Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wiadomo jak długa jest tak kontuzja Almunii? Jeśli Hiszpan opuści przynajmniej 3-4 mecze, to można śmiało powiedzieć, że to chyba ostatnia szansa Fabiańskiego na bluzę z numerem 1. Jeśli znowu coś zawali i jej nie wykorzysta - powinien się pakować i szukać jakiegoś słabszego klubu.

No to w sama pore sie przebudził ;) Jesli tylko nie peknie psychicznie po jaki klopsie (a na pewno jakis sie trafć musi), bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Capello przesadził :) Jeśli jeszcze byłem w stanie zrozumieć powołania dla Heskeya, to Bothroyd jest jakąś totalną abstrakcją :D Gościu chyba nie grał nigdy w Premier League (chyba, że w Charltonie - ale nie daję głowy, a sprawdzać mi się niespecjalnie chce :P), a ma 28 lat na karku. Rozumiem, że w reprezentacji jest kryzys z napastnikami, ale dlaczego nie np. Andy Carrol, tylko jakiś wynalazek z Cardiff. To już Nugent za McClarena był bardziej zrozumiały.

 

E: Nie zauważyłem, że Carroll też jest w kadrze ;)

Odnośnik do komentarza

Nie lepszy byłby np. Hooper z Celtiku, jak już taka bieda z napastnikami, ze z Cardiff biorą? :)

Może mniej ma bramek, a i SPL raczej potęga nie jest, ale Gary ma 22 lata i jakaś przyszłość przed nim :)

 

A ogólnie, to sezon Championship już mógłby się skończyć: Cardiff i QPR w Premiership (no i niech sobie Leeds awansuje w barażach), to by był czad do kwadratu :D

Odnośnik do komentarza

Nie lepszy byłby np. Hooper z Celtiku, jak już taka bieda z napastnikami, ze z Cardiff biorą? :)

Może mniej ma bramek, a i SPL raczej potęga nie jest, ale Gary ma 22 lata i jakaś przyszłość przed nim :)

 

A ogólnie, to sezon Championship już mógłby się skończyć: Cardiff i QPR w Premiership (no i niech sobie Leeds awansuje w barażach), to by był czad do kwadratu :D

Rzaaadko się zgadzamy, ale tu popieram wszystko ;) No i Hooper wyżerał w Championship w dużo słabszym teamie niż Cardiff. Jedyną zaletą Bothroyda jest wzrost, a takich napastników w tej lidze było na pęczki (choćby nasz Rasialdinho, czy taki Dave Kitson). Hooper jak najbardziej mógłby dostać szansę, skoro może grać tam drewno z Walii. Od kilku lat już czekam na awans Bluebirds do elity i mam nadzieję, że w tym roku się uda. A zamiast QPR mogłoby awansować też Nottingham Forest. Championship ma to do siebie, że jest strasznie nieprzewidywalna, więc trzeba czekać do maja. ;)

Odnośnik do komentarza

Cardiff to wiadomo, Walijczycy muszą zadać szyku w lidze sąsiadów, szkoda straszna, że nie zdobyli FA Cup jakiś czas temu, byłoby zabawnie :D Ale stołeczny zespół od lat jest budowany dość rozsądnie i ociera się o górne regiony Championship. Jak już takie "cusie" jak Blackpool awansują, to tym bardziej stać na to Cardiff.

A QPR jakoś tak sobie lubię. Kolejne fajne derby by były :D

Do Forest nic nie mam, ale chyba ich nie ma w czołówce, a tylko ją brałem pod uwagę mówiąc, że już się może sezon kończyć :) Z tych co są, to jeszcze Swansea może być, ale to już byłby chyba przesyt :keke:

Odnośnik do komentarza

No derby Walii na poziomie Premiership to byłby już totalny kosmos :D

QPR ma bardzo bogatych właścicieli i wygląda na to, że w końcu się doczekają awansu, ale nie zapeszam ;) Swego czasu jak grali z Chelsea w pucharze mieli bardzo sympatyczną sektorówkę z napisem "We are richer than you" :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wygląda na to, że Chelsea jest nadal w sporym kryzysie. Słaby - do tej pory, mimo przebłysków - Everton w końcówce spotkania urządził sobie naprawdę niezłą zabawę na Stamford Bridge. Naprawdę nie pamiętam czasów, by Chelsea komukolwiek pozwalała na taką grę (wystarczy wspomnieć Sunderland) na własnym obiekcie. Ciekawe też czy dla 'mojego' Evertonu oznacza to powrót na właściwe tory, bo dziś znakomicie zagrali przede wszystkim środkowi obrońcy, ale i cała drużyna dała radę. Widać, że Moyes nimi wstrząsnął po tej ubiegłotygodniowej tragedii. Ciekawe jest również to czy Beckford rozstrzela się w Premier League - pożyjemy, zobaczymy ;)

 

I tak liczę w tym sezonie na jakąś fajną przygodę z Pucharem Anglii, bo liga już stracona.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie w tym spotkaniu zaprezentował się Baines. Ogromną pracę wykonał przy bramce Beckforda, gdzie z wielką łatwością ograł kilku piłkarzy Chelsea. I tu pytanie do SZU, bo jakoś w tym sezonie mało meczów Evertonu widziałem, czy to taki jednorazowy wyskok czy też chłopak jest naprawdę w dobrej formie ?

Odnośnik do komentarza

Baines od ponad roku jest absolutnie wyróżniającym się zawodnikiem Evertonu i obecnie bez dwóch zdań najlepszym lewym defensorem w angielskiej piłce. Mam nadzieję, że Capello nie powołuje go jedynie z dość głupiego powodu - Leighton bardzo ciężko znosi pobyty z dala od domu, co sam przyznaje. Ciężko było go więc zabrać na mundial. Jeśli to inny powód to Włoch jest po prostu frajerem i niech dalej sobie stawia na genialnego Warnocka albo Gibbsa :)

 

PS Baines ma dodatkowo najwięcej asyst spośród wszystkich lewych obrońców na przestrzeni bodaj dwóch sezonów ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W tej kolejce Premier League odwołano już aż sześć spotkań, w tym pojedynki między innymi Manchesteru z Chelsea, czy Liverpoolu z Fulham.

 

Sobotnie mecze:

Sunderland - Bolton Wanderers

Blackburn Rovers - West Ham United

Odwołane:

Arsenal - Stoke City

Birmingham City - Newcastle United

Wigan Athletic - Aston Villa

Liverpool - Fulham

 

Niedzielne mecze:

West Bromwich Albion - Wolverhampton Wanderers

Blackpool - Tottenham Hotspur

Odwołany:

Chelsea - Manchester United

 

Poniedziałkowy mecz:

Manchester City - Everton

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...