Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

E no, ja tam strasznie lubi? jak moja chodzi sexy ubrana ... Lubi?, jak ogl?daj? si? za Ni? kolesie jacy?, dlaczego ma chodzi? ubrana jak zakonnica ? Nie rozumiem te? kolesi, którzy zabraniaj? swoim kobietom ubrania na disco przezroczystej bluzki, czy krótkiej spódniczki. Czy to, ?e kobieta jest ze mn?, oznacza automatycznie ?e ma nie podoba? si? innym ?

Odnośnik do komentarza
Ja tam bym wola? ?eby moja kobieta wola?a to ukry? i pokaza? tylko mi ;] No ale s? gusta i gu?ciki.

 

Tylko g?upio by si? czu?a w klatce :> Bez przesady, nie popadajmy w stereotypy je?li kto? ubiera si? w mini i w du?y dekolt jest ?atwy, je?li kto? chodiz na ?yso to na pewno jaki? zwyrol :>

Odnośnik do komentarza
E no, ja tam strasznie lubi? jak moja chodzi sexy ubrana ... Lubi?, jak ogl?daj? si? za Ni? kolesie jacy?, dlaczego ma chodzi? ubrana jak zakonnica ? Nie rozumiem te? kolesi, którzy zabraniaj? swoim kobietom ubrania na disco przezroczystej bluzki, czy krótkiej spódniczki. Czy to, ?e kobieta jest ze mn?, oznacza automatycznie ?e ma nie podoba? si? innym ?

 

Widzisz, tu kwestia tego jak kto jest zazdrosny. Dla Ciebie to ?aden problem - ba, nawet plus, bo kto? docenia Twoj? narzeczon?. Ale dla kogo? innego to ju? zbyt ci??ka sprawa i bedzie si? doszukiwa? podtekstów ;).

Odnośnik do komentarza

Tutaj zgodz? si? z Leonem. Ja te? lubi? jak moja kobieta podoba si? innym, przy zachowaniu regu?y, ?e inni mog? tylko i wy??cznie popatrze?. Ja ogólnie nigdy nie trzyma?em dziewczyn na smyczy. Mam tak? teori?, ?e jak nawet kto? próbuje j? poderwa?, a ona si? nie daje to jest wszystko w porz?dku, a jak chce si? puszcza? to niech spieprza, nie zamierzam sobie tak? zaprz?ta? g?owy. Do tej pory na takim podej?ciu si? nie przejecha?em, tym bardziej, ?e potrafi? panowa? nad swoimi emocjami i uczuciami. Powiem wi?cej: nigdy w ?yciu si? nie zakocha?em :D

Odnośnik do komentarza

Ze mnie jest kawa? zazdro?nika...jednak podczas ostatniego zwi?zku, mimo i? raczej moja panna ubiera?a si? wyzywajaco i m?odzie?owo stara?em si? j? namawia? na bardziej kobiecy strój, przecie? najbardziej to ona ma si? podoba? mi, a nie innym...no ale to by?o daaawno :).

Odnośnik do komentarza
Ze mnie jest kawa? zazdro?nika...jednak podczas ostatniego zwi?zku, mimo i? raczej moja panna ubiera?a si? wyzywajaco i m?odzie?owo stara?em si? j? namawia? na bardziej kobiecy strój, przecie? najbardziej to ona ma si? podoba? mi, a nie innym...no ale to by?o daaawno :).

Najbardziej to ona ma sie podobac sama sobie, czyli dobrze sie czuc w tym w co sie ubiera. :]

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Ze mnie jest kawa? zazdro?nika...jednak podczas ostatniego zwi?zku, mimo i? raczej moja panna ubiera?a si? wyzywajaco i m?odzie?owo stara?em si? j? namawia? na bardziej kobiecy strój, przecie? najbardziej to ona ma si? podoba? mi, a nie innym...no ale to by?o daaawno :).

Najbardziej to ona ma sie podobac sama sobie, czyli dobrze sie czuc w tym w co sie ubiera. :]

 

Akurat :P One sie ubieraja dla otoczenia, zeby byc zauwazonymi, docenionymi i cholera wie jakimi jeszcze :)

Odnośnik do komentarza

Chorobliwa zazdro??? Nie ma nic gorszego w zwi?zku. Te? taki by?em w swoim poprzednim zwi?zku i sporo mnie to nauczy?o. Co do ubioru - co ja bym nie powiedzia? to S. ubierze si? i tak tak jak b?dzie chcia?a. Ka?dy z nas ubiera si? przede wszystkim dla siebie. Je?li jest ubrana wyzywaj?co? Ona ma wszystko wyzywaj?ce - od makija?u, poprzez kolczyki, do ubioru. Mnie to tam nie przeszkadza ;] Bo si? przeciez tak samo ubieram :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick
Chorobliwa zazdro??? Nie ma nic gorszego w zwi?zku

 

W mysl zasady "nie ma publiki nie ma wystepow" nie warto byc zazdrosnym o kazdego faceta na ktorego ona spojrzy :> Wszystko zalezy od indywidualnych cech danej osoby ale wiekszosc lasek probuje czasami naumyslnie wzbudzic w ten sposob nasza zazdrosc. Wtedy nalezy w jakis tam sposob zareagowac, zeby poczula sie dowartosciowana faktem, ze zalezy nam na niej. Ale wsciekanie sie co tydzien z tego powodu wiecej zepsuje i pogorszy nasza pozycje w zwiazku. Jak wyczuc kiedy ona robi "to" (czyt. podkurwia nas :]) naumyslnie a kiedy po prostu rozmawia z kolega o kosmetykach z Ugandy ? Metoda prob i bledow :]

 

Sumujac ten nedzny wywod: przesadna zazdrosc rujnuje tak samo jak jej kompletny brak.

Odnośnik do komentarza

Heh, oczywi?cie pe?na zgoda w tej kwestii z Majkiem :) Natomiast kontynuuj?c poprzednie rozwa?ania je?li koledzy nie widz? ró?nicy pomi?dzy ubiorem podkre?laj?cym zalety a prowokuj?cym, wyzywaj?cym, to znaczy ?e nie mieli do tej pory kontaktu z kobietami a tylko dziewczynkami/dziewczynami bo to naprawd? wymaga rozróznienia. Kobieco?? to co? wspania?ego, ale je?li 16 latka wygl?da jak lafirynda to nie wmawiajcie mi ze tak naprawd? jest cnotk? niewydymk?.

Odnośnik do komentarza
?ycie kryje przed tob? jeszcze wiele niespodzianek...

:rotfl: oby oby :rotfl:

 

 

Ble, jade zaraz do krakowa z nadziej?, ?e nie natkn? si? na swoj? by?? :) Za ka?dym razem kiedy jestem w krk modle sie o to zeby jej nie spotka?, czy ktos oprocz mnie boi sie swojej by?ej?? :D w sensie, wola?by podda? si? 6 godzinnemu przemówieniu romka ministra g. ni? widzie? J? przez 10 sekund?? :D

Odnośnik do komentarza
Ze mnie jest kawa? zazdro?nika...jednak podczas ostatniego zwi?zku, mimo i? raczej moja panna ubiera?a si? wyzywajaco i m?odzie?owo stara?em si? j? namawia? na bardziej kobiecy strój, przecie? najbardziej to ona ma si? podoba? mi, a nie innym...no ale to by?o daaawno :).

Najbardziej to ona ma sie podobac sama sobie, czyli dobrze sie czuc w tym w co sie ubiera. :]

 

Akurat :P One sie ubieraja dla otoczenia, zeby byc zauwazonymi, docenionymi i cholera wie jakimi jeszcze :)

 

Ja nie wiem sk?d taka pewno??; ja nie wiem, ale do tej pory spotyka?em raczej takie kobiety, które ubiera?y si? w to, w czym im jest wygodnie. Zreszt?, tak samo moja M. - ubiera si? przede wszystkim w to, w czym jej b?dzie danego dnia wygodnie, a nie po to, ?eby faceci zawsze zawsze si? w ni? wpatrywali :-k

Odnośnik do komentarza

Naprawd? pi?kna dziewczyna, to nawet w worku kartofli wygl?da sexi ;) Ja nie powiem, moja przyjació?ka :kekeke: nie przepada za spódniczkami itp. itd. Po prostu ubiera sie wygodnie i ?adnie nie pokazuj?? swoich wspania?ych wdzi?ków wszystkim i na prawd? rozpala wszystkich ch?opaczków w otoczeniu, to jest sztuka ;) Zreszt?, tajemniczo?? mnie urzeka :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...