Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

Kloppo ma też trzeźwe myślenie ;)


- Przykro mi, jeśli ktoś jest zawiedziony. Może ktoś się z tego śmieje. Mam nadzieję, że niektórzy robili w niedzielę coś ciekawszego, niż oglądanie tego meczu - powiedział Klopp po spotkaniu.

Niemiecki trener zdystansował się też od mistrzowskich aspiracji kibiców.

- Musimy odpowiednio zareagować i wyciągnąć wnioski, jestem pewien, że piłkarze to zrobią. Nie jesteśmy kandydatem do mistrzostwa - stwierdził.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Marko Grujic pierwszym transferem Kloppa na Anfield. Pomocnik Crveney Zvezdy Belgrad pozostanie na wypożyczeniu do końca sezonu w swoim obecnym klubie.

Liverpool rozpocznie negocjacje z Joel-em Matipem 1 stycznia 2016, zawodnikowi Schalke kontrakt kończy się w czerwcu 2016. Także może to być ciekawy transfer za darmo, szczególnie że środek obrony w Liverpoolu wygląda niezbyt ciekawie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mała uwaga po obejrzeniu wczoraj meczu z Exeter. Widziałem tylko ostatnie 30 minut i jedno mocno rzuciło mi się w oczy: Benteke kompletnie alienuje się od drużyny. Widziałem powtórkę bramki Sinclaira: wszystkie młokosy skakały z radości, Benteke wychodzi z pola karnego ze spuszczoną głową, jakby wściekły że to nie mu się udało :/

 

A poza tym, to przypomniałem sobie, że Jose Enrique jest jeszcze w tym klubie :) Mocno się uśmiechnąłem, jak zobaczyłem ten skład :)

Odnośnik do komentarza

Hahahaha :D

 

Świr, którego styl gry nie jest niczym nowym w angielskim futbolu. Wenger dzisiaj powiedział mu, żeby się uspokoił. To jest liga dżentelmenów, a nie miejsce dla jakiegoś nieokrzesanego hipstera.

 

No ale skoro standardy na Anfield są już tak niskie, że w ten sposób fetuje się remisy u siebie to pozostaje mi jedynie odwrócić się na pięcie z gromkim LOLem na ustach.

Odnośnik do komentarza

Jaka frustracja? :laugh: Sugerujesz, że frustrują mnie remisy Liverpoolu? Musiałbym chyba być debilem.

 

Tego drugiego zdania nie rozumiem. Co ma autobus Evertonu w polu karnym (kiedy? gdzie?) w niewygranym meczu do dzikiego zachowania Jurgena Kloppa? Oczadziałeś?

 

W ogóle czuje się zaszczuty. KAŻDY mój komentarz w tym temacie jest odbierany jako "frustracja" i "ból dupy" :D

Odnośnik do komentarza

Ostatni mój post tutaj był na początku grudnia :glaszcze:

 

Ale sęk w tym, że to drugi raz. Najpierw była szalona radość po remisie z West Bromem (!!!), a teraz fetowanie punktu z Arsenalem u siebie w taki sposób, jakby wygrali ligę. Trochę to groteskowe, tym bardziej gdy się zajmuje 9 miejsce w tabeli.

 

Nie mój cyrk, nie moje małpy. Ja mam tylko bekę, choć niektórzy stwierdzą że to frustracja. TAK, GOTUJE SIĘ WE MNIE KREW BO WIELKI LIVERPOOL JEST NA 9 MIEJSCU W LIDZE :D


 

KAŻDY mój komentarz w tym temacie jest odbierany jako "frustracja" i "ból dupy" :D

Przemyśl to :)

Liga dżentelmenów :lol:

 

Wyobrażasz sobie Sir Alexa Fergusona albo Wengera latających jak małpa przy ławce rezerwowych po golu na 3:3 w 90 minucie? Albo jakiegokolwiek innego menedżera z klasą? :) Przecież to zwykłe pajacowanie.

Odnośnik do komentarza

Ostatni mój post tutaj był na początku grudnia :glaszcze:

 

Ale sęk w tym, że to drugi raz. Najpierw była szalona radość po remisie z West Bromem (!!!), a teraz fetowanie punktu z Arsenalem u siebie w taki sposób, jakby wygrali ligę. Trochę to groteskowe, tym bardziej gdy się zajmuje 9 miejsce w tabeli.

 

Nie mój cyrk, nie moje małpy. Ja mam tylko bekę, choć niektórzy stwierdzą że to frustracja. TAK, GOTUJE SIĘ WE MNIE KREW BO WIELKI LIVERPOOL JEST NA 9 MIEJSCU W LIDZE :D

 

 

 

KAŻDY mój komentarz w tym temacie jest odbierany jako "frustracja" i "ból dupy" :D

Przemyśl to :)

 

Liga dżentelmenów :lol:

 

Wyobrażasz sobie Sir Alexa Fergusona albo Wengera latających jak małpa przy ławce rezerwowych po golu na 3:3 w 90 minucie? Albo jakiegokolwiek innego menedżera z klasą? :) Przecież to zwykłe pajacowanie.

 

Po miesiącach poszukiwań wreszcie znalazłeś coś, do czego możesz się Kloppowi przyczepić :lol: Przyczepianie się do jego wybuchów radości to dla mnie już taki gromki lol, że nawet nie wiem, jak na to odpowiedzieć :D

 

A co do tych remisów, to nie potrafię napisać nic mądrzejszego niż FYM :)

Odnośnik do komentarza

Przecież nie mówię, że ma w ogóle nie fetować. Tylko takie pokazówy remisach (po WBA poszedł z piłkarzami pod The Kop i trzymali się za ręce) to śmiech na sali. Mnie byłoby wstyd, gdyby Martinez tak szalał :) Pewnie to wszystko jest cool do czasu, aż fanatycy LFC otworzą oczy i wyniki zaczną ich uwierać. Zobaczymy czy wtedy też Jurgen będzie bohaterem :D

 

Feanor - nie muszę niczego szukać żeby się przyczepić do Kloppa. Wystarczy spojrzeć na tabelę i wyniki LOL.

Odnośnik do komentarza

Hej, a kiedy Ciebie zaczną uwierać wyniki EFC :D LOL :D

#lfc_w_ruinie

#manu_za_moment

#efc_w_budowie

 

 

Po raz ostatni, w złudnej nadziei, że odrzucisz uprzedzenia. Od kilku lat z roczną przerwą LFC gra słabo. Nie dość, że bez sukcesów, to jeszcze mało efektownie. Przychodzi tu jedno z najgorętszych wolnych trenerskich nazwisk na świecie. LFC gra różnie, ale potrafi grać tak jak z Arsenalem.

 

Lad dziwi się, że się z tego cieszę.

Lad dziwi się, że heavymetalowe podejście Kloppo do futbolu mnie inspiruje.

Lad dziwi się, że pomimo braku przełomu w lidze, ośmielam się mieć nadzieję.

 

Evertonians są jacyś dziwni.

 

eot

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...