Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Polonia-Wisła 0:1

 

Ręce mi opadały. Jak można było przegrać ten mecz, no jak? Bramka kompletnie z dupy. Przyrowski wiedząc jak wygląda murawa powinien zachować wyjątkową ostrożność w ostatnich minutach meczu. Niestety zachciało mi się wykopu. Wcześniej w kilku sytuacjach uratował Polonię, ale ogólnie jest strasznie niepewny. W każdy meczu trafiają mu się babole. To nie jest zły bramkarz, ale Polonia potrzebuje kogoś lepszego, pewniejszego.

Po raz kolejny wkurzył mnie Gancarczyk. To jeździec bez głowy. Przebiegnie parę metrów, minie kilku rywali i... się gubi. A to źle poda, a to dośrodkuje do nikogo, a to straci piłkę. Fatalnie zagrał z Wisłą. Zresztą w poprzednich meczach nie było lepiej.

Gołębiewski potrzebuje mocnego partnera w ataku. Kogoś to byłby klasycznym snajperem. Ivanovski który go zmienił powinien jak to powiedział mój ojciec iść do więzienia. Zero zwrotności, zero prędkości, zero czegokolwiek.

Reszta drużyny zagrała naprawdę nieźle. Mamy z Shqvarnym pytanie do Bakero: dlaczego Mąka po wejściu na boisko trafił na lewą stronę pomocy? Przecież to kompletnie nie jego pozycja. Biedaczysko był zagubiony na tej pozycji. Mąka powinien grać z prawej strony.

Po raz kolejny szacunek dla Dziewickiego. Facet ma jaja. PO meczu podszedł do kibiców i bronił Przyrowskiego. Tak powinien postąpić kumpel z drużyny. Przyrowski mnie wkurzył, nie lubię go, ale nie chciałbym, żeby się załamał. Zresztą sam Przyrowski nie uciekł do szatni, ale też podszedł do kibiców podziękować za doping. Bardzo dobrze, że nie okazał strachu.

Dwa słowa o Wiśle. Nie była ani trochę lepsza od Polonii. Dziękuję bardzo, nie chcę takiego mistrza Polski, nie chcę żeby ta drużyna reprezentowała nas w europejskich pucharach. Oddajcie tytuł najlepiej teraz grającemu Lechowi.

 

Na koniec ciekawostka. Znajdźcie Przecinaka i Shqvarnego na tym zdjęciu :D -> http://i42.tinypic.com/28vq70g.jpg

Odnośnik do komentarza

A co to za różnica kto zdobędzie mistrza, jak potem nastąpi nieunikniona klęska w eliminacjach pucharowych? Bo w fazie grupowej Ligi Europejskiej to ja nie widzę żadnej polskiej drużyny. W przyszłym sezonie powinno się chyba losować kto nas bedzie reprezentować w pucharach. Przynajmniej będzie śmiesznie.

Odnośnik do komentarza

A co to za różnica kto zdobędzie mistrza, jak potem nastąpi nieunikniona klęska w eliminacjach pucharowych? Bo w fazie grupowej Ligi Europejskiej to ja nie widzę żadnej polskiej drużyny. W przyszłym sezonie powinno się chyba losować kto nas bedzie reprezentować w pucharach. Przynajmniej będzie śmiesznie.

 

Widziałem na żywo Lecha i Wisłę. Zdecydowanie lepiej prezentuje się ta pierwsza drużyna. Jak odpaść to po walce. Moim zdaniem w tej chwili gwarantuje ją tylko Lech.

Odnośnik do komentarza

W GW napisali, że wina za stratę bramki w meczu z Wisłą leży głównie po stronie Piątka. Być może coś w tym jest, Chłopak nie powinien podawać do bramakrza w takim momencie meczu. Faktycznie mógł wybrać inne rozwiązanie. Tyle, że podanie nie było w światło bramki. Gdyby piłka nie podskoczyła na murawie i nie musnął jej Przyrowski prawdopodobnie nie byłoby bramki.

JW ma rację mówiąc, że Przyrowski jest nonszalancki. Poza tym murawa murawą, a chłopak i tak nie potrafi wybijać piłki. Poza tym często lubi bawić się piłką i jego interwencje nie są pewne. O tym zresztą pisaliśmy tutaj ze sto razy. Poza tym jak zauważył Shqvarny Przyrowski spala się w meczach z przeciwnikami takmi jak Wisła. Sorry, ale tak doświadcozny zawodnik nie powinien odczuwać tremy widząc piłkarzy Wisły. Co by było, gdyby zobaczył zawodników Manchesteru United czy Barcelony? Narobiłby w gacie i zaczął płakać?

Swoją drogą nie wiedziałem, że Przyrowski pokazał środkowy palec w stronę kibiców. Nie zauważyłem tego. Jeżeli to prawda to niech spada. Rozumiem, że mógł być zdenerowany, ale kibice nie zasłużyli sobie na takie gesty. Inna sprawa, że pod adresem bramkarza Polonii poleciało sporo wulgarnych słów. Tak czy inaczej powinien zostać za ten gest ukarany.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą nie wiedziałem, że Przyrowski pokazał środkowy palec w stronę kibiców. Nie zauważyłem tego. Jeżeli to prawda to niech spada. Rozumiem, że mógł być zdenerowany, ale kibice nie zasłużyli sobie na takie gesty. Inna sprawa, że pod adresem bramkarza Polonii poleciało sporo wulgarnych słów. Tak czy inaczej powinien zostać za ten gest ukarany.

Media o tym piszą, liga nakłada kary, a... nikt kto był na stadionie nie przypomina sobie takiego zajścia :co_jest:

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą nie wiedziałem, że Przyrowski pokazał środkowy palec w stronę kibiców. Nie zauważyłem tego. Jeżeli to prawda to niech spada. Rozumiem, że mógł być zdenerowany, ale kibice nie zasłużyli sobie na takie gesty. Inna sprawa, że pod adresem bramkarza Polonii poleciało sporo wulgarnych słów. Tak czy inaczej powinien zostać za ten gest ukarany.

Media o tym piszą, liga nakłada kary, a... nikt kto był na stadionie nie przypomina sobie takiego zajścia :co_jest:

 

Mój ojciec, tez nic takiego nie zauważyl. Może Przyrowski się drapał?

Czyżby kolejna bzdura wymyślona przez media?

 

Co by było, gdyby zobaczył zawodników Manchesteru United czy Barcelony? Narobiłby w gacie i zaczął płakać?

 

Pamiętasz mecz Polska-Izrael i Przyrowskiego, który wszedł? Właśnie coś takiego by się stało jakby zobaczyl Manchester. Kukiełka, której odcieli sznurki kuglarza.

 

Przyrowski to dziwny przypadek. Niby nie jest zły. Potrafi całkiem nieźle bronić, ale wiele jego interwencji wola o pomstę o nieba.

Boję się każdej jego interwencji. Nigdy nie wiadomo co zrobi. Nie chcialbym mieć kogoś takiego za plecami. Biedni obrońcy Polonii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przyrowski to dziwny przypadek. Niby nie jest zły. Potrafi całkiem nieźle bronić, ale wiele jego interwencji wola o pomstę o nieba.

Boję się każdej jego interwencji. Nigdy nie wiadomo co zrobi. Nie chcialbym mieć kogoś takiego za plecami. Biedni obrońcy Polonii.

Nie sposób się pod tym nie podpisać. Właśnie obejrzałem skrót meczu z Odrą i naprawdę, z takim bramkarzem Polonie nie ma szans na utrzymanie, zwłaszcza przy reszcie składu, który stać na strzelenie 7 bramek w 8 meczach. Przy pierwszy golu zero reakcji, nawet nie próbował wyjść z linii (piłka leciała na 5 metr). Ma za zadanie nie wychodzić? OK, ale przy strzale normalnie słup soli. Wcześniej w końcówce pierwszej połowy strzał bodaj Bueno i co? Piłka "wypluta" przed siebie, na szczęście nie było żadnego piłkarza Odry na dobitkę. Przy drugim golu również się nie popisał. Rozumiem - rykoszet, ale oglądając X razy powtórkę mam wrażenie, że brakuje mu wszystkiego z refleksem na czele. Coś tam podreptał, jakieś dwa kroczki, a ten rzut na piłkę... cóż za "energia". A oszukiwać się nie ma co, strzał mocny nie był.

 

Reasumując - mimo kilku spotkań, które widziałem na żywo, mimo kilku, które oglądałem w TV, za nic nie mogę sobie przypomnieć, żeby Przyrowski choć raz pokazał jakiekolwiek umiejętności, które świadczyłyby o jego zdolnościach bramkarskich. Puszcza co ma puścić, często jest niepewny, a swoim interwencjami na pewno meczu drużynie nie wygra. Może trochę przesadzam, ale to, co udaje mu się złapać, złapałoby wielu bramkarzy z zespołu z niższych szczebli rozgrywek. Jak na bramkarza jest niesamowicie bezpłciowy, nijaki. A szkoda, bo w polu zawodnicy Polonii poczynają sobie coraz lepiej i pewny bramkarz naprawdę mógłby pomóc w walce o utrzymanie.

Odnośnik do komentarza

Polonia-GKS Bełchatów 0:0

Bardzo, bardzo liczyłem na wygraną z Bełchatowem. Oczywiście przeliczyłem się. Jestem niepoprawnym optymistą i ciągle wierzę, ze Polonia utrzyma się w lidze, ale czy na to zasługuje? Mecz z Bełchatowem zaczął się od 20 minut ciszy. Kibice mieli okazać w ten sposób niezadowolenie z braku zaangażowanie piłkarzy. Brak zaanagażowania? Moim zdaniem nie. Oni się angażują, walczą, ale brakuje im umiejętności. Na pewno część winy za wyniki ponosi Bakero. Co może zrobić biedny osamotniony Gołębiewski? Chłopak walczy, szapeie, stara się, ale w kolejnym meczu nie miał wsparcia. Wiruozem nie jest i nie będzie, sam nic nie zrobi.

Znowu mało widoczny byl Trałka. Lepsze wrażenie sprawiał Andreu. Kolejny słaby mecz zaliczył mój ulubieniec Gancarczyk. O słodki Allahu jak on mnie irytuje. To już nie jest jeździec bez głowy, to jeździec bez korpusu. Znowu coś tam biegal, ale nic z tego nie wynikało. On kompletnie nie wie co ma z piłką robić.

Zarówno Bełchatów, jak i Polonia miały swoje szanse, ale ich nie wykorzystały. Kilka razy zamarło nam serce po kontrach Bełchatowian. W Polonii 100% szansy na strzelenie bramki nie wykorzystał Mierzejewski. Ale jak się nie umie trafić w światło bramki z kilku metrów to się nie wygrywa.

Trochę lepiej niż ostatnio zagrał Przyrowski, ale znowu był niepewny. Boję się jego interwencji, autentycznie boję.

Dwa słowa na temat pracy pana sędziego Stefańskiego. Tra-ge-dia. O ile w meczu Odra-Polonia sedzia za przeproszeniem wydymał Wodzisalwian, tak w tym meczu wydymani zostali Poloniści. Jak można nie widzieć ewidentnych fauli w polu karnym? Jak można nie widzieć lub puszczać ewidentne i celowe zagrania ręką? To prawda, że najlepsi polscy sędziowie siedzą we Wrocławiu.

Nawet tacy spokojni kibice jak ja czy Mauro nie wytrzymywali i bluzgali na arbitra.

Po meczu pojawiły się opinie, ze kibice w mało kulturalny sposób motywowali zawodników do gry. Cóż, to Zpierd..., zapierd... jakoś specjalnie mnie nie uderzyło. Inicjatywa na pewno w dużym stopniu słyszna. Podobno nawet starsi kibice z Głównej krzyczeli :D . Jak znam mojego ojca to też sobie pobluzgał. Przyznaję się, też brzydko krzyczałem. kilka razy na pana sędziego, ale chyba najbardziej dostało się ode mnie Gancarczykowi. Znowu :D . Minus dla kibiców Bełchatowa za prowokowanie kibiców Polonii. Nie wiem po co to robili. 15 głupków chcicało się chyab rogrzać.

Kolejny mecz Polonia gra z Jagą. Wierzę w wygraną. Dalej wierzę, że Legia odpuści Polonii. W meczu z Cracovią powinien być remis. Z Polonią Bytom będzie mecz o życie i wygrana :) . Tak jestem niepoprawnym optymistą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...