Skocz do zawartości

Liverpool FC


Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś był w temacie to byś wiedział, że te ploty o tym, że Coutinho "dał Liverpoolowi ostatni sezon" krążą od dawna. Stawiam dolary przeciwko orzechom na transfer request, jak nie będzie LM w przyszłym sezonie.

 

Kolejny przykład na to z jakim klubem mamy do czynienia:

 

JYwJ6ST.jpg

 

Ten łysy uszolot obok Sakho to niejaki Stephen French. Gangus z Merseyside o pseudonimie The Devil - zasłynął z torturowania dilerów narkotykowych. Dziś siedzi w miejscu dla VIPów na Anfield :laugh:

Odnośnik do komentarza

Akurat z tym dopingiem, to się muszę z ladem zgodzić. Nie widziałem co prawda meczu z Palace, ale starcie z Kazaniem (na Anfield) było straszne, tam kilkukrotnie słychać było jedynie pokrzykujących trenerów. Co śmieszne, zdecydowanie lepiej słyszałem liverpoolską grupę wyjazdową w Rosji :lol:

Odnośnik do komentarza

Tak. Generalnie narzekał strasznie na to, że jest cicho i że ludzie nie zostają na meczach do ostatniego gwizdka.

No właśnie, jest cicho... i to bynajmniej nie tylko w takich momentach, gdy to przeklęte Palace ( ;) ) strzela nam bramkę na koniec. W meczu z Kazaniem po tradycyjnym początkowym hałasie cicho zrobiło się jeszcze przed rosyjskim golem. Nie wiem, nie takie Anfield z transmisji pamiętam sprzed kilku lat :/ Nie rozumiem tego :/ Tym bardziej, że naprawdę niemal ciągle słyszałem tych liverpooldliansów w Kazaniu.

Na RAWK ktoś dzisiejszy mecz nazwał 90 minute silence, nawiązując do wiadomo czego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja rozumiem że MC grało bez kilku piłkarzy którzy mogliby się pojawić dziś na placu gry, ale chyba powoli można stwierdzać że Kloopmajster gorszy od Brendana nie jest?* ;)

 

*- Tak to ironia, Klopp jest niesamowity serio, gościu wbija do rozbitej ekipy bez gwiazd i po miesiącu rozjeżdza wielkie City, szacunek mordo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...