Skocz do zawartości

Liga angielska


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo ostatnich nieudanych lat, Liverpool to wciąż duża marka na Wyspach, nowe wyzwanie dla młodego, utalentowanego szkoleniowca. Podobała mi się gra Swansea, ciekawe, jak sobie poradzi w Liverpoolu, mam cichą nadzieję na równie efektowną grę jak Swansea w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Moje pytanie brzmi: czemu nie pozostawiono Dalglisha? Nie chial dluzej pracowac? Mieli umowe tylko do konca sezonu? Nie bylo jak jej przedluzyc? Kto,jak kto, ale Kenny pasuje do Liverpoolu, jak malo kto.

Od lat 60-tych Liverpool nie był tak nisko w lidze. A wtedy był tak nisko dlatego, że dopiero co wrócił do pierwszej ligi i era Shankly`ego dopiero się rozkręcała.

 

Ja jestem wyborem nowego menago podekscytowany.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tego zaglądania do kieszeni :| Im więcej zarabiasz, tym więcej wydajesz i potrzeby masz inne. Owszem, pewnie ma oszczędności i tak dalej więc tego nie odczuje aż tak bardzo jak ktoś zarabiający od pierwszego do pierwszego, ale procentowo tak samo traci. Jakby Wam zabrali 2/3 pensji. Nie wiem co to za myślenie, że jak zarabia dużo, to trzeba mu zabrać jeszcze więcej...

To nie zaglądanie - mandaty powinny byc ustalane w % dochodów - tak jest w Finlandii i prezes Nokii zabulił kilkaset tysiecy euro za przekroczenie szybkosci. To ma sens. Inaczej bogacze traktuja niektóre kary jak wykupienie biletu.

 

Wracając do tematu - Młoty wróciły i tylko to sie liczy! :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

No i za Harry'ego jest AVB z ktorego fani Chelsea smieja się "chelsea reject" :P co prawda ma dostac 50 milionow na transfery i podpisali mu Bale'a, ale jakoś nie czuje tego żeby ogarnal Spurs tak dobrze jak Redknapp. Mowi się o sciagnieciu Dzagojewa i walki o mistrza, ale badzmy szczerzy, że druzyny mistrzowskiej nie buduje się w pol roku.

 

Milo, że sezon się zbliza bo sam mam ostatnio smaczka na karnet na Fulham :)

Odnośnik do komentarza

Powiem szczerze że Spurs cofa się o krok do tyłu zatrudniając tego niby trenera a dlaczego proste w Chelsea nie osiągnął nic zupełnie nic nie potrafił dotrzeć do zespołu odsunął legendy the blues i każdy zaczynał sie w londynie buntować poprostu ten człowiek nie umie dogadać się z zawodnikami i psuję atmosfere nawet te 50 mln na transfery nie pomoże a co do Dzagojeva to naprawdę ten piłkarz na ligę angielską jest za słaby fizycznie i nie wróżę mu kariery na wyspach prędzej bym go widział w lidze niemieckiej lub włoskiej ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza

Ja o tym pamietam. Dla mnie porazka było zwolnienie go w Chelsea bo co mial ugrac w 3 miesiace i to bez wlasnych wielu transferow z grupka wypalonych pilkarzy? On tam szedl na 3-letni plan i klub nie dotrzymal slowa bo wynik z tego sezonu nie mial znaczenia (slowa z dzisiejszego Daily Mirror). Na dniach AVB straci zapewne Modricia i obudzi się z reka w nocniku bo takich rozgrywajacych jak on szuka się ze swieczka.

 

Co do Porto to dobrze wiemy co z nim osiagnal, ale dobrze wiemy że liga portugalska jest slaba procz 4 druzyn bo reszta to slabeusze ktore staraja się postawic jakoś opor "wielkim". Nie ujnuje mu sukcesow, ale tylko staram się by zwrocic uwage na to że grajac na np podwojna korone jest latwiej w Portugalii niż Anglii. To inna polka.

Odnośnik do komentarza

Grunt, że nie cofa się do przodu.

 

Albo w bok :-k

 

Swoją drogą Enterek ciekawa teoria, że skoro się ABV nie sprawdził w Chelsea to jest niby trenerem. Czyli, skoro Ty nic nie osiągnąłeś na tym forum, to jesteś niby człowiekiem? :-k I rozumiem, że trofea zdobywane z Porto, to przypadek?

 

debil

Odnośnik do komentarza

No fakt w Porto osiągnął sukces,ale nie zapominajmy że przed nim sukces osiągnął "the special one" i w przeciwieństwie do AVB-Mou przechodząc do wielkiego klubu osiągnął sukces. AVB powinien rozejrzeć się za innym klubem za takim który ma aspiracje gry w LE. w którym wyrobi sobie markę i doświadczenie a dopiero po tym iść do któregoś z potentatów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...