Skocz do zawartości

Centrum Football Managera


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na Centrum FM pojawiło się sporo nowych materiałów. Opublikowana została nowa taktyka do FM 2009 autorstwa Kit070, dodano wiele nowych plików do działu download, między innymi nakładkę na skina. Lukaszp uraczył nas kolejną częścią swojego opowiadania, a wcześniej Perla opisał rolę asystenta w najnowszym FM-ie. Z tekstów pojawiły się także opowiadanie Dr. Strange`a i kariera Matheo.

Poza tym dużo nowej grafiki, świeżutkie talenty oraz oczywiście Liga Typerów 9.

 

Zapraszamy na Centrum FM!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Centrum FM ma roczek! Nie obchodzimy tych urodzin specjalnie hucznie, ale ponieważ i Forum CM miało pewien wkład w rozwój strony, dlatego składam na ręce wszystkich użytkowników i Mod-teamu podziękowania za odwiedzanie CFM, komentarze, pochlebne i krytyczne oceny. Mamy nadzieję, że to nieostatni wspólny rok i wszystkie następne będą jeszcze lepsze i będziemy mogli zaspokoić jeszcze więcej potrzeb graczy. Dziś pojawiła się mała niespodzianka związana z rocznicą - FM 2009 CFM Update v1.0, czyli pierwszy oficjalny update do FM-a 2009 wydany pod szyldem Centrum FM. Autorami są: Zajmik, Marko i Dapi.

 

Zapraszamy i dziękujemy!

Redakcja CFM

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanie. Ma ktoś bazę danych z starego centrumcm. Pytam tu bo jesteście kontynuatorami tamtej strony.

Chodzi mi o pewne opowiadanie, które dawno czytałem. Piszący prowadził Brindini, z wielkimi sukcesami. Pamiętam również że opowiadanie było w formie wywiadu. Byłaby możliwość zamieszczenia tego opowiadania w cm retro?

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanie. Ma ktoś bazę danych z starego centrumcm. Pytam tu bo jesteście kontynuatorami tamtej strony.

Chodzi mi o pewne opowiadanie, które dawno czytałem. Piszący prowadził Brindini, z wielkimi sukcesami. Pamiętam również że opowiadanie było w formie wywiadu. Byłaby możliwość zamieszczenia tego opowiadania w cm retro?

Wszystko, co udało nam się zdobyć znajduje się u nas w dziale Retro. Oczywiście mogą być pewne braki, bo było nieco komplikacji z tymi tekstami i zwyczajnie niektóre mogły zaginąć. Mogę jednak popytać, czy ktoś nie posiada tego opowiadania na dysku. Jeśli je zdobędziemy, to oczywiście pojawi się w odpowiednim dziale :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Odkurzamy temat, bo w przeciągu kilku ostatnich dni pojawiło się sporo ciekawych materiałów. Wstawiliśmy piątą część Przewodnika Ligowego, verlee rozpoczął nową karierę, a do tego dorzuciliśmy jeszcze poradę o scoutingu. Do tego mała aktualizacja działu taktycznego oraz kilka nowych talentów. No i oczywiście stały napływ nowości do działu graficznego. Zapraszam na Centrum FM ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zapraszamy na Centrum Football Managera. W ciągu ostatnich tygodni pojawiło się kilka ciekawych materiałów. Graficy jak zawsze przyszykowali sporą aktualizację swojego działu, odkurzyliśmy również Plikotekę. Nie zapomnieliśmy też o tekstach, w tym tygodniu Rondel zaserwował nam felieton na temat błędów w FM'ie i nie tylko, zaś wcześniej ukazała się trzecia część kariery Vrelee - Dwie Siostry. Rozpoczęliśmy także cykl newsów taktycznych, do tej pory poruszyliśmy kwestię poleceń dla przeciwnika, odbioru i pressingu, zmienionego systemu strzałek i typów menedżerów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...