Te wszystkie uchybienia obrażają naszą dumę narodową?

bardziej chodzi mi o orła z czekolady.

Owszem, osobiście byłbym za przywróceniem orła z 1919 roku, ale póki co godło mamy jakie mamy i jest narodowym symbolem więc jak może nas obrażać?

Nie przemawia do mnie przedstawianie orła z okejką, ani akcje "wywiń orła" itp. Scorpio pisze, że o wszystko robimy problemy, kiedy nigdzie ich nie ma, a cała akcja została zorganizowana, aby ludzie się dobrze bawili. Taki sposób patrzenia wydaje mi się bardzo naiwny. Ja nie pamiętam, ale rodzice zawsze mi mówili, że takie wesołe akcje, kiedy wszystko się wali, to spuścizna po komunie.

Odnośnik do komentarza
Scorpio pisze, że o wszystko robimy problemy, kiedy nigdzie ich nie ma, a cała akcja została zorganizowana, aby ludzie się dobrze bawili. Taki sposób patrzenia wydaje mi się bardzo naiwny. Ja nie pamiętam, ale rodzice zawsze mi mówili, że takie wesołe akcje, kiedy wszystko się wali, to spuścizna po komunie.

 

nie zrozumiales ani mnie, ani tej akcji. serio.

Odnośnik do komentarza
Scorpio pisze, że o wszystko robimy problemy, kiedy nigdzie ich nie ma, a cała akcja została zorganizowana, aby ludzie się dobrze bawili. Taki sposób patrzenia wydaje mi się bardzo naiwny. Ja nie pamiętam, ale rodzice zawsze mi mówili, że takie wesołe akcje, kiedy wszystko się wali, to spuścizna po komunie.

 

nie zrozumiales ani mnie, ani tej akcji. serio.

pewnie powinienem spojrzeć na nią przez różowe okulary, to bym zrozumiał :) z mojej strony EOT.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...