Skocz do zawartości

Dyskusja o FM 2009 i zamówieniach


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na gram.pl mam pre-order i napisali, że premiera 21.11 :-k

 

Hm, no a tutaj: http://www.gram.pl/gra_8QfjJO3_Football_Manager_2009.html jest "Dostępna w sprzedaży: od 13 listopada 2008", więc nie wiem, czy gram.pl podaje światową premierę, ale myślę, że powinni podawać datę polskiej premiery.

 

W sumie to zastanawiam się czy nie kupić via Steam (da się z Polski, tak btw.?) - ja wiem, że pudełkowa wersja to pudełkowa, z instrukcją etc. ale szczerze - nigdy nie przeczytałem słowa w instrukcji do FMa - a jak mnie nie urzeknie, to przynajmniej się pudełko nie będzie kurzyć. :keke: No i dostałbym (chyba?) angielską wersję, co mi bardziej pasuje (przyzwyczejenie).

Odnośnik do komentarza
A w Anglii już dostarczają pre-ordery - ale tym razem GAME i inni cwaniacy się natną, bo kod rejestracyjny dopiero w piątek będzie działać :>.

Na SI Forum ludzie piszą, że we Francji też można od kilku dni dorwać grę - http://community.sigames.com/showthread.php?t=58944.

"Makowcy" chyba odpalą grę, prawda? Tam autoryzacja została chyba po staremu, czyli płytą w napędzie.

Odnośnik do komentarza

Huh! No to ze Steama też pociągnąłem wcześnie. :P Na stronie z pre-orderem FM09 jest info, że odblowanie gry nastąpi 21 listopada. :D Wiele ludzi z centralnej europy (czesi, słowacy, polacy) tym faktem się zdenerwowało (niektórzy składali pre-ordery jak jeszcze stara data była). Dostałem info na forum SI, że dzisiaj ma być jakieś oficjalne info na ten temat. Jeśli wyjdzie 14 na całym świecie, to nie czekam i kupuję via Steam. :D

Odnośnik do komentarza
Witajcie! ;) Jak mnie tu dawno nie było. :P Cóż, swoją przygodę z CM (aktualnie FMem :P) skończyłem kilka lat temu, na wersji - 01/02. Potem było już coraz gorzej. Mam gdzieś tam w kącie FM 07, ale jak pograłem w niego z jeden dzień, to było dobrze. :P Dobra, wiem, że Was nie interesuje historia mojego życia - przechodzę do konkretów.

 

Kiedy jest ta premiera FM 09 w Polsce? Na CM Rev piszą, że przesunięta na 21 (o ile mnie pamięć nie myli) listopada. Natomiast na gram.pl jest 13 listopada. WTF?

 

P.S. złożyłem pre-ordera, coś mnie urzekło w nowej wersji i tym czymś nie jest bynajmniej 3d...

 

 

Ha Ha Ha ... Jeżeli zakończyłeś swoją przygodę na CM 01/02 to polecam Ci NAJLEPSZEGO Menagera jaki się do TEJ pory ukazał czyli FM '06 !!!

Odnośnik do komentarza
A w Anglii już dostarczają pre-ordery - ale tym razem GAME i inni cwaniacy się natną, bo kod rejestracyjny dopiero w piątek będzie działać :>.

Na SI Forum ludzie piszą, że we Francji też można od kilku dni dorwać grę - http://community.sigames.com/showthread.php?t=58944.

"Makowcy" chyba odpalą grę, prawda? Tam autoryzacja została chyba po staremu, czyli płytą w napędzie.

 

To jest coś a'la zakup FIFY 09 - w Anglii i Francji można było już kupić grę dobre 2-3 dni przed światową premierą.

Odnośnik do komentarza
Witajcie! ;) Jak mnie tu dawno nie było. :P Cóż, swoją przygodę z CM (aktualnie FMem :P) skończyłem kilka lat temu, na wersji - 01/02. Potem było już coraz gorzej. Mam gdzieś tam w kącie FM 07, ale jak pograłem w niego z jeden dzień, to było dobrze. :P Dobra, wiem, że Was nie interesuje historia mojego życia - przechodzę do konkretów.

 

Kiedy jest ta premiera FM 09 w Polsce? Na CM Rev piszą, że przesunięta na 21 (o ile mnie pamięć nie myli) listopada. Natomiast na gram.pl jest 13 listopada. WTF?

 

P.S. złożyłem pre-ordera, coś mnie urzekło w nowej wersji i tym czymś nie jest bynajmniej 3d...

 

 

Ha Ha Ha ... Jeżeli zakończyłeś swoją przygodę na CM 01/02 to polecam Ci NAJLEPSZEGO Menagera jaki się do TEJ pory ukazał czyli FM '06 !!!

Też miałem takie zdanie, ale jednak uznałem, że 08 po drugiej łatce jest już lepszy od 06.

Odnośnik do komentarza
Właśnie zamówiłem pre-ordera na gram.pl. Ciekawe jak szybko dojdzie :-k Mam nadzieje że w dniu premiery.

 

W piątek zapewne będą wysyłać, więc w poniedziałek pewnie dostaniemy. :( A wszyscy poza nami, czechami i słowakami już dzisiaj o północy GMT będą pykać. Dlaczego zawsze nasz pieprzony kraj musi być 5 lat za murzynami? Uh.

Odnośnik do komentarza
Właśnie zamówiłem pre-ordera na gram.pl. Ciekawe jak szybko dojdzie :-k Mam nadzieje że w dniu premiery.

 

W piątek zapewne będą wysyłać, więc w poniedziałek pewnie dostaniemy. :( A wszyscy poza nami, czechami i słowakami już dzisiaj o północy GMT będą pykać. Dlaczego zawsze nasz pieprzony kraj musi być 5 lat za murzynami? Uh.

 

Zaraz cię do telewizji zaproszą, żebyś się tłumaczył z tych słów przed prawdziwym polakiem z Afryki :keke:

Odnośnik do komentarza

Mam juz Fm, ale mam problem, po zainstalowaniu chce klucz, ktorego nigdize nie ma, ani w pudelku, ani na plycie... Teraz pytanko, czy musze wracac do sklepu i wymieniac gre, czy po prostu jestem slepy i klucza nie widze po prostu?? Jakas rada??

Edit: Znalazlem klucz, ktorego w ogole nie ma, ciekawa metoda aktywacji, ale serwery si nie odpowiadaja i nadal nie jestem aktywowany:( Co za szajs

edit2: klucz jednak jest na ksiazeczce, ale nadal nie laczy;(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...