Skocz do zawartości

FM 2009 Research


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w innych klubach

 

Arka Gdynia:

W fmie max. pojemność stadionu to 12000, w tym sezonie rekord to 13000.

Krzysztof Sobieraj miał w lipcu wycinaną łękotkę i ma przerwę do co najmniej stycznia 2009

 

Piast Gliwiwce:

Piotr Petasz ma kontrakt do 31.12.2008 (w fmie do 30.06.2010)

Sebastian Olszar ma kontrakt do 30.06.2010 (w fmie wolny transfer)

Łukasz Janczarek został wypożyczony do 30.06.2009 (opcja powrotu zimą) do Rozwoju Katowice (w fmie wypożyczony do Koszarawy)

 

Ruch Chorzów:

Grzegorz Domżalski jest wypożyczony do GKS Katowice a nie sprzedany.

 

Warto uzupełnić sztab reprezentacji

 

Reprezentacja A:

Andrzej Dawidziuk trener bramkarzy ur. 30.05.1969

Jerzy Grzywocz, lekarz reprezentacji ur. 17.05.1963

Marek Gaduła, fizjo, ur. 1954

 

Reprezentacja A/młodzież:

Andrzej Zamilski, ur. 09.07.1945 w Opatowie

Ryszard Mroczkowski, 40 lat

 

Reprezentacje juniorskie:

Dariusz Wójtowicz, ur. 23.08.1965 w Gdańsku

Odnośnik do komentarza
Piotr Petasz ma kontrakt do 31.12.2008 (w fmie do 30.06.2010)

 

Miał podpisany do 2010, został skrócony za porozumieniem stron, a Petasza przesunięto do zespołu ME. Btw, powinien mieć trochę wyższe strzały z dystansu i strzały z dużą siłą w ulubionych zagraniach bo specjalizuje się w takich bombach z lewej nogi.

Odnośnik do komentarza

Petasz w ogóle przepakowany, u mnie jak zrobiłem symulację to po sezonie, czy dwóch pyka sobie w Legii. W ogóle jakaś lipa z kadrą. Mówi się jak to w 2012 będzie kadra inna, młodzieżówka obecna to przyszłość tej kadry. A u mnie w 2012 dwie nowe twarze: Karol Piątek i Jarosław Fojut, reszta to Ci sami ludzie co teraz. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Petasz w ogóle przepakowany, u mnie jak zrobiłem symulację to po sezonie, czy dwóch pyka sobie w Legii.

 

możliwe, ale akurat Strzały z dystansu ma za niskie ;)

 

Zapomniałem że nie narzekałem na jeszcze jeden klub - Cracovia ma w składzie killerów takich jak Witkowski i Karwan którzy dają jej za wysokie miejce w lidze - w tym sezonie żaden piłkarz Cracovii nie zasługuje na CA > 115 w mojej opinii ...

Odnośnik do komentarza
Petasz w ogóle przepakowany, u mnie jak zrobiłem symulację to po sezonie, czy dwóch pyka sobie w Legii.

 

możliwe, ale akurat Strzały z dystansu ma za niskie ;)

 

Zapomniałem że nie narzekałem na jeszcze jeden klub - Cracovia ma w składzie killerów takich jak Witkowski i Karwan którzy dają jej za wysokie miejce w lidze - w tym sezonie żaden piłkarz Cracovii nie zasługuje na CA > 115 w mojej opinii ...

 

Pogadamy, jak dojdą do siebie po czarach Majewskiego.

Odnośnik do komentarza
Nie chcę się przesadnie czepiać... ale czy te ceny biletów mają wiele wspólnego z realiami? Pytam, bo nie jestem na bieżąco z całą Polską, niemniej 80 zł za bilety na Górnika czy Polonię, 45 na Jastrzębie czy Płock... wydają mi się leciutko podejrzane...

 

http://img221.imageshack.us/my.php?image=niletyhc3.jpg

 

Ceny biletów są wprowadzone poprawnie, natomiast gra robi z nimi to, co chce.

Odnośnik do komentarza
Nie chcę się przesadnie czepiać... ale czy te ceny biletów mają wiele wspólnego z realiami? Pytam, bo nie jestem na bieżąco z całą Polską, niemniej 80 zł za bilety na Górnika czy Polonię, 45 na Jastrzębie czy Płock... wydają mi się leciutko podejrzane...

 

http://img221.imageshack.us/my.php?image=niletyhc3.jpg

 

Ceny biletów są wprowadzone poprawnie, natomiast gra robi z nimi to, co chce.

 

No to brawa dla researcherów, a baty dla programistów ;) Ale to jest całkiem niewielki błąd względem innych ;)

Odnośnik do komentarza
Jakie wyróżniający się zawodnicy ligi mieli/mają PA? Chodzi mi o te najwyższe ofk.

 

W FM09 Lewy ma -9? Semir 150, a inni? :>

 

 

Lewy -9? (o ile dobrze się orientuje to w granicach 190?) a Semir 150? nie powinno być odwrotnie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki drobny apel do researcherów. Mnóstwo jest zawodników-symboli klubów, którzy są przepakowani i przechodzą do Wisły i grają w reprezentacji. Dla przykładu Malinowski czy Sztylka. Wynika to przede wszystkim z zupełnie nierealnych atrybutów technicznych. Są to zwykli ligowcy, a nie piłkarze klasy międzynarodowej. Stąd moja prośba, by ich przywiązanie do klubu i pierwszego składu raczej przerzucać na atrybuty mentalne, a obniżając techniczne. Jest to bliższe prawdy :)

Odnośnik do komentarza

nie wydaje mi się żeby Sztylka = Malinowski...

Sztylka powinien jako pierwszy dostać powołanie do kadry, tylko że nie jest już zawodnikiem perspektywistycznym, więc raczej sprawdzany nie będzie, z kolei Milę sprawdzać nie trzeba, a powołana 4 ze Śląska jest kolejna w szeregu ;) i pewnie w 'obwodzie' jeszcze Ostrowski... ;)

Odnośnik do komentarza
Ja mam taki drobny apel do researcherów. Mnóstwo jest zawodników-symboli klubów, którzy są przepakowani i przechodzą do Wisły i grają w reprezentacji. Dla przykładu Malinowski czy Sztylka. Wynika to przede wszystkim z zupełnie nierealnych atrybutów technicznych. Są to zwykli ligowcy, a nie piłkarze klasy międzynarodowej. Stąd moja prośba, by ich przywiązanie do klubu i pierwszego składu raczej przerzucać na atrybuty mentalne, a obniżając techniczne. Jest to bliższe prawdy :)

A jakie to atrybuty techniczne wg Ciebie ma Sztylka za wysokie i o ile? A byłeś w edytorze? Czy piszesz to na podstawie puszczonej dziurawej rozgrywki, gdzie atrybuty potrafią podskoczyć w górę +2 pkt? Ja jakoś w edytorze nie widzę żeby Sztylka był przepakowany.

Dlaczego za każdym razem wszyscy wszystko porównują do Wisły, która od dawna nic nie osiągnęła w Europie? Z pewną nieśmiałością ośmielam się zauważyć, że w Ekstraklasie są mocniejsze kluby od Wisły.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...