Skocz do zawartości

Polonia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Nie trzeba było gościa kupować, żeby Gołębiewski mógł sobie wyjaśnić z nim sytuację z niedawnego ligowego meczu ;) Pietrasiak jest solidny, ale czy lepszy od Dziewickiego i Skrzyńskiego? (bo Jodłowiec raczej pewniak do składu) Mam wątpliwości, a jak wyciągać kogoś z Bełchatowa, to tylko Tosika i Cetnarskiego - mają potencjał i ciągle się rozwijają, taki Pietrasiak, Rachwał, Nowak czy inni raczej już niczym nowym nie zaskoczą.

 

Nie rozumiem jednego - zespół powoli zaczął funkcjonować, a teraz chce się cały skład wymienić... :roll:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.sport.pl/pilka/1,70997,8030467,Ekstraklasa__Bakero_zrezygnowal_po_klotni_z_Wojciechowskim.html

 

Jose Maria Bakero zrezygnował z pracy w Polonii po kłótni z Januszem Wojciechowskim, która miała miejsce jeszcze w maju. Przez niemal miesiąc właściciel "Czarnych Koszul" utrzymywał, że sprawy nie było - pisze "Przegląd Sportowy".
:-k

 

Shqvarny, to prawda czy news z PS w stylu Mido w Lechu? Szkoda by było, tym wieksza jeśli by przyszedł Janas

Odnośnik do komentarza
Jose Maria Bakero zrezygnował z pracy w Polonii. I choć teraz chce do niej wrócić' date=' to właściciel klubu zastanawia się, czy praca Hiszpana na Konwiktorskiej ma jeszcze sens - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

 

- Naprawdę sam nie wiem, co z nim zrobić. W najbliższych dniach podejmę ostateczną decyzję - mówi Józef Wojciechowski. Bakero miał zrezygnować z pracy w Polonii niecały miesiąc temu, ale do wczoraj Wojciechowski utrzymywał, że sprawy nie było. - Nie chciałem jej nagłaśniać, dopóki nie będę wiedział, co dalej z nią zrobić - tłumaczy szef Czarnych Koszul.

 

Zdarzenie miało miejsce 20 maja, kiedy Hiszpan spotkał się z właścicielem na lunchu. Trener poprosił o podwyżkę dla swojego brata Jona, który pełnił rolę asystenta. - Chciał, byśmy podnieśli mu zarobki aż o 50 procent. To nie było rozsądne, bo ten brat i tak był nam potrzebny jak piąte koło u wozu. Więc się nie zgodziłem - opowiada Wojciechowski. Skończyło się na ostrej wymianie zdań. Hiszpan zadzwonił do prezesa Polonii jeszcze tego samego dnia, wieczorem.

 

- Bakero stwierdził, że czuje, iż nie mam do niego zaufania, w związku z czym żegna się, pakuje walizki i wraca do Barcelony. Wszystko przekazał przez swojego tłumacza. Przyjąłem to po męsku. Ale wkurzyłem się za sposób, w jaki to zrobił. Była godzina 22, on po dwóch większych piwach. A ja nie jestem człowiekiem, z którym rozmawia się w ten sposób - mówi Wojciechowski.

 

Jakie atrakcje czekają na uczestników mundialu?

 

Następnego dnia tłumacz Bakero podpisał oświadczenie, że Hiszpan faktycznie powiedział, że rezygnuje z pracy w Polonii.

 

- Jose późnej chciał się z tego wycofać, bo niby miał zły dzień, pokłócił się z żoną. Ale ja się poczułem w znaczącym dyskomforcie, że człowiek, który najpierw daje mi złotówkę za 25 procent akcji klubu, nagle i dzwoni do mnie o tej porze i mówi takie rzeczy. On próbuje teraz robić wszystko, żebyśmy zapomnieli o tej sytuacji. [b']Ale ja nie potrzebuje ludzi humorzastych [/b]- opowiada szef Polonii.

 

Zwłaszcza ostatnie zdanie brzmi, jak ze słabej komedii z jednym dobrym tekstem :keke: Dzięki Bogu Wojciechowski nie jest humorzasty :keke:

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/pilka/1,70997,8030467,Ekstraklasa__Bakero_zrezygnowal_po_klotni_z_Wojciechowskim.html

 

Jose Maria Bakero zrezygnował z pracy w Polonii po kłótni z Januszem Wojciechowskim, która miała miejsce jeszcze w maju. Przez niemal miesiąc właściciel "Czarnych Koszul" utrzymywał, że sprawy nie było - pisze "Przegląd Sportowy".
:-k

 

Shqvarny, to prawda czy news z PS w stylu Mido w Lechu? Szkoda by było, tym wieksza jeśli by przyszedł Janas

 

Co prawda to PS, ale pierwszy napisał o tym Olgierd Kwiatkowski w GW, czyli źródło jak najbardziej wiarygodne. Potwierdzić tę informację mogą pewnie tylko Wojciechowski z Ciszewskim. Przynajmniej byłoby to rozwiązanie zagadki czemu ściąga się tylu zawodników jakby chciało się zbudować zupełnie nowy, w momencie kiedy stary zaczął powoli funkcjonować - kolejny konflikt typu Ciszewski vs XYZ.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Dawid Nowak piłkarzem Polonii

 

Występujący dotychczas w barwach GKSu Bełchatów napastnik Dawid Nowak podpisał z Polonią trzyletni kontrakt. Informację potwierdził oficjalnie Radosław Majdan, który w Polonii jest odpowiedzialny za kontakt z mediami.

 

Obecnie między klubami trwają negocjacje w sprawie wcześniejszego sprowadzenia zawodnika na Konwiktorską. Nowak wciąż jest związany półroczną umową z klubem z Bełchatowa. Polonia przesłała oficjalną propozycję porozumienia i teraz oczekuje na odpowiedź drugiej strony.

http://www.ksppolonia.com/web/index.php?typ=news&id=2729

 

Dawid Nowak w Polonii. No, no, pół Bełchatowa trafiło do Warszawy :D .

Odnośnik do komentarza

Jest Nowak Jest i:

Pomocnik Jagiellonii Białystok Bruno przejdzie w środę testy medyczne w Polonii Warszawa.

 

Oba kluby doszły do porozumienia w sprawie transferu definitywnego zawodnika. Bruno również uzgodnił warunki umowy z warszawskim zespołem.

 

- W Jagiellonii byłem przez dwa lata i postanowiłem coś zmienić. Wydaje mi się' date=' że trochę zrobiłem dla tego klubu. Gdy przychodziłem, grał on nie najlepiej, odchodzę, gdy jest to już zupełnie inna drużyna. Mam nadzieję, że tak też będzie z Polonią, która w ostatnim sezonie spisywała się słabo. Rozmawiałem z trenerem Bakero i jestem przekonany, że dobrze robię. Ponadto otrzymałem naprawdę dobrą propozycję kontraktu, dużo lepszą od tego, jaki miałem w Białymstoku - mówił Brazylijczyk.

 

Bruno w zakończonym sezonie zagrał w 29 meczach ekstraklasy, strzelając dwa gole. Poza tym wystąpił w sześciu spotkaniach Pucharu Polski, gdzie zdobył jedną bramkę.[/quote']

 

Za 90minut/Jagiellonia.pl

 

Janas chciał Bruno w Widzewie, warunkiem przejścia Bruno do Polonii był transfer Nowaka. Jakkolwiek to brzmi - dobrze się stało. :eusa_clap:

 

Swoją drogą Wojciechowski przyjął nową strategię.... Ciekawe co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Marcin Żewłakow nie zagra w Polonii

 

Marcin Żewłakow nie wystąpi w przyszłym sezonie w barwach "Czarnych Koszul".

 

Władze klubu nie doszły do porozumienia z byłym reprezentantem Polski. „Temat jest już zamknięty” - potwierdził Radosław Majdan, który odpowiada w klubie za kontakt z mediami.

http://ksppolonia.pl/web/index.php?typ=news&id=2768#tresc

 

Trudno. Moim zdaniem pożytku wielkiego by z niego nie było. Ot byłby maskotką. Zresztą czy Polonii tak naprawdę potrzebny jest kolejny napastnik? Polonii potrzebni są zawodnicy, którzy będą dogrywali napastnikom. Zawodnicy, którzy będą stwarzali sytuacje bramkowe.

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak jest potrzebny, jeśli nie przyjdzie Nowak to zostanie wam tylko Gołębiewski i marny Nikolić

 

Na moje oko to Nowak jednak przyjdzie przed rundą jesienną. Czy potrzebny jest kolejny napastnik? Shqvarny mówi, że młody Teodorczyk dobrze się prezentuje. Moze warto postawić na kogoś młodego, a nie zmęczonego życiem Żewłakowa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...