Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem, odpaliłem polską ligę i mam bardzo mieszane uczucia. Niby transfery są ok ale atrybuty są przedstawione karykaturalnie. Sproro atrybutów >17 w polskiej lidze, tak samo jak <5 w kluczowych miejscach. Nie wiem czy update był testowany bo wybierane przez komputer jedenastki mają mało wspólnego z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale to nie jest tekst użytkownika, ewidentnie. Wpadka kontroli jakości.

 

Raczej jest? Dlaczego sądzisz, że nie jest? Szczególnie, że na centrum jest odnośnik do jego wcześniejszego tekstu. Dziwne tylko, że nagle na Centrum autor ma inną ksywe ;) Skoro w manifestach ma Piterson i na stronie ma Piterson :-k

Odnośnik do komentarza

Troszeczkę nie rozumiem Twojego podejścia. Myślę, że autor tekstu może publikować go gdzie uważa to za stosowne. Chyba nie ma nic w tym złego, że piterson/mushan najpierw publikuje to na własnym blogu, a potem po naszej aprobacie jego tekst pojawia się na Centrum FM :-k

 

Spoko, w sumie trudno mieć o coś pretensję. To Wasz problem, ze puszczacie odgrzewane kotlety.

Odnośnik do komentarza

Troszeczkę nie rozumiem Twojego podejścia. Myślę, że autor tekstu może publikować go gdzie uważa to za stosowne. Chyba nie ma nic w tym złego, że piterson/mushan najpierw publikuje to na własnym blogu, a potem po naszej aprobacie jego tekst pojawia się na Centrum FM :-k

Znaczy jesli umiescicie na CFM czyjs tekst, a potem ten ktos przesle go na CM Rev to nie bedziecie mieli nic przeciwko temu zebysmy go opublikowali :>?

Odnośnik do komentarza

Troszeczkę nie rozumiem Twojego podejścia. Myślę, że autor tekstu może publikować go gdzie uważa to za stosowne. Chyba nie ma nic w tym złego, że piterson/mushan najpierw publikuje to na własnym blogu, a potem po naszej aprobacie jego tekst pojawia się na Centrum FM :-k

 

Dziwne to trochę jest i tyle. Tru, CMRev nie ma info o wyłączności, nawet odcina się od zawartości manifestów, więc mogliście to zrobić, ale między "móc" a "zrobić" jest spora różnica. Przepraszam za pojechanie kombatanctwem, ale dawno temu w odległej galaktyce coś takiego byłoby wykluczone :profesor: . Tempora mutantur, ale ja wciąż się do tego nie mogę przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Troszeczkę nie rozumiem Twojego podejścia. Myślę, że autor tekstu może publikować go gdzie uważa to za stosowne. Chyba nie ma nic w tym złego, że piterson/mushan najpierw publikuje to na własnym blogu, a potem po naszej aprobacie jego tekst pojawia się na Centrum FM :-k

Znaczy jesli umiescicie na CFM czyjs tekst, a potem ten ktos przesle go na CM Rev to nie bedziecie mieli nic przeciwko temu zebysmy go opublikowali :> ?

 

Przecież, z tego co widzę nie jest to WASZ manifest, a manifest czytelnika.

Odnośnik do komentarza
To Wasz problem, ze puszczacie odgrzewane kotlety.

 

Prawdą jest, że tekst wrzuciliśmy na stronę z kilka tygodni po tym, jak ukazał on się na blogu pitersona, lecz myślę, że dobrze wiesz, jak wygląda praca w redakcji i nie każdy tekst może od razu ujrzeć światło dzienne. Uważam, że temat, który w swoim artykule poruszył piterson jest nadal aktualny i tekst wcale nie jest przeterminowany.

 

Znaczy jesli umiescicie na CFM czyjs tekst, a potem ten ktos przesle go na CM Rev to nie bedziecie mieli nic przeciwko temu zebysmy go opublikowali?

 

Nie porównuj proszę umieszczania tekstu na stronie, do tekstu umieszczonego na blogu (tak traktuję Manifesty). Przed wrzuceniem tekstu zrobiłem mały przegląd i wiedziałem, że jest on opublikowany już w Manifestach. Gdyby tekst był opublikowany na CM Rev, na pewno nie znalazłby się na Centrum FM.

Odnośnik do komentarza

A mnie ciekawi jedno - autor, jak podaje, jest redaktorem FifaM.info, tam jest znany pod pseudonimem piterson. Na CmRev pisze manifest pod pseudonimem piterson. Na CFM nagle zmienia się w tajemniczego mushana... Ciekawi mnie ta niespodziewana zmiana :-k

News do tekstu powinien rozwiać Twoje wątpliwości:

 

"Tym razem zdecydowaliśmy się na publikację tekstu, którego drogą e-mailową otrzymaliśmy od użytkownika naszej strony - mushana.

 

U nas zarejestrowany jest pod tym nickiem, więc pod ten nick daliśmy autorstwo. Zwykle tak postępujemy. Wiedzieliśmy, że na innych stronach używa innego nicka, bo sam to w mailu napisał.

 

EDIT:

 

Nikt nie mówi, ze tekst jest nieaktualny, chodzi po prostu o to, że nie jest premierowy i tyle. Każdy wam to próbuje uzmysłowić z Profesorem na czele, ale do was to nie dociera najwyraźniej. Cóż, kiedys się wszyscy śmiali z FCMC, teraz Wym ma godnych następców...

Zapewniam Cię, że z Was też można się pośmiać.

 

[November 23, 2008]

http://www.fm-britain.co.uk/2008/11/23/tactical-theorems-frameworks-09-opposition-instructions-theories/

 

[09-08-2009]

http://www.cmrev.com/artykuly/czytaj/Teorie-i-ramy-taktyczne.html

 

Recykling?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...