Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Igrzyska się zakończyły, kosztowały około 100 miliardów. Długu zostało pewnie ze 60. Czekamy na podatek stadionowy i kataster, oraz na nowe fotoradary, gdyż jak wiadomo debil bez prawa jazdy buduje system radarowy, Niestety polscy kierowcy nie zasilili budżetu w ilości spodziewanej przez obecny, nielegalny notabene rząd bandytów i szubrawców

Odnośnik do komentarza

skoro tak Ci rząd nie po drodze z Twoimi poglądami, ja jeżeli coś mi nie pasuje albo z czymś się nie zgadzam to albo to zmieniam, a jak nie mogę to się od tego dystansuje, żeby nie musieć się z tym "użerać"

Można jeszcze wyrazić jasny sprzeciw i walczyć o swoje. Dla Ar Krampouza jest to pisanie sarkastycznych komentarzy na forum internetowym na którym jest jawnie wyśmiewany za owe na każdym kroku.

Dzięki Bogu mamy takich dzielnych wojowników o zniesienie d***kracji i obalenie Bandy Czworga!

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nielegalny?

 

Bo nie ma mojej zgody na wprowadzenie demokracji totalnej , oraz wprowadzenia państwa prawnego. I nie życzę sobie również żeby ktoś robił ciągle coś dla mojego bezpieczeństwa i mojego dobra w imię walki z terroryzmem rasizmem i ksenofobią

Masz prawo do takiego poglądu, ale to przecież nie neguje legalności obecnych władz (chyba, że jesteś monarchistą i negujesz wszystkie republikańskie rządy po 1918).

Odnośnik do komentarza

Nie kłóćcie się! Bez zgody Ar Krampoueza nie ma mowy o jakiejkolwiek legalności władz i w ogóle nie wiem, jak możecie z tym dyskutować!

 

Bez kitu - typek musi być jakimś lewicowcem, próbującym na forach ośmieszać argumenty swoich przeciwników. Innego sensownego wytłumaczenia jego działalności nie widzę...

Odnośnik do komentarza

Można jeszcze wyrazić jasny sprzeciw i walczyć o swoje.

 

No to na barykady. Ty zaczynasz, bo mnie to nie interesuje.

No to jak chcesz zmieniać świat przez internet jak to teraz robisz to faktycznie zostaje ci wyprowadzka z kraju, tam też mają internet, dalej będziesz mógł walczyć z władzą!

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nielegalny?

 

Bo nie ma mojej zgody na wprowadzenie demokracji totalnej , oraz wprowadzenia państwa prawnego. I nie życzę sobie również żeby ktoś robił ciągle coś dla mojego bezpieczeństwa i mojego dobra w imię walki z terroryzmem rasizmem i ksenofobią

zdecydowanie powinieneś sobie odświeżyć definicję słowa "nielegalny", bo ewidentnie nie masz pojęcia co ono znaczy. ale czytając twoje posty nie tylko z tym słowem masz problemy. polecam lekturę słownika języka polskiego. chociaż cholera wie, czy i tam ci cholerni reptilianie nie namieszali...

Odnośnik do komentarza

Można jeszcze wyrazić jasny sprzeciw i walczyć o swoje.

 

No to na barykady. Ty zaczynasz, bo mnie to nie interesuje.

No to jak chcesz zmieniać świat przez internet jak to teraz robisz to faktycznie zostaje ci wyprowadzka z kraju, tam też mają internet, dalej będziesz mógł walczyć z władzą!

 

Walka z bandą szubrawców nazywających się demokratami jest możliwa już tylko jako walka zbrojna. Niestety na obecnym etapie bełkotu mnie to jeszcze nie interesuje. Istnieje jednak nadzieja , że syf zwany demokracją legnie w gruzach jeszcze w tym dziesięcioleciu.

Odnośnik do komentarza
Walka z bandą szubrawców nazywających się demokratami jest możliwa już tylko jako walka zbrojna. Niestety na obecnym etapie bełkotu mnie to jeszcze nie interesuje. Istnieje jednak nadzieja , że syf zwany demokracją legnie w gruzach jeszcze w tym dziesięcioleciu.

Nie żebym kochał demokrację w obecnie panującej formie (osobiście zawęziłbym prawo wyborcze do osób przynajmniej w miarę zainteresowanych polityką, na przykład za pomocą łatwiutkich testów sprawdzających naprawdę podstawowe wiadomości o organizacji państwa i życiu politycznym, żeby wyeliminować tych, co głosują na podstawie tego, kto się ładniej uśmiecha, kto ma ładniejszy krawat, itd.), ale ciekaw jestem, jaką proponujesz alternatywę? Bo rozumiem że nie chcesz żadnej reformy obecnego systemu, tylko jego obalenia i postawienia w jego miejsce czegoś zupełnie nowego? Monarchia, komunizm, faszyzm, anarchia, powrót do wspólnot plemiennych? Proszę o konkretną odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...