Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” – kontynuacja hitu „Pitbull. Nowe porządki” – zanotowała najlepsze otwarcie w historii polskiego kina. Po premierowym weekendzie produkcja Patryka Vegi osiągnęła spektakularny sukces frekwencyjny, przyciągając do kin łącznie 835 265 widzów. Tym samym pobiła polski rekord wszech czasów, należący do filmu „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

No cóż, szukając pozytywów, przynajmniej rodzima produkcja ;)

 

Edyta podpowiada, że jednak rekordu nie ma, bo dystrybutor policzył wynik z czterech dni :keke:

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, że Vega będzie miał argument, żeby nakręcić kolejnego gniota.

 

A mnie się ten film bardzo podobał.

Bardzo fajna komedia z elementami sensacyjnymi. Kawał solidnego kina rozrywkowego :)

 

Najgorsze jest to, że Vega będzie miał argument, żeby nakręcić kolejnego gniota.

 

gdzieś kiedyś czytałem,że ze Stramowskim mają być 3 częsci Pitbulla

 

 

Pewnie porwą

mu dziecko

w kolejnej części ;)

Odnośnik do komentarza

Rocky Horror Picture Show (2016)

 

Na pewno nowemu Rocky Horror posłużył lepszy budżet. Kameralność i pastisz zostały zachowane, ale lepsze stroje, dźwięk i wykonanie to na pewno plus. Jest też lepiej zaśpiewany, bo zwyczajnie jest tu więcej pro piosenkarzy. I jakkolwiek przewagami oryginału zawsze będą lepsza gra aktorska i klimat to ta adaptacja na prawdę jest niezła. Świetni Columbia, Magenta czy Riff Raff, no i god bless Adam Lambert, bo wywiązał się z mojej ukochanej postaci fenomenalnie. Wielki minus dla FOXa za cenzurę (ucięcie paru scen + pełne gatki Rocky'ego), ale no to FOX, więc czego się spodziewać. Na pewno warto obejrzeć, powinno zachęcić do oryginału, bo ten oczywiście jest lepszy :)

Odnośnik do komentarza

Proszę bardzo.

 

Ten film przede wszystkim leży na poziomie scenariusza, bo go po prostu nie ma – to zbiór luźno powiązanych ze sobą scenek. Tytułowe niebezpieczne kobiety są tak niebezpieczne, że jedyne co robią w tym filmie to dają dupy gangusom, ewentualnie psikają gazem meneli. Główny antagonista jest kretyńsko przerysowany, bo raz zabija bogu ducha winnego człowieka, który zajechał mu drogę, a potem cytuje Schopenhauera i o rany jaki ja mam głęboki rys psychologiczny :D Tempo i narracja są po prostu spierdolone, bo najpierw jest godzina super powagi ooo strzelamy się, a nagle pół godziny żenujących, sztubackich żartów, które śmieszyć mogą co najwyżej chłopaków w dwudziestoletnich audi i beemkach. Jedyny plus to Alicja, która jest piękna, a reszta to dno – nie wiedziałem, że Dereszowska ma takie brzydkie cycki, a z Ostaszewskiej już się zrobiła trochę ciotka. Do tego fajnie, że reżyserowi udało się namówić Paulo Dybalę na małą rolę xD

 

 

Byłem w kinie i chyba się zgadzam. Za dużo z tego zrobili komedii, za mało jakiegoś ciągu akcji, dużo nieistotnych albo niedopowiedzianych wątków, nie wiadomo do końca kto tu gra główne role. No i niebezpieczne kobiety jednak były w cieniu. Chociaż Cukier jako postać był ok, właśnie taki szurnięty i nieprzewidywalny. Najlepsza scena jak ta jego babka wracała po odsiadce i sposób w jaki wyrzucał policjantkę ;). Nowe Porządki zdecydowanie lepsze.

 

A jest gdzieś na legalu do obejrzenia pierwszy Pitbull?

Odnośnik do komentarza

 

Proszę bardzo.

 

Ten film przede wszystkim leży na poziomie scenariusza, bo go po prostu nie ma – to zbiór luźno powiązanych ze sobą scenek. Tytułowe niebezpieczne kobiety są tak niebezpieczne, że jedyne co robią w tym filmie to dają dupy gangusom, ewentualnie psikają gazem meneli. Główny antagonista jest kretyńsko przerysowany, bo raz zabija bogu ducha winnego człowieka, który zajechał mu drogę, a potem cytuje Schopenhauera i o rany jaki ja mam głęboki rys psychologiczny :D Tempo i narracja są po prostu spierdolone, bo najpierw jest godzina super powagi ooo strzelamy się, a nagle pół godziny żenujących, sztubackich żartów, które śmieszyć mogą co najwyżej chłopaków w dwudziestoletnich audi i beemkach. Jedyny plus to Alicja, która jest piękna, a reszta to dno – nie wiedziałem, że Dereszowska ma takie brzydkie cycki, a z Ostaszewskiej już się zrobiła trochę ciotka. Do tego fajnie, że reżyserowi udało się namówić Paulo Dybalę na małą rolę xD

 

Byłem w kinie i chyba się zgadzam. Za dużo z tego zrobili komedii, za mało jakiegoś ciągu akcji, dużo nieistotnych albo niedopowiedzianych wątków, nie wiadomo do końca kto tu gra główne role. No i niebezpieczne kobiety jednak były w cieniu. Chociaż Cukier jako postać był ok, właśnie taki szurnięty i nieprzewidywalny. Najlepsza scena jak ta jego babka wracała po odsiadce i sposób w jaki wyrzucał policjantkę ;). Nowe Porządki zdecydowanie lepsze.

 

A jest gdzieś na legalu do obejrzenia pierwszy Pitbull?

Dziś na HBO ;)
Odnośnik do komentarza

Pierwszego Pitbulla w żadnym wypadku nie powinno się oglądać w wersji filmowej, dlatego vod.tvp.pl jak najbardziej. Jest dobry, ale serial o wiele lepszy. To samo było widać po Niebezpiecznych związkach - Vega miał materiał na serial, a zrobił film i masa wątków zawisła w powietrzu, albo brała się z kosmosu i wprowadzała zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć - doskonała baśń, szczególnie dla fanów Harry'ego Pottera. Zwierzęta super, postacie wzbudzające empatię, dużo dobrego humoru, no i magiczne realia z książek JK Rowling. Kilka fajnych zaskoczeń też jest, Ci co widzieli, na pewno wiedzą o co mi chodzi ;) Polecam serdecznie, jakbym dawał oceny, to 8,5/10 , a może nawet i 9 :)

Odnośnik do komentarza

Zwierzęta Nocy

 

Projektant mody (całkiem niezły, choć w sumie poza garniturami nic od niego nie znam) napisał scenariusz na podstawie książki, potem zekranizował go i wyszedł z tego naprawdę niezły film. Wizualnie jest jak to dzieło projektanta - przyciąga uwagę, a że stylistyka Forda i jego ubrań mi pasuje, to i film mi się podobał. Udźwiękowienie też jest bardzo dobre, acz ostatnia nuta wchodzi w lekki banał i odbiera frajdy. Samo zakończenie jest też niestety hmm...no nijakie. Niby wiemy co się stało, ale jest to słabe dosyć.
Pochwaliłbym aktorów, ale nie umiem się przekonać do Amy Adams i tu do mnie nie dociera. Za to Dżejk Jylenhyle (ponoć właściwa wymowa) jest świetny. Dużo emocji, sensownych emocji i ładnie podanych. Podobnie Michael Shannon jako redneckowy szeryf. Na pochwałę zasługuje Aaron Taylor - Johnson wczesnej znany z roli Quicksilvera w Avengers i tytułowej roli w Kick Ass. Tutaj pokazał się jako niezły psychopata, bardzo zacna kreacja, może coś z chłopa być.
Wychodzi na to, że jest w filmie dużo minusów, co nie zmienia faktu, że jest tak dobrze opowiedziany, że aż do zakończenia mi się bardzo podobał. Świetna atmosfera i klimat, to na pewno zbudowało ten film. Nieźle Panie Ford, czekam na wyincyj!
Odnośnik do komentarza

Od Smoleńska nie widziałem tak słabego filmu jak nowy Pitbul :/ masakra, nic się nie klei...

 

Dalej będę się upierał, że to naprawdę fajna komedia sensacyjna :)

Zastanawialiśmy się tylko ze znajomymi co tam robił Artur Żmijewski :D

Chyba chciał odpocząć od serialowej roli księdza :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...