Skocz do zawartości

FM 2009 Research


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostaje tylko utworzyć 3 brakujące kluby 2 ligi oraz w miejsce klubów 4,5,6,7 ligowych
Tylko że ich nie ma w grze, w każdym bądź razie nie powinno. Zostają jedynie w bazie, ale nie mają ustawionego kraju, żeby się nie ładowały do sejwa. Są po to, żeby np. w historii rozgrywek czy karierze piłkarza nie było pustego miejsca.

Kinas ja nie wyciągnąłem ich z edytora tylko z rozgrywki puszczonej na demie więc zapewniam, że są w grze.

Odnośnik do komentarza

dokładnie, zaznaczyłem w krajowej 'inną ligę' i sprawdzałem listę pod kątem obecnej przynależności ligowej...

 

Jest więc prawie 20 klubów do wyrzucenia i zastąpienia czołówka (1,2 kluby) z III lig, a priorytetem powinny być te 4 kluby z II ligi wszchodniej...

 

Tym bardziej, że o ile z PP w miarę szybko odpadną, to te z wyższa reputacja mogą awansować do 1 Ligi.

 

W tym roku jest ich dwadzieścia ze względu na niedopracowanie w latach poprzednich, później będą to zmiany kosmetyczne, bo skoro to czołówka III ligi to raczej poniżej szybko nie spadną ale też najwcześniej awansują do 1 Ligi w ciągu 2 sezonów, więc będzie czas na ewentualne dopracowanie. A z Roku jna rok tylko mała kosmetyka, jak najprawdopodobniej w przypadku Gawina będzie czy było z Groclinem... No i trzeba będzie jedynie reagować na spadki z III ligi (ale to najwcześniej za 2 lata, skoro to będzie czołówka) i kwiatki w stylu Gawina, który awansował rok po roku aż do II ligi (choc teraz chyba zniknie) czy Wulkanu Wrocław, który niedawna grał w A-klasie a teraz jest wiceliderem III ligi Doln.

 

Więc jeśli teraz się tym zajmiemy, w następnych latach będzie ewolucja i dopracowywanie a teraz trzeba zrobić rewolucję!

 

Myślę, że można powymieniać same kluby do 24.11 i najprawdopodobniej za rok w 95% pozostaną one w III ligach lub awansują do II ligi, więc po 24 można by je powolutku opracowywać pod kątem FM 2010. Teraz sama wymiana (zastanowić się trzeba najwyżej nad Groclinem -> ranking UEFA i historia, Amicą jako klubem filialnym i może Stalą Sanok sprawiającą niespodzianki w PP ale skoro jest taka dobra to może niech awansuje do III ligi i problem z głowy...)

 

 

Ed:

 

Skoro piszecie, żeby nie dodawać nowych klubów tylko te z ligi niższej od grywalnej, to pozostaje zrobić brakujące kluby z II Ligi Wsch. z te 20 'pozostałości' z lat 2006-2008 po prostu z data wyrzucić! Chyba nie ma minimalnej liczby drużyn, a jeśli są to już lepiej je podmeinić na bardziej aktualne, choć z drużynami II Ligi mielibyśmy w Polsce 70! Więc chyba na PP wystarczy... (64 dają 5 rund + finał, choć wiadomo że Ekstraklasa włącza sie chyba w 2 rundzie do gry, choć nie jestem pewien, bo Śląsk grał w 1 rundzie, ale jest benaiminkeim...)

 

Problem może być taki, że co sezon spadają po 2x 4 zespoły a kolejnych 8 gra baraże w wicemistrzami III Lig. Ale od lipca do października można zamienić 10 klubów w miarę płynnie...

Odnośnik do komentarza

bazuję na tym czego się dowiem z tego forum, więc Twoja odp mi na pewno nie pomogła ;)

 

no chyba że wolicie niczego nie ruszać, ale przydałoby się chociaż uzupełnić bazę o klubu II Ligi...

 

w FM 2011 dalej będzie Szczakowianka, Dyskobolia i inne kwiatki :/

Odnośnik do komentarza

Powoli zbliża się termin zgłaszania poprawek a na horyzoncie nie widać osoby odpowiedzialnej za "opracowanie" Polonii Bytom.

Od zeszłego roku prawie nic się nie zmieniło w składzie tego klubu. Po prostu nie wypada żeby klub środka tabeli Ekstraklasy miał zawodników o umiejętnościach środka 1 ligi. Potrzebna jest gruntowna aktualizacja potencjałów i atrybutów do odpowiedniego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Pisanie tutaj długich postów na temat rzeczy mało istotnych (np. ciągu drobnych ale uciążliwych błędów w profilu kontretnego piłkarza) mija się z celem ogólnego topicu, lepiej posłać zwykłą PW do researchera, z gwarancją że przeczyta i się ustosunkuje ;)

 

Jeśli chodzi o Znicz Pruszków, to napisz mi na priv, a ja przekażę mu, bo tu chyba się nie udziela ale gra w IFQ.

Odnośnik do komentarza
kto jest researcherem Korony Kielce?

 

... i Znicza Pruszków?

Witam.

 

Reasearcherem Znicza Pruszków jestem ja. Wszelką krytykę, uwagi, wskazówki możecie kierować do mnie. W poniedziałek upływa termin oddania bazy do patcha 9.0.2 - do tego czasu mogę jeszcze wziąć pod uwagę wychwycone przez Was błędy w opracowaniu piłkarzy i klubu (pewnie jakieś się pojawiły, to w przypadku nowicjusza nie powinno dziwić). Wszelkie uwagi proszę kierować za pośrednictwem PM, póki co odpuszczę sobie zakładanie tematu o drużynie Znicza Pruszków. Mocno wątpliwe jest, aby cieszył się on jakimś zainteresowaniem.

 

Pewnie wielu z Was już zauważyło, że w przypadku kilku piłkarzy Znicza, gra z niewyjaśnionych powodów, ustawiła niektórym kopaczom jako miejsce urodzenia Warszawę (min Januszewski, Kokosiński, Feliksiak, Buga). O tym błędzie nie muscie mnie już informować. Prawdopodobnie jest to błąd staff edytora, który przy braku określenia odpowiedniego miejsca urodzenia, dziwnym trafem (nawet po ustawieniu samego województwa np. w przypadku Januszewskiego, Warmińsko-Mazurskiego) ustawia Warszawę. Na nowym patchu nie powinno być już błędnych miejsc urodzenia. Zająłem się też atrybutami domyślnymi. Po tym, co można zobaczyć w komentarzach i screenach, losowe atrybuty w przypadku wielu zawodników są niesamowicie wysokie. Jeśli te atrybuty w przypadku piłkarzy Znicza były/są zbyt wysokie, na nowej wersji bazy nic takiego nie powinno już mieć miejsca.

 

Pozdrawiam.

 

Szczególnie pozdrowienia i podziękowania należą się też Vamiemu (znanego tutaj jako Nicky Salapu), bez którego raczej bym tu nie trafił.

Odnośnik do komentarza

PW poszła

 

news dotyczący GKS Jastrzębie: http://www.90minut.pl/news.php?id=807658

cały zespół na liście transferowej i odmowa przedłużenia wygasających umów ... to chyba tyle jeśli chodzi o ten klub bo pojawiły się teksty o rozwiązaniu sekcji piłkarskiej po sezonie.

 

Podbeskidzie gra na stadionie w Czechowicach-Dziedzicach, można go im dodać jako stadion zapasowy

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...