Skocz do zawartości

FM 2009 Research


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Polonia:

 

- Ivanovski występował zarówno w macedońskiej U-21 jak i w pierwszej reprezentacji

- Majdan i Świerczewski powinni ostro dostać po ,,Profesjonaliźmie’’ za swoje kłopoty z prawem

 

mam nieco odmienne zdanie - zachowanie pozaboiskowe oddaje atrybut Controversy, w ich przypadku licznik zatrzymał się na 16. poza tym jest 'drobna' różnica między światem rzeczywistym, a tym co kreują media (typowo brukowe w szczególności). myślałem jedynie o podniesieniu co najwyżej o 1, maksymalnie 2 punkty.

odnośnie Ivanovskiego to wiem o sprawie, jednak nie pogardzę jakimś dobrym źródłem dokumentującym te występy. niestety zbyt wiele stron po angielsku nie ma o macedońskim futbolu (no chyba, że ktoś pomoże z ich językiem ojczystym :D)

Odnośnik do komentarza
Odra:

 

- Kowalczyk zagrał w reprze 12 lutego 2003 z Macedonią

- czy Moskal nie ma za dużo ulubionych klubów? ćwierć ligi się z tego zbierze …

- Wtedy grał w Wiśle i to researcher Wisły, który go wtedy opracowywał powinien mu wpisać ten występ w bazie. Małe niedopatrzenie, które zostanie poprawione.

- Moskal ma wpisane jako ulubione kluby Bełchatów, Śląsk Wrocław i Polonię Warszawa. Kto mu to wpisał - nie wiem. Ale nie mam zamiaru tego zmieniać bo w niczym to nie przeszkadza a być może ta osoba, która to wpisywała w bazie miała jakieś informacje na temat jego sympatii do tych klubów.

Odnośnik do komentarza
Odra:

 

- Kowalczyk zagrał w reprze 12 lutego 2003 z Macedonią

- czy Moskal nie ma za dużo ulubionych klubów? ćwierć ligi się z tego zbierze …

- Wtedy grał w Wiśle i to researcher Wisły, który go wtedy opracowywał powinien mu wpisać ten występ w bazie. Małe niedopatrzenie, które zostanie poprawione.

- Moskal ma wpisane jako ulubione kluby Bełchatów, Śląsk Wrocław i Polonię Warszawa. Kto mu to wpisał - nie wiem. Ale nie mam zamiaru tego zmieniać bo w niczym to nie przeszkadza a być może ta osoba, która to wpisywała w bazie miała jakieś informacje na temat jego sympatii do tych klubów.

 

W Śląsku zaczynał karierę, do Polonii wracał, więc są podstawy. W Bełchatowie zagrał jedną rundę, myślę, że spokojnie możesz mu to usunąć.

Odnośnik do komentarza
mam nieco odmienne zdanie - zachowanie pozaboiskowe oddaje atrybut Controversy, w ich przypadku licznik zatrzymał się na 16. poza tym jest 'drobna' różnica między światem rzeczywistym, a tym co kreują media (typowo brukowe w szczególności). myślałem jedynie o podniesieniu co najwyżej o 1, maksymalnie 2 punkty.

 

nie wiedziałem dokładnie jakie mają ustawione, Controversy na poziomie 17 chyba będzie adekwatne, odnosi się to chyba też do Grosickiego z Legii

 

Pytanie ogólne - czy hasło SI o historii trofeów i nagród dla poszczególnych zawodników będzie realizowane w pełnej wersji lub na paczach ?

 

 

MarioWO(L)F - możesz wyjaśnić o co Ci chodzi z Vukovicem?

Odnośnik do komentarza

otwierając bazę w formie tekstowej można usunąć odpowiednie wpisy - bynajmniej z ulubionymi zagraniami to przynosiło porządany skutek.

dzięki Marcinie, rogal dla Ciebie :D przy okazji Lazarevskiemu mecze u-21 uzupełnię. teraz muszę tylko wszystkie spotkania wyłapać w których zagrali, szkoda że w sparingach reprezentacji nic się nie wyświetla, bo statystyka niepełna.

Odnośnik do komentarza

Pytanko do researchera non-league lub Krzyśka:

 

Czy w bazie znajdzie się Michał Twardowski z Ruchu Wysokie Mazowieckie? Jest najlepszym strzelcem II ligi, ma 20 lat i jest napastnikiem, który zapewne w zimie trafi do Jagiellonii. Podobno spory talent.

Odnośnik do komentarza

z tego co pamiętam, to nie zgłaszał zastrzeżeń do takiego rozwiązania. no ale wiadomo, że zawsze lepiej spytać BigBossa ;)

heh, dostaję oczopląsu od tej macedońskiej strony (na eng niewiele newsów - 2 strony i newsy z ostatnich 5 lat :D), a i tak nie mogę znaleźć spotkań Filipa w pierwszej drużynie (zacząłem od poszukiwań w okresie kiedy wymiatał w lidze macedońskiej), trzeba być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
z tego co pamiętam, to nie zgłaszał zastrzeżeń do takiego rozwiązania. no ale wiadomo, że zawsze lepiej spytać BigBossa ;)

heh, dostaję oczopląsu od tej macedońskiej strony (na eng niewiele newsów - 2 strony i newsy z ostatnich 5 lat :D), a i tak nie mogę znaleźć spotkań Filipa w pierwszej drużynie (zacząłem od poszukiwań w okresie kiedy wymiatał w lidze macedońskiej), trzeba być cierpliwym.

 

Poszukać za Ciebie, w końcu szkolony w cyrylicy jestem :D ?

Odnośnik do komentarza

Uważajcie przy sprawdzaniu imion bo w reprezentacji Macedonii gra(ł) także Daniel Ivanowski z Mjällby AIF :)

 

Teraz nabrałem pewnych wątpliwości co do jego występów w I reprezentacji, oto fragment wywiadu z 12.04.2008:

 

- Czym jest dla Ciebie gra w reprezentacji Macedonii?

 

- Jak dla każdego zawodnika, reprezentowanie ojczyzny jest ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Perspektywa gry z macedońskim godłem na piersi codziennie motywuje mnie do ciężkiej pracy na treningach, czekam cierpliwie na swoją szansę…

- Którzy piłkarze według Ciebie są obecnie najlepsi w polskiej lidze? Wymień również najtwardszych obrońców, przeciwko którym do tej pory występowałeś.

 

- Najlepsze wrażenie wywarli na mnie Marek Zieńczuk, Roger oraz nasz kapitan – Radek Mynar. Spośród obrońców wyróżniłbym oczywiście Zlatko Tanevskiego (przyjaciela i byłego partnera z reprezentacji młodzieżowej – przyp. red.) oraz Clebera i Tomasza Hajto.

 

i drugi z którego wynika że grał w U-21 i czeka na powołanie do I kadry

 

http://macedonianfootball.com/20081006842/...-of-Poland.html

 

Sprawdźcie sparing z Albanią, tam był ponoć powołany, mnie cyrylica przekracza

Odnośnik do komentarza
Odra:

 

- Kowalczyk zagrał w reprze 12 lutego 2003 z Macedonią

- czy Moskal nie ma za dużo ulubionych klubów? ćwierć ligi się z tego zbierze …

- Wtedy grał w Wiśle i to researcher Wisły, który go wtedy opracowywał powinien mu wpisać ten występ w bazie. Małe niedopatrzenie, które zostanie poprawione.

- Moskal ma wpisane jako ulubione kluby Bełchatów, Śląsk Wrocław i Polonię Warszawa. Kto mu to wpisał - nie wiem. Ale nie mam zamiaru tego zmieniać bo w niczym to nie przeszkadza a być może ta osoba, która to wpisywała w bazie miała jakieś informacje na temat jego sympatii do tych klubów.

W Śląsku zaczynał karierę, do Polonii wracał, więc są podstawy.

Przypominając sobie występy Moskala w barwach Polkowic przeciwko Śląskowi (w II lidze 02/03), śmiem wątpić, że Śląsk aż tak bardzo leży mu na sercu.

Odnośnik do komentarza
Uważajcie przy sprawdzaniu imion bo w reprezentacji Macedonii gra(ł) także Daniel Ivanowski z Mjällby AIF :)

 

Teraz nabrałem pewnych wątpliwości co do jego występów w I reprezentacji, oto fragment wywiadu z 12.04.2008:

 

- Czym jest dla Ciebie gra w reprezentacji Macedonii?

 

- Jak dla każdego zawodnika, reprezentowanie ojczyzny jest ogromnym wyróżnieniem i powodem do dumy. Perspektywa gry z macedońskim godłem na piersi codziennie motywuje mnie do ciężkiej pracy na treningach, czekam cierpliwie na swoją szansę…

- Którzy piłkarze według Ciebie są obecnie najlepsi w polskiej lidze? Wymień również najtwardszych obrońców, przeciwko którym do tej pory występowałeś.

 

- Najlepsze wrażenie wywarli na mnie Marek Zieńczuk, Roger oraz nasz kapitan – Radek Mynar. Spośród obrońców wyróżniłbym oczywiście Zlatko Tanevskiego (przyjaciela i byłego partnera z reprezentacji młodzieżowej – przyp. red.) oraz Clebera i Tomasza Hajto.

 

i drugi z którego wynika że grał w U-21 i czeka na powołanie do I kadry

 

http://macedonianfootball.com/20081006842/...-of-Poland.html

 

Sprawdźcie sparing z Albanią, tam był ponoć powołany, mnie cyrylica przekracza

 

W składzie reprezentacji "A" go nie znalazłem.

shqvarny - prawy górny róg, jest wyszukiwarka

Odnośnik do komentarza

w u-21 znalazłem, w kadrze A brak. ten wywiad też kiedyś czytałem (na polonijnych stronach ktoś linka dawał). wychodzi na to, że grał jedynie w młodzieżówce, w okresie kiedy wymiatał w Macedonii (król strzelców 2 ligi, puchar kraju). potem patrząc nawet na formę którą prezentował - powołania byłyby lekkim zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...