Skocz do zawartości

Ekstraklasa sezon 2008/2009


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jak zwykle zasługa PZPN... Jest taki burdel w przepisach związku, że obie decyzje trybunały można by było obronić w świetle prawa. Według FIFA korupcja się nie przedawnia i na podstawie tego przepisu zdegradowali niedawno Zagłębie i Koronę. Dlatego właśnie Zagłębie się dalej burzy, bo chyba uważają, że powinny decydować przepisy PZPN sprzed kilku lat, w okresie kiedy korumpowali. W tamtym czasie w przepisach jest, że korupcja przedawnia się po 2 latach... 2 lata minęły ;) I właśnie dlatego nie zdegradowali Widzew. Przepisy takie jak w FIFA, PZPN wprowadził dopiero rok temu. A dlaczego jeden trybunał i dwa inne wyroki? Bo w składzie sędziowskim były inne osoby w obu sprawach, jedni tak, drudzy tak :kekeke: Pewnie coś pomieszałem, czy coś, ale to dla mnie chyba zbyt skomplikowane :keke: Niech jakiś bardziej rozgarnięty mnie poprawi jakby co :P W każdym bądź razie, podsumowując, Jebać PZPN! No ale na szczęście jutro wraca w końcu normalność, na dzień dobry bardzo fajny mecz Legia - Groclin.

Odnośnik do komentarza
zalezy dla kogo :kekeke:

to fakt, zależy dla kogo. dziwnym trafem tego typu rzeczy zdarzają się wyłącznie piłkarzom i sympatykom Legii. KP, a nie CWKS :kekeke:\

 

edyta pyta czy ktoś z forumowiczów będzie dzisiaj na derbach stolicy? :>

 

Mialem sie wybrac, ale jestem chory i wole nie ryzykowac :/.

Na meczu z FK Moskwa bede na pewno :].

Odnośnik do komentarza

A choćby tutaj, panie dzieju:

 

http://www.ekstraklasa.org/terminarz/

 

1. Kolejka

08-08-2008

Legia Warszawa - Polonia Warszawa 20:00 Canal +

Lech Poznań - GKS Bełchatów 20:00 Orange Sport TV

09-08-2008

ŁKS Łódź - Odra Wodzisław 14:00 Orange Sport TV

Piast Gliwice - Cracovia Kraków 16:00 Orange Sport TV

Wisła Kraków - Polonia Bytom 18:00 Orange Sport TV

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 20:00 Canal+/Orange Sport TV

10-08-2008

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 19:00 Canal +

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 19:00 Orange Sport TV

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...