Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

By mecz był atrakcyjniejszy wnioskowaliśmy o zwiększenie puli biletów dla kibiców gości do 750 (w klatce) gdzie klub wyraził wstępnie pozytywną opinię. To czy liczba gości będzie zwiększona zależy tylko od opinii Policji (ewentualnie miał by tu szanse wykazać się spotters Legii o których ostatnio tak się dużo mówi w kwestii pomocy kibicom w takich sprawach), piłka nożna dla kibiców.

750 to i tak sporo, 1800 to liczba wzięta z kosmosu, chyba celowo żeby znów móc krzyczeć "nas tu tylu, a wy nam biletów nie chcecie dać". 6800 miejsc dla gospodarzy, 350 krzesełek w sektorze gości. poza tym nie rozumiem tego zainteresowania, skoro podczas ostatnich spotkań był problem ze sprzedaniem 350 wejściówek, z których wykupywano jedynie 40.

350 biletów to było o ponad 300 za dużo, a teraz nagle obrażeni że nie dostali 1800 :picard: liczba wzięta na alibi - podyktujemy takie wymagania, których i tak nie spełnicie, więc mamy powód żeby bojkotować i jak zwykle zgrywać pokrzywdzonych.

Odnośnik do komentarza

Prosze Cie, nie zgrywaj glupka w tym momencie. Doskonale wiesz, ze od czasu slynnej akcji Widelec, kibice Legii nie szli na mecz derbowy na wyjezdze. Wyskakujesz tu z jakas przypadkowa grupka 40 osob, ktore ostatnim razem byly, i rzekomo twierdzisz ze takie jest zainteresowanie z naszej strony? Doskonale wiesz, ze gdyby warunki na to pozwalaly, to kibicow Legii przyszloby lekka gorka 2 razy wiecej niz Polonii, wiec przestan pisac takie glupoty :roll:

 

Zauwaz, ze ostatnimi czasy, czyli od zakonczenia konfliktu, sytuacja sie troszke zmienila.

Odnośnik do komentarza

Extra, mecze wyjazdowe nie były bojkotowane, tylko akurat ten przy Konwiktorskiej :roll: Przypomnę że przy "słynnej akcji Widelec" (a czemu nie noże, kastety, pałki i ochraniacze na zęby również znalezione przy Legionistach?) przyszło blisko 800 osób, z czego bilety kupiło tylko 40. Też głównym argumentem była zbyt mała liczba biletów - choć 300 trzeba było wyrzucić do kosza, bo nikt ich nie kupił. Później zainteresowanie było podobne, ze względu na jeden z wielu trwających bojkotów.

 

Cavior, ja też bym chciał żeby kibiców gości było więcej, stadion wyładniał i zwiększył pojemność (co jest niestety wymagane ze względu na przepisy UEFA). Ale w tym momemncie tak nie jest! Zamiast 350 biletów zaproponowano 750, trzeba było tylko czekać na opinię policji czy zgodzi się na takie rozwiązanie. Więcej po prostu się nie da, stadion przy Konwiktorskiej jest jaki jest. Warunki nie pozwalają, więc kibiców Legii nie przyjdzie 2 razy więcej niż kibiców Polonii. Były czynione starania by przynajmniej zwiększyć dwukrotnie pulę biletów dla sympatyków gości. To też jest zła wola?

 

Nie uważasz że idiotyzmem by było jakbym np. lotokota poprosił żeby na derby oddał mi swoje miejsce na stadionie, bo sektor gościa na Wojska Polskiego jest za mały i Polonia potrzebuje co najmniej 25% miejsc na całym stadionie? :>

Odnośnik do komentarza

Ja to rozumiem. Warunki sa, jakie sa. Wiesz zapewne, ze policja nie zgodzilaby sie na zadna ilosc powyzej 300 i koniec kropka. Dla mnie decyzja o tym, ze rezygnujemy z tych 300 byla jednak dobra, bo jak te bilety rozprowadzic przy takim zainteresowaniu, jakie jest w tej chwili? Losowac? Rozdac czlonkom SKLW? Dlatego lepiej ze nie idzie nikt.

 

Extra, mecze wyjazdowe nie były bojkotowane, tylko akurat ten przy Konwiktorskiej Przypomnę że przy "słynnej akcji Widelec" (a czemu nie noże, kastety, pałki i ochraniacze na zęby również znalezione przy Legionistach?) przyszło blisko 800, z czego bilety kupiło tylko 40. Później zainteresowanie było podobne, ze względu na jeden z wielu trwających bojkotów.

 

Za czasow protestu po prostu nie kupowali biletow u KP, tylko jezdzili na wlasna reka i kupowali na miejscu u gospodarzy, dlatego bilety kupilo tylko 40. Jak juz wymieniles caly arsenał, to czemu nie wspomniales o najwazniejszym, slynnym jednym widelcu.

Odnośnik do komentarza

W tej całej sytuacji śmieszy mnie to, że Lech czy Ruch nie płaczą, że jest tylko 300 miejsc, selekcjonują ekipę i jadą w 300 głów, mimo że spokojnie mogliby zebrać ekipę pięć razy większą. Kibice Legii zamiast zachować się podobnie, to poprzez takie oświadczenia próbują pokazać swoją wielkość. Przecież każdy wie, że legionistów w Warszawie jest więcej niż polonistów i naprawdę nie trzeba tego na każdym kroku akcentować.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że jest duże zainteresowanie i bardzo dobrze, bo kilkanaście osób w sektorze gości wyglądało komicznie, a telefony w stylu "przychodzisz jutro do pracy, bo mówią że zatrzymali kibiców po tym jak zaczęli obrzucać policję kamieniami i racami?" też nie są przyjemne.

 

Nie wiem w jaki sposób kibice Legii mieliby rozdysponować między sobą te bilety, ale uważam że lepiej wykorzystać to co jest, niż udawać pokrzywdzonego i kolejny już raz zostawić sektor pusty. To nie mój problem, inne kluby jakoś sobie radzą (może poza Lechem, który zawsze przyjeżdża większą grupą i część wchodzi, a pozostali kręcą materiał o tym jak ich krzywdzą).

 

Sektor gości to 350 krzesełek (zwykle policja ogranicza liczbę kibiców gości do 300, czemu to nie wiem). Jakie masz propozycje rozwiązania problemu dysproporcji między warunkami panującymi na obiekcie, a zainteresowaniem kibiców Legii, które pojawiło się po zawarciu porozumienia z zarządem KP?

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, ze do zakupu biletu trzeba miec karte kibica, przy czym majac karte kibica Legii nie mozna miec karty kibica Polonii i na odwrot :lol: Czyli albo chodzisz na mecze tutaj, albo tutaj, na oba stadiony nie mozna :picard:

 

Urocza bzdurka. Mój ojciec ma kartę Polonii i właśnie niedawno wyrobił sobie kartę Legii :] .

 

Co do tych biletów to Shqvarny i Czarls mają rację. Moim zdaniem kibice Legii robią wszystko, żeby tylko focha strzelić. Dobrze wiedzą jak wygląda klatka na Polonii. 1800 biletów? A gdzie ci kibice mieliby się zmieścić? W dupie? 750 biletów to całkiem sporo. Kwestią ich rozdysponowania powinno zająć się szacowne SKLW. Co to za problem?

Odnośnik do komentarza
Urocza bzdurka. Mój ojciec ma kartę Polonii i właśnie niedawno wyrobił sobie kartę Legii

 

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Polonii poświęconej meczowi z Legią poruszona została kwestia biletów na piatkowe spotkanie. Głos w tej spraie zabrał menedżer generalny klubu z Konwiktorskiej Daniel Purzycki. - Jeśli kibic Legii wyrobił sobie kartę kibica Legii, to nie bedzie mógł wyrobić sobie karty kibica Polonii. Dziś w sprzedaży są wejściówki jedynie dla posiadaczy kart kibica Polonii Warszawa. Klub jednak wkrótce udostępni bilety na osób nie posiadających kart kibica Polonii Warszawa i wtedy fani drużyny z Łazienkowskiej będą je mogli kupić - zaświadczył Purzycki.

 

No to albo Twoj ojciec mial szczescie, albo urocza bzdurka nie moja, tylko Szanownego Pana Purzyckiego. Zdaje sie ze gdzies czytalem tez, ze to dziala w druga strone.

 

 

750 biletów to całkiem sporo. Kwestią ich rozdysponowania powinno zająć się szacowne SKLW. Co to za problem?

 

Czytaj uwaznie. 750 to byla propozycja od Polonii, ale nie bylo na nia szans, bo nie zgodzilaby sie policja. Jedynie 300 biletow wchodzilo w gre.

Odnośnik do komentarza

Mój ojciec ma dwie karty. Nie wiem, moze pan Purzycki chce odstarszyć kibiców Legii chcących wyrobić sobie karty Polonii? Jak dla mnie posiadanie jednej karty kibica nie powinno wykluczać posiadania innej karty kibica. To, że lubię Polonię nie znaczy, ze nie lubię Legii czy Lecha.

Ciekawe jak jest naprawdę. Jeżeli mój ojciec kupi bilet na mecz Polonii będzie to oznaczało, że pan Purzycki walnął głupotę.

Co do puli biletów to nie wiedziałem, że policja odrzuciła pomysł z 750 biletami.

Odnośnik do komentarza
750 biletów to całkiem sporo. Kwestią ich rozdysponowania powinno zająć się szacowne SKLW. Co to za problem?

 

Czytaj uwaznie. 750 to byla propozycja od Polonii, ale nie bylo na nia szans, bo nie zgodzilaby sie policja. Jedynie 300 biletow wchodzilo w gre.

300 czy 750, i tak to by było za mało dla Legii. Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie - jak na tym obiekcie pogodzić trudne warunki z ponoć ogromnym zapotrzebowaniem na bilety ze strony Legii?

Też mam pretensje do WOSiRu o zaniedbywanie stadionu i niewłaściwe traktowanie. Sektor gości ma tyle miejsc ile powinien na takiej wielkości obiekcie, a że inni akceptują rzeczywistość, a Legia nie, to już ich problem.

 

W razie czego mogę na Ciebie liczyć że odstąpisz mi miejsce na Wojska Polskiego podczas wiosennego spotkania derbowego? Bo do tego sprowadzają się płacze i żądania Legii - macie nam oddać swoje miejsca, wyrzucić swoich kibiców, bo my tak chcemy.

Odnośnik do komentarza
Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie - jak na tym obiekcie pogodzić trudne warunki z ponoć ogromnym zapotrzebowaniem na bilety ze strony Legii?

 

Przeciez napisalem ze to rozumiem i tez nie widze jakiegos rozwiazania :|

 

W razie czego mogę na Ciebie liczyć że odstąpisz mi miejsce na Wojska Polskiego podczas wiosennego spotkania derbowego? Bo do tego sprowadzają się płacze i żądania Legii - macie nam oddać swoje miejsca, wyrzucić swoich kibiców, bo my tak chcemy.

 

U nas prawie 2 tys miejsc na sektorze gosci wiec nie bedzie problemu ze za malo ;)

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, nigdy nie wierzyłem w powodzenie planów pana "Szalonego" Wojciechowskiego, ale po dzisiejszych derbach bez żadnego "ale" mogę stwierdzić, iż to Polonia jest najlepszym piłkarsko klubem w stolicy. Podopieczni Bakero zaprezentowali dziś naprawdę dojrzały futbol i byli lepsi od nowej jakości Legii Warszawa. Jesteśmy dopiero po drugiej kolejce i jeszcze wiele pojedynków przed polonistami, ale jeżeli to Legia miała wyznaczać poziom naszej Ekstraklasy, to na dzień dzisiejszy jesteśmy szczebelek wyżej. Mam nadzieję, że pan Wojciechowski nie zacznie znowu szaleć i spokojnie będzie trzymał rękę na pulsie. Na razie jest bardzo dobrze i... niech tak zostanie :)

Odnośnik do komentarza

3:0!

 

Tyle by wystarczyło w temacie, ale ważne, że ten mecz pod każdym względem był świetny. Organizacja: maskotka klubowa, flaga KSP, balony, capoeira, wszystko przebiegało sprawnie co jest niewątpliwą zasługą tych kilku osób pracujących w klubie całe dnie nad derbami. Kibice: Kamienna w klubowych barwach, podwieszana sektorówka, flagi, transparenty, kulturalny doping przez całe spotkanie.

 

Podobnie jak w Zabrzu o wyniku zadecydowały indywidualności, a najważniejszą z nich był... Łukasz Piątek! 2 asysty, ważne odbiory jak przy ostatniej bramce, jedynie żal niewykorzystanej sytuacji sam na sam. Cieszy taka postawa, bo chłopak zawsze niedoceniany, cichy i spokojny, a tu w derbach wychowanek i warszawiak pokazuje na co go stać :)

 

Wizja Wojciechowskiego i styl jej wprowadzania nie przypadały mi do gustu, ale efekty jednak są. Ważne, żeby teraz cieszyć się ze zwycięstw, ale być też przygotowanym na mniej korzystne rezultaty. Robić swoje i mieć realne oczekiwania, tutaj przydałaby się zmiana u Wojciechowskiego.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko obawy, ze Wojciechowski po pierwszych porazkach (a wiadomo, ze samych zwyciestw raczej nie bedzie) zacznie wykonywac jakies dziwne i nerwowe ruchy - oby nie :-k

 

Też się tego obawiam, ale czas pokaże. Mam nadzieję, że Wojciechowski nie wymaga bilansu 30-0-0 :D

Nie? :|

 

Mam nadzieję, że nie zabraknie mu cierpliwości. Jak widać zostawienie Bakero nie było błędem, do tego dostał transfery na pozycje o których mówił, więc niech spokojnie pracuje i walczy o jak najlepszy wynik. Dobrze jakby wszelkie rozliczenia były po sezonie, ale to nie jest kwestia gorącej głowy Wojciechowskiego - to polska piłka, gdzie karuzela trenerska jest stałym elementem ligowych kolejek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...