Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Bruno piłkarzem Polonii!

 

Brazylijski pomocnik - Bruno Couthino Martins - związał się z naszym klubem. Umowa będzie obowiązywała przez najbliższe trzy lata.

http://ksppolonia.pl/web/index.php?typ=news&id=2781

 

Doczekaliśmy sie oficjalnej informacji na temat transferu Bruno. Dobry zawodnik, dobry transfer. Ciekawe co z Sadlokiem i Sobiechem :-k .

Odnośnik do komentarza

Arkadiusz Onyszko przez najbliższy rok nie będzie mógł grać w piłkę. Bramkarz Polonii Warszawa ma chore nerki - poinformowała stacja Orange Sport.

 

Za miesiąc piłkarz przejdzie operację transplantacji nerki. Rehabilitacja po takim zabiegu trwa około pół roku, lecz w przypadku sportowca dojście do pełnej dyspozycji wymaga dłuższego czasu. Choroby Onyszki nie wykryto przed podpisaniem kontraktu, gdyż klub prawdopodobnie nie przeprowadził uprzednich badań medycznych zawodnika.

 

W poniedziałek bramkarz Polonii ma spotkać się z właścicielem klubu Józefem Wojciechowskim.

 

źródło: Orange Sport

 

co tu komentować....

Odnośnik do komentarza

Cała sympatia jaką można było mieć do Onyszki szybko wyparowała. Zachował się jak ostatni złodziej, oszukując w perfidny sposób pracodawce i jeszcze bez honoru żąda pięniędzy za podpisanie kontraktu. Wojcechowski powinien sprawę do sądu złożyć i domagać się pieniędzy za ten przekręt.

Odnośnik do komentarza

Nie przepadam za Onyszką, ale niewątpliwie to jest to dobry piłkarz. Na pewno byłby wzmocnieniem Polonii. Współczuję mu z powodu choroby.

Ciekawe czy Polonia będzie chciała sprowadzić kolejnego bramkarza? Pod koniec sezony Gliwa prezentowal się naprawdę solidnie. Przyrowski definitywnie out. Jemu już dziękujemy.

Odnośnik do komentarza

Fakt. Tybor udowodnij. Może jest drugim albo piętnastym złodziejem. Skąd masz dowody, że ostatnim? :)

GyzzBurn jak nie w temacie Lecha, to tu. Wygląda tak, jakbyś szukał zaczepki.

 

Wracając do Onyszki. Wczoraj przeczytałem tę informację i też pomyślałem, że o chorych nerkach, człowiek nie dowiaduje się z dnia na dzień. Przed podpisaniem kontraktu mógł wiedzieć o chorobie. Ale nie mi oceniać tę sytuację. Niech wraca do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Fakt. Tybor udowodnij. Może jest drugim albo piętnastym złodziejem. Skąd masz dowody, że ostatnim? :)

GyzzBurn jak nie w temacie Lecha, to tu. Wygląda tak, jakbyś szukał zaczepki.

 

Wracając do Onyszki. Wczoraj przeczytałem tę informację i też pomyślałem, że o chorych nerkach, człowiek nie dowiaduje się z dnia na dzień. Przed podpisaniem kontraktu mógł wiedzieć o chorobie. Ale nie mi oceniać tę sytuację. Niech wraca do zdrowia.

 

Podobno on wiedział o chorobie, ale w Danii powiedzieli mu, że może grać. Przed podpisaniem kontaktu z Polonią nikt go nie badał. Jeżeli to prawda to tyłka dała Polonia. Badania medycznie to chyba teraz standard przez podpisaniem kontraktu.

Odnośnik do komentarza

- To oszust - mówi wprost Wojciechowski dla "Przeglądu Sportowego". - Zataił to przed nami. Mamy informację, że zasłabł już na treningu Odry. Niech mi nikt nie wciska, że po takim incydencie nie poszedł na badania. Niewydolność nerek nie przychodzi z dnia na dzień - prezes tak komentuje doniesienia, że Onyszko miałby nie wiedzieć o swojej chorobie miesiąc temu, gdy podpisywał lukratywny kontrakt z Polonią.

 

- Przyszedł do nas tylko po to, by dostać wysoki kontrakt - dodaje Wojciechowski, który jednocześnie wyjaśnia, dlaczego Polonia nie zdecydowała się na przeprowadzenie badań lekarskich. - Musieliśmy się spieszyć, bo chciał związać się z Wisłą.

Ręce opadają. Widać Wojciechowski taki sam cwaniaczek jak Kołakowski. Teraz jeden albo drugi wyłoży 300tys za kontrakt.

Odnośnik do komentarza

Też słyszałem wypowiedź Onyszki że problemy miał już w Danii ale to nie miało być coś poważnego. Powiedział że ogólnie czuje się dobrze i nic nie wskazywało na to że jest w tak poważnym stanie. Moim zdaniem na pewno nie jest złodziejem, a że Wisła też oferowała mu kontrakt to chyba normalne, zasłużył sobie na to dobra grą zwyczajnie. Nawet dureń nie ryzykowałby życiem biorąc udział w treningach i mając świadomość czym to się może skończyć.

Wyszedł po prostu "profesjonalizm" Polonii za który musi teraz płacić. Rozsądku i mądrości nie można kupić...

Odnośnik do komentarza
Szef Czarnych Koszul płaci dużo, niektórzy mówią nawet że za dużo. Chodzą głosy, że właściciel Polonii "psuje" tym samym rynek. Spore pieniądze oferował także Arce za Tshibambę i samemu piłkarzowi. Tyle, że nie zrobiło to wrażenia na 22-letnim napastniku.

 

- Chcieli zapłacić nawet więcej niż zażądała Arka, dawali mi pensję wyższą niż Legia i Lech. Ale ja wiosną grałem na ich stadionie i widziałem, jak wyglądały tam szatnie, jaki był stan murawy, cały obiekt. Organizacja była kompletnie fatalna. To był dla mnie sygnał, że mimo iż z zewnątrz wszystko wygląda atrakcyjnie, a mnie oferują wielkie pieniądze, coś w tym klubie nie działa dobrze - wyjaśnia powody swojej decyzji w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

 

- Skontaktował się z nami jeden z polskich menedżerów i proponował transfer Joela do Polonii - mówi nam Adrian Aliaj, albański menedżer napastnika Arki. - Porozmawialiśmy z Joelem i uznaliśmy, że ta oferta nas nie interesuje. Nie chcę się wypowiadać na temat transferu do Legii, bo ciągnie się to już bardzo długo, ale mogę powiedzieć, że na sto procent Tshibamba nie przejdzie do Polonii. Chcemy, by trafił do klubu czołówki polskiej ekstraklasy - podkreślił menedżer.

 

Chyba jednak byl.

Odnośnik do komentarza
Smolarek w drodze do Warszawy!

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się transferowego hitu lata! Władze Czarnych Koszul są bowiem bardzo bliskie zawarcia umowy z Euzebiuszem Smolarkiem. W grę wchodzi podpisanie dwuletniego kontraktu.

Wskazany pośpiech

Tym razem Ebi zmniejszył nieco swoje żądania finansowe. Byłby gotów przyjąć ofertę Polonii, która proponuje mu pensje na poziomie Dawida Nowaka, czyli około 380 tysięcy euro brutto rocznie. - Mam wiele ofert z Polski - nie ukrywa Smolarek, ale nie chce rozmawiać o propozycji z Konwiktorskiej. Jak dowiedzieliśmy się z dobrze poinformowanych źródeł, sprawa jest bardzo zaawansowana i do jej finalizacji może nawet dojść w najbliższy poniedziałek.

 

Polonia musi się spieszyć, bo liga rusza za dwa tygodnie, a ona nadal nie wzmocniła się żadnym napastnikiem. Oczywiście nie licząc Nowaka, bo ten jeśli trafi na Konwiktorską, to wygląda na to, że nie wcześniej niż w styczniu. Nic nie wyszło ze ściągnięcia Witalija Rodionowa z BATE Borysów, Joel Tshibamba wybrał Poznań, nie dogadano się z Marcinem Żewłakowem, a Ruch Chorzów nadal nie dał odpowiedzi w sprawie sprzedaży Artura Sobiecha. Jose Maria Bakero musi więc na razie radzić sobie z trzema napastnikami: Danielem Gołębiewskim, Milanem Nikoliciem i Łukaszem Teodorczykiem (dotychczas Młoda Ekstraklasa).

 

W klubie z Konwiktorskiej wszyscy zdają sobie sprawę, że z takim atakiem trudno będzie powalczyć o mistrzostwo Polski, o którym na stulecie klubu marzy właściciel Józef Wojciechowski. Dlatego wiceprezes do spraw sportowych Paweł Janas wpadł na pomysł sprowadzenia Smolarka, który za jego kadencji rozegrał w reprezentacji Polski 15 spotkań i zdobył cztery bramki.

 

 

- Mam nadal ważny kontrakt z Kavalą - ucina spekulacje zawodnik. Nie jest jednak tajemnicą, że grecki klub ma kłopoty finansowe i z chęcią pozbyłby się jednego ze swoich najlepiej zarabiających piłkarzy.

 

link

Znając Ebiego to bardziej szykuje sobie jakieś miejsce w kolejnym klubie z "ciepłych krajów" niż przyjedzie do Polski...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...