Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie niby tak, ale to nie to. obejrzałem te sceny i totalnie ich nie kojarze. ale to było coś w tym stylu ;) tu mają pomarańczowe kurtałki a w "moim" mieli czerwone i wielkie gęby tygrysie na plecach.

"ci źli" też mieli czachy ale ze sztyletem zdaje się albo żmiją.

Odnośnik do komentarza

Whatever Works

Woody Allen pokazuje ze nadal jest w swietnej formie. Jego ostatni film jest rewelacyjny. Niby typowy allenowski schemat, ale smiechu co niemiara. Jak zwykle mamy przerysowane i karykaturalne postaci. Genialny profesor Boris Yellnikoff, ktory od razu kojarzy mi sie z dr Housem - chamski, bezposredni, a jednoczesnie zgorzkanily i samotny. Piekna i zmyslowa Evan Rachel Wood w roli zagubionej Melody. Do tego dochodza rodzice Melody. Woody wysmiewa wszystko: poludnowy koltunski konserwatyzm, prenensjonalne i pseudointelektuale nowojorskie "elity", religie itd. Oczywiscie sila tego filmu sa jak zwykle genialne dialogi, a wtrety Yelnikoffa na temat otaczajacego go swiata, to juz prawdziwe mistrzostwo! Polecam goraco. Poltoragodzinny ubaw gwarantowany!

9/10

Odnośnik do komentarza

Shrek Forever

 

Według mnie najdojrzalsza część Shreka i jednocześnie obok jedynki najlepsza. Sporo śmiechu, ale też sporo wzruszeń i garść tematów do przemyślenia. Szczególnie dla ojców przechodzących kryzys wieku średniego.

Naprawdę warto obejrzeć, szczególnie w 3D. Postać Kota w Butach rządzi w tej części :D .

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jest ten temat, bo coś mi się przypomniało.

Poszukuję tytułu pewnego filmu - niestety, oglądałem go już kilka ładnych lat temu, przez co niezbyt dokładnie wszystko pamiętam. Jednak kojarzę, że akcja toczyła się w takim dużym domu. Pewnego dnia włamali się tam złodzieje, którzy chcieli ukraść coś ważnego (nie był to więc zwykły rabunek), występowała tam również dziewczynka chora na cukrzycę i kiedy schowała się z matką (?) przed bandziorami potrzebowała insuliny, przez co musiały "wyjść" z kryjówki. No i bankowo pojawił się tam również ojciec, który nie mieszkał z rodziną. Kurczę, wiem, że mało szczegółów, ale ten film oglądałem z 4-5 lat temu może, więc niewiele pamiętam. Jakby ktoś coś kojarzył, będę bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

Był jeszcze jakiś podobny film gdzie matka z dziećmi byli w domu przetrzymywani przez włamywaczy, a mąż/ojciec był jakimś informatykiem czy cos takiego w jakiejś dużej firmie. Dla bezpieczeństwa swojej rodziny musiał wykonywać polecenia włamywaczy. Nie pamiętam tytułu ale wiem, że coś takiego też było.

Odnośnik do komentarza

Był jeszcze jakiś podobny film gdzie matka z dziećmi byli w domu przetrzymywani przez włamywaczy, a mąż/ojciec był jakimś informatykiem czy cos takiego w jakiejś dużej firmie. Dla bezpieczeństwa swojej rodziny musiał wykonywać polecenia włamywaczy. Nie pamiętam tytułu ale wiem, że coś takiego też było.

 

http://www.filmweb.pl/Firewall

?

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że jest ten temat, bo coś mi się przypomniało.

Poszukuję tytułu pewnego filmu - niestety, oglądałem go już kilka ładnych lat temu, przez co niezbyt dokładnie wszystko pamiętam. Jednak kojarzę, że akcja toczyła się w takim dużym domu. Pewnego dnia włamali się tam złodzieje, którzy chcieli ukraść coś ważnego (nie był to więc zwykły rabunek), występowała tam również dziewczynka chora na cukrzycę i kiedy schowała się z matką (?) przed bandziorami potrzebowała insuliny, przez co musiały "wyjść" z kryjówki. No i bankowo pojawił się tam również ojciec, który nie mieszkał z rodziną. Kurczę, wiem, że mało szczegółów, ale ten film oglądałem z 4-5 lat temu może, więc niewiele pamiętam. Jakby ktoś coś kojarzył, będę bardzo wdzięczny :)

100% był to "Panic Room"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...