Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak naprawdę, to sporo w tym było słabości United, nie tylko jakości Pool. No dajmy na to katastrofalna gra Fellainiego czy megaprezent Carricka nie wynikały z pressingu Reds :) Aczkolwiek progres w porównaniu z bryndzą pierwszych kolejek jest giganczny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Here, from the Post, and unedited, is part of the soundtrack from Saturday's Fulham v Everton match: "Trigger, trigger, trigger shoot that nigger"; "Hou, Hou, Hou, Hou's had a heart attack"; "Oh Emile Heskey, I want to know, will you be my slave"; and "Oh no, Kopites are crying, Gerard Houllier is dying, what a wonderful way to spend the day, watching Gerard Houllier pass away."

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/competitions/premier-league/3018592/Everton-move-to-lose-racist-tag.html

 

Paru debili. eotfm

Odnośnik do komentarza

Pro memoria. Trochę po to, bym miał szybką drogę do tego motywującego wideo :)

 

http://www.liverpoolfc.com/video/featured-videos#25941

 

A tak w ogóle, to ja już nie potrzebuję tego pucharu. Nie po takim meczu ;)

...no i co tam się za historie rozgrywały :lol:

 

http://www.independent.co.uk/sport/football/european/liverpool-fan-loses-phone-amid-anfield-celebrations-has-it-returned-with-sakho-and-origi-selfie-on-a6985476.html

Odnośnik do komentarza

Są pierwsze pogłoski o Origim: 4-6 tygodni przerwy :/ Mam nadzieję na co najmniej adekwatną reakcję federacjimw stosunku do sprawcy :/ Chyba, że plotki okażą się niesprawdzone...

 

A z lepszych wieści: Udinese potwierdziło, że LFC negocjuje Zielińskiego :)

Edit: ojciec Origiego jednak zasugerował właśnie, że kontuzja syna nie jest aż tak groźna. Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Nie no, jeśli faktycznie wypadnie na miesiąc to dramat. Talent Origiego w końcu odpalił na wyspach i szkoda, gdyby przez durne zachowanie osła z Evertonu wszystko stracił. No, może nie wszystko, ale wejść w rytm meczowy po dłuższej kontuzji z pewnością byłoby ciężko...

Odnośnik do komentarza

To jest pierwszy piłkarz LFC którego pokochałem. Gigantów lat osiemdziesiątych przespałem za żelazną kurtyną, prawie nigdy ich nie widziałem, więc cięźko było się przywiązać do samych literek ze "Sportu" czy "Tempa", bo tak mogłwm ich jedynie śledzić. A potem przyszedł Canal plus i do serca wjechali mi szarżą McAteerowie, McManamanowie, Fowlerowie et consortes... Ale najjaśniejszą gwiazdą był wtedy dla mnie Michael, więc żaden scouserowy jęk na Judasza mi go nie obrzydzi, tym bardziej, że na Old Trafford nie przyszedł bezpośrednio. Owen to jeden z moich piłkarskich bogów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Firmino nie gra na OPŚ w Poolu. Z tego co kojarzę to kiedy mógł to robił z niego F9 Kloppo ;) Lallana gra bardziej OPŚ, Millner młodszy nie będzie, Lucas to żaden wielki zawodnik, a Can jest bardzo uniwersalny. Hendo łamliwy, a Cou gra jako jeden z OPŚ. To mogłoby wypalić :-k

 

Ojo to skrzydłowy bardziej, Ibe też jakby co :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...