Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

200 tys. funtów miałby zarabiać tygodniowo w Manchesterze City napastnik Athletiku Bilbao Fernando Llorente - donosi "The Sun". Jeśli Baskowie nie awansują w tym roku do europejskich pucharów, to mogą być zmuszeni do sprzedania swojej największej gwiazdy.

 

[...]

 

Powodzenie transakcji zależy również od tego, czy Manchesterowi City uda się sprzedać latem trio napastników: Edina Dżeko, Mario Balotelliego i Carlosa Teveza. Dopiero wówczas "The Citizens" mogliby sprowadzić Llorente i zaproponować mu gigantyczną tygodniową gażę.

 

jezeli te plotki nie sa wyssane z palca, to mi brak slow by obrazic szefostwo, strategie transferowa tej druzyny. oni naprawde mysla, ze pieniedzmi skusza Baska do opuszczenia jego Bilbao? jestem przekonany, ze gdyby tego chcial, to przyjalby oferte opiewajaca na pieprzone 50tys. tygodniowo... co za gowno sie robi w tej pilce noznej z powodu pieniedzy to brak slow.

Odnośnik do komentarza

oby nie City...

 

Robin Van Persie wybrany został przez Związek Piłkarzy Zawodowych (PFA) najlepszym piłkarzem Premier League w sezonie 2011/2012. W pokonanym polu Holender zostawił m.in. Wayne'a Rooneya i Sergio Aguero. Gracze angielskiej ekstraklasy wybrali również Młodego Piłkarza sezonu i najlepszą jedenastkę.

 

coz, po spotkaniu z Wigan stracil moja sympatie, oby jego krola strzelcow zapieprzyl mu sprzed nosa Rooney. (najlepiej hattrickiem w derby )

 

Młodym Piłkarzem mijającego sezonu wybrano 21-letniego prawego obrońcę Tottenhamu Hotspur - Kyle'a Walkera.

 

zdecydowanie tak.

 

 

i jeszcze jedenastkaa sezonu:

Hart, Walker, Kompany, Coloccini, Baines, Yaya Toure, Silva, Bale, Parker, Rooney, van Persie

Silva?????? chyba kpina, to jedenastka sezonu, a nie jego poczatku.

Odnośnik do komentarza

Kpina to jestes ty i brednie ktore wypisujesz...

 

 

Ja rozumiem ze mozna nie lubiec jakiegos zespolu, ale piszac ze najlepszy pilkarz tego sezonu w drugiej (obecnie) druzynie Premiership nie nadaje sie do druzyny roku, to narazasz sie tylko na smiesznosc. To ze Silva w ostatnich tygodniach juz tak nie blyszczal nie oznacza, ze nie zasluguje na miejsce w tym zestawieniu.

Odnośnik do komentarza

jakie brednie? prosze Cie, Silva sie skonczyl w grudniu? od tamtej pory nie pamietam celnego zagrania w jego wykonaniu. idac takim tokiem rozumowania mozemy wprowadzic do tej jedenastki Cleverleya, ktory zagral trzy dobre mecze przez zlamaniem nogi. wierze, ze nieco wyolbrzymiasz umiejetnosci pilkarzy Citizens przez wlasne sympatie, ale nie zarzucaj mi braku obiektywizmu, bo nie wiesz o czym mowisz

 

najlepszy pilkarz tego sezonu? tym mianem okreslasz Sivle? ja zdecydownie wyzej stawialbym w tej hierarchii na Harta czy Yaya Toure, ktorzy znalezli miejsce w jedenastce, a nie wiem czy jeszcze Aguero. fakt, Silva, gdy gral, to mial ogromny wplyw na wyniki, ale jego forma wygasla szybciej niz wybuchla.

Odnośnik do komentarza

Można zrozumieć irytację kibica United, który widzi jednego swojego piłkarza w zestawieniu, gdy tabela jest bezwzględna.

Ale w sumie czy naprawdę z united zasłużył ktoś jeszcze? IMO jedyna osoba nad którą można by się zastanawiać jest valencia, tylko on ma wzwyzke formy od nie tak bardzo dawna, więc nawet z pozycji kibica united nie umieszczenie go wcale nie musi być błędem.

Odnośnik do komentarza

ja nie mam pojęcia, jak gra United, bo ich meczów zwyczajnie nie oglądam. Jeśli w takim razie nie macie obiekcji, to wytłumaczcie mi ilość zdobytych przez nich punktów, skoro zawodnicy grają słabo. Bez przesady, pamiętam takie "dziwne" sezony w Manchesterze, ale zawsze było trzech/czterech wyróżniających się indywidualnie piłkarzy, szczególnie w sezonach mistrzowskich.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Nie rozumiem tego zaglądania do kieszeni :| Im więcej zarabiasz, tym więcej wydajesz i potrzeby masz inne. Owszem, pewnie ma oszczędności i tak dalej więc tego nie odczuje aż tak bardzo jak ktoś zarabiający od pierwszego do pierwszego, ale procentowo tak samo traci. Jakby Wam zabrali 2/3 pensji. Nie wiem co to za myślenie, że jak zarabia dużo, to trzeba mu zabrać jeszcze więcej...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...