Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Si? troch? zap?dzili?cie z tymi os?dami. Jako, ?e lubi? m?odsze dziewuszki i ogólnie mam wiele 16letnich kole?anek nie mo?na wszystkich wrzuca? do jednego worka, bo to niespawiedliwe. Mam kumpele, które bardzo lubi? ale rzeczywi?cie po dwóch piwach ?asz? si? do pierwszego lepszego i my?l? jak mu wsadzi? je?yk do buzi :keke: Wg. mnie jest to .....po prostu obrzydliwe, ale do kurestwa temu daleko. Nie znosz? takich dziewczyn i gdy niunia zaczyna si? tak zachowywa?, to nawet niech na mnie nie patrzy. Co do ró?nicy emocjonalnej pomi?dzy 18 lat, a 16lat to hmmm..... Moim zdaniem to jest sprawa indywidualna, bo okres dojrzewania i fio?a a punkcie seksu ju? mi min?? i to zdecydowanie, marzy mi si? taka mi?o?? na ca?e ?ycie, tak jak powiedzia? to Kamtek....16latki te? marz? o ksi?ciu, a ja o królewnie. Wiadomo niby sranie w banie ale jest mo?liwe :)

 

Co do Kasi, to dam sobie stopa i poczekam na odpowiedni moment, wkrótce spotykamy si? na mojej 18stce ;) A potem w wakacje, to ju? okazje to spotka? b?d? si? troi?. Je?eli wyczuj? jaki? impuls z jej strony, to si? nie zawaham, a je?eli nie....no to có? : przyja?? jest wspania?a i cenna. Jednak nie wyobra?am sobie sytuacji, ze Ona zacznie si? z kims spotyka?.....chyba by mnie rozjeba?o od ?rodka.

Odnośnik do komentarza

18-latek czuje sie wywolany do odpowiedzi. Az zal na przedluzeniu plecow sciska, ze mojego pierwszego posta po przenosinach pisze w tym temacie ;).

 

tak sobie wmawian, ?e nie mam jeszcze prawka to gdzie ja bym j? zabra? itd. itp.

 

Piszesz to serio? Pomysl sobie, ze xy% mezczyzn nie ma prawka i nigdy miec nie bedzie, ale radza sobie swietnie. Powinienes w pelni uswiadomic sobie, jak nikle znaczenie dla sedna sprawy ma posiadanie prawka :).

 

P.S. Egzamin praktyczny - 12 lipiec :/

 

ie nad??am za ni? bo raz nie daje mi spokoju(co mi si? podoba) i bez przerwy pisze do mnie, rozmawiamy godzinami na gg, a raz przez tydzie? kompletnie NIC. Jak mam wreszcie zczai? co Ona ma w g?ówce zachowuj?? pozory....

 

Stary - i tutaj jest pies pogrzebany. Sam nie wiesz czego chcesz, nie przejmujesz inicjatywy to wymagasz, ze sama Ci przybiegnie w ramiona? :/ Moze zbyt duzo filmow amerykanskich sie naogladales ;). Zamiast klikac na gg lepiej poruszac ustami na spacerze i pokazac, ze jestes silnym i zdecydowanym facetem, ktory wie, na czym mu zalezy. Wszystkie moje kolezanki twierdza, ze jedna z podstawowych cech, jakich szukaja u faceta to pewnosc siebie. Co prawda one maja 17-20 lat, a nie 16, ale mysle, ze ta dosc charakterystyczna potrzeba jest dosc reprezentatywna...

 

Ona jeszcze sama nie wie czego chce, a prababli Ty nie b?dziesz w stanie pomóc jej tego zrozumie?. Tak si? mnie wydaje.

 

Generalizacja. Znam dziewczyny, ktore w wieku 16 lat mialy niezle poukladane w glowie, ale fakt faktem, ze wiekszosc z nich w oczy sie nie rzuca.

 

Moja rada - póki co nie my?l o swojej kole?ance wi?cej jak o... kole?ance. Skoro ma takie chwile ?e potrafi tydzie? si? nawet nie odezwa?.

 

Pierwsze zdanie racja. Musisz byc atrakcyjny tak samo dla niej, a nie byc jak pies na kazde zawolanie. Jezeli zaczniesz byc niezalezny, nawet troche nieposluszny, moze nawet troche wzbudzac delikatna, pozytywna zazdrosc [;)} to Twoje szanse wzrastaja. Co do drugiego: pamietaj, ze standardowa kobieta czeka na Twoj ruch, a Ty nie robiac zadnego sam strzelasz sobie samoboja. Co innego, jesli Cie zwyczajnie olewa...

 

Dalej uwa?am, ?e przeceniasz samo?wiadomo?? 18-latka. Facet my?li o imprezie, pierwszym dymanku - obci?ganku i w tych kategoriach mierzy ?wiat (wi?kszo?? z nas przechodzi?a przez ten okres i wiemy, jak to jest). 16-latce marzy si? królewicz na bia?ym koniu, który przywozi jej wiadro wielkiej, wspania?ej, pierwszej mi?o?ci. To jest chyba ta ró?nica.

 

Kamti filozof rotfl1500

 

Wiekszosc 18-latkow mysli o bzykanku, obciaganku, a nawet analku, ale sa tez tacy, ktorzy rownoczesnie mysla o swojej przyszlosci, a nawet istnieja tacy, co maja juz ja zaplanowana.

 

Co do 16-latek to one mysla o seksie czesciej niz Ty, tego mozesz byc pewien ;). Sa tez i typy romantyczek, ale tym z reguly przechodzi albo ... sa zupelnie niewodoczne, ale o tym pisalem juz wyzej.

 

Mówicie ?e wiek ma drugorz?dne znaczenie, ja tam bym jednak by? ?rednio zadowolony, gdyby moja 16 letnia córka si? bzyka?a ...

 

Leon. Statystyczne badania pokazuja, ze przecietny zi? i jego kobieta maja podczas pierwszego stosunku 17-18 lat. Dla mnie ta informacja to nic sensacyjnego, ale warto poinformowac starsze pokolenia o takich badaniach ;).

 

Niestety chodzimy po liceum jak odbieramy Mam? z pracy i widok psitek, które ?wiec? paseczkiem w?osów ?onowych po nachyleniu si? nad biurkiem to ju? nie jednorazowy przypadek.

 

Zawsze wiedzialem, ze chodze do zlego liceum :/.

Przegiales troche czyli ;).

Odnośnik do komentarza
Co do 16-latek to one mysla o seksie czesciej niz Ty, tego mozesz byc pewien ;). Sa tez i typy romantyczek, ale tym z reguly przechodzi albo ... sa zupelnie niewodoczne, ale o tym pisalem juz wyzej.

 

Patryk znaffca rotfl8000. :hahaha:

 

Leon. Statystyczne badania pokazuja, ze przecietny zi? i jego kobieta maja podczas pierwszego stosunku 17-18 lat.

 

Statystyczne badania obejmuj? ca?y przekrój wiekowy spo?ecze?stwa. Gdyby? zrobi? te same badania dla przedzia?ów (za?ó?my) 15-25, 25-35 itp, to by? doszed? do wniosku, ?e wiek inicjacji seksualnej si? obni?y?. Gdyby? jeszcze doda? do tego badania na temat dojrzewania fizycznego, to by? z zaskoczeniem dotar? do stwierdzenia, ?e dzisiejsza m?odzie? znacznie szybciej osi?ga dojrza?o?? fizyczn?.

 

Zawsze wiedzialem, ze chodze do zlego liceum .

Przegiales troche czyli .

 

Drugiego zdania nie rozumiem to a)

 

t?umacz?:

 

Patryk uwa?a, ?e Twoje obserwacje, jako jednostkowe maj? gównian? warto?? statystyczn? (z czym mo?na si? po cz??ci zgodzi?) i implikuje, ?e poniewa? w jego liceum tak nie by?o, to na pewno trafi?e? na odosobniony przypadek (zapominaj?c, ?e jego liceum i jego obserwacje s? równie (nie)reprezentatywne, jak Twoje).

Odnośnik do komentarza
Kamti filozof rotfl1500

Có?, mierzy?em innych swoj? miar? i swoim wyobra?eniem. Wyros?em na rotflofilozofa. Pozostaje si? cieszy?, ?e kolejne pokolenia s? m?drzejsze i mniej rotflowe...

 

W wieku 16 lat byles kobieta? :-)

 

Po prostu teraz inaczej sie dojrzewa, inne sa wzorce. To nie jest ani Twoja, ani moja wina.

 

T-m: powiem Ci o moim wrazeniu.

Jesli idzie 10 lasek normalnie ubranych i jedna nienormalnie to moja uwage przykuje ta jedna, a jezeli to sie powtarza razy x to czasem wyciaga sie wnioski, ktore sa generalizacja ;).

 

Fik: nie chce z Toba dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Kamti filozof rotfl1500

Có?, mierzy?em innych swoj? miar? i swoim wyobra?eniem. Wyros?em na rotflofilozofa. Pozostaje si? cieszy?, ?e kolejne pokolenia s? m?drzejsze i mniej rotflowe...

 

W wieku 16 lat byles kobieta? :-)

A Ty by?e?? Nie? No to sk?d wiesz, jak jest, a jak nie jest?

Odnośnik do komentarza
Kamti filozof rotfl1500

Có?, mierzy?em innych swoj? miar? i swoim wyobra?eniem. Wyros?em na rotflofilozofa. Pozostaje si? cieszy?, ?e kolejne pokolenia s? m?drzejsze i mniej rotflowe...

 

W wieku 16 lat byles kobieta? :-)

A Ty by?e?? Nie? No to sk?d wiesz, jak jest, a jak nie jest?

Ale on chodzi? do swojego liceum i wie lepiej!

Odnośnik do komentarza
Kamti filozof rotfl1500

Có?, mierzy?em innych swoj? miar? i swoim wyobra?eniem. Wyros?em na rotflofilozofa. Pozostaje si? cieszy?, ?e kolejne pokolenia s? m?drzejsze i mniej rotflowe...

 

W wieku 16 lat byles kobieta? :-)

A Ty by?e?? Nie? No to sk?d wiesz, jak jest, a jak nie jest?

 

Pytaniem na pytanie. W sumie obaj pytamy sie o to samo. Sprytnie :>.

W sumie tu masz po czesci racje - to jest kwestia oceny. Ja moge uznawac, ze moja ocena jest bardziej trafna ze wzgledow xyz , ale tak naprawde zadnej wartosci merytorycznej to nie ma, totez wniosek jest taki, ze obaj nie powinnismy sie wypowiadac na temat wyobrazen 16-latek.

Odnośnik do komentarza
Generalizacja. Znam dziewczyny, ktore w wieku 16 lat mialy niezle poukladane w glowie, ale fakt faktem, ze wiekszosc z nich w oczy sie nie rzuca.

ano tez znam - pytanie po co sie maja w oczy rzucac?

 

one maja ciekawsze rzeczy w zyciu do roboty niz lizanie sie z kolega, serio.

 

i nie zmienia tego faktu to, ze wlasnie ze wzgledu na ich nieco wyzsza od przecietnej (w tym wieku) inteligencje i dojrzalosc slini sie na ich widok 90% ich kolegow.

 

niestety koledzy beda sie musieli zadowolic pukaniem pustych wydmuszek w swiecacych ciuchach. bo takowe szesnastolatki najczesciej ogladaja sie za starszymi facetami, a nie napalonymi licealistami.

 

nie kapuje w ogole czemu usilnie ktos chce stworzyc jeden model licealistki... sa rozni ludzie, mnostwo roznych dziewczyn, a ze niektore nie maja we lbie nic i moge sie wyroznic jedynie pokazujac dupe to juz nie problem inteligentnych ludzi :]

 

Jesli idzie 10 lasek normalnie ubranych i jedna nienormalnie to moja uwage przykuje ta jedna, a jezeli to sie powtarza razy x to czasem wyciaga sie wnioski, ktore sa generalizacja ;).

A moja przykuje ta z aparatem foto...

 

Chocby reszta byla w bikini :]

 

Zalezy na co sie patrzy :lol:

Odnośnik do komentarza
i nie zmienia tego faktu to, ze wlasnie ze wzgledu na ich nieco wyzsza od przecietnej (w tym wieku) inteligencje i dojrzalosc slini sie na ich widok 90% ich kolegow.

Niestety moje do?wiadczenia mówi? mi co innego: ?e te naprawd? warto?ciowe wewn?trz kobiety s? kompletnie nieatrakcyjne zewn?trz. S? dwa, trzy wyj?tki, jednak to mimo wszystko te, które potwierdzaj? regu??. Mam pecha w ?yciu. :]

bo takowe szesnastolatki najczesciej ogladaja sie za starszymi facetami, a nie napalonymi licealistami.

O to jest prawda. Te fajne z charakteru dziewczyny znajduj? sobie ostatnio facetów w okolicy trzydziestki, na widok których rozs?dek idzie w choler?, a - niestety - zachowuj? si? one na wzmiank? o 30 letnim niedawno poznanym Chilijczyku gorzej, ni? faceci na widok laski. O tempora, o mores...

 

Ot i historia z mojego ?ycia. Trzy moje przyjació?ki polecia?y do Barcelony, gdzie pozna?y "dojrza?ych, warto?ciowych, inteligentnych" facetów oko?o 30, zazwyczaj s? to sudamericano - Chilijczycy, Argenty?czycy.

Wszystkie trzy po poznaniu ich straci?y samokontrol?. Dwie si? pu?ci?y od razu - pierwsza impreza, pierwsze spotkanie - jedna wytrzyma?a tylko dlatego, ?e spotkanie z jej idea?em trwa?o kilka minut... Bo pó?niej w Polsce nie potrafi?a mówi? o niczym innym, tylko o tym facecie.

Owszem, mog? przyj??, ?e to s? naprawd? fajni faceci, ale po ich powrocie do Barcelony ?aden z tych go?ci si? do nich nie odezwa?, a sam dziewczyny rozmawia?y z nimi najwy?ej kilka godzin - faktycznie, pozna?y ich doskonale.

Od tego momentu jeste?my z moim przyjacielem w ci??kim szoku, ?e dziewczyny m?dre, inteligentne, cho? nie za ?adne, ale naprawd? ceni?ce siebie i sprawiaj?ce wra?enie autentycznie dojrza?ych, zachowa?y si? jak kurewki.

Do generalizacji mi daleko, ale nie dzieli?bym na si?? nastolatek na romantyczki i "te drugie" (nie wiem, jak je nazwa? krótko :P), bo od obu grup s? wyj?tki - romantyczki staj? si? kurewkami na krótki czas, a kurewki nagle si? zmieniaj?, dos?ownie z dnia na dzie?.

Odnośnik do komentarza

No to i ja cos od siebie - z perspektywy jak widze zgrzybialego starca :keke:

Wkurza mnie ocenianie przez niektórych jednostkowych przypadkow i rozciaganie ich na caloksztalt. Sory, ale to, ze 10,20 czy 30 to liczby dwucyfrowe, to nie znaczy, ze kazda liczba dwucyfrowa od razu dzieli sie przez 10 :doh!: k***y zawsze sa, byly i beda czy Wam sie to podoba lub nie, jakbys we Wrocku wpadl do "Dolmelu" to Ci tam co druga nastaka loda za czisburgera albo czokapik zrobi :keke: Co nie znaczy, ze kazda nastolatka taka jest.

 

Fakt zgodze sie, w dzisiejszych czasach przyjemniej postac pod liceum niz kiedys :keke: Ale moze jak chodzilem do liceum, to po prostu tego nie zauwazalem?

 

Sory, dla mnie sex jest czyms normalnym, ale wymagajacym dojrzalosci psychicznej . Inaczej to jak zjedzenie paczki czipsow - niby smaczne, ale dupa rosnie i czlowiek zastanawia sie po co mu to bylo. Ja nie ukrywam - swoje pierwsze doswiadczenia zdobywalem dosc pozno (ponad 20 lat mialem) i jakos strasznego cisnienia na to nie mialem.. I moze dlatego teraz potrafie sie nim tak cieszyc i tak smakowac, a nie traktowac jak czynnosc fizjologiczna.

EDYTA - Kurw? mo?na by? w ka?dym wieku :] .

True - k***a to nie zawód, to cecha charakteru

Odnośnik do komentarza
T-m: powiem Ci o moim wrazeniu.

Jesli idzie 10 lasek normalnie ubranych i jedna nienormalnie to moja uwage przykuje ta jedna, a jezeli to sie powtarza razy x to czasem wyciaga sie wnioski, ktore sa generalizacja .

 

Widz?, ?e dalej starasz si? mi udowodni?, ?e Twoje IQ jest mniejsze od Twojej wagi. Jak zwykle nie czytasz tego co pisz?, dlatego wysnuwasz jakie? dziwne wnioski. Nie napisa?em nigdzie, ?e wszystkie 16 to k***y, które czekaj? tylko na sko?czenie szko?y, ?eby pracowa? jako call girl. Nie napisa?em te?, ?e wszystkie dziewczyny my?l? tylko o seksie i o tym, jakby tu spu?ci? kolesiowi nadmiar plemników z fajfusa czy tym podobnych. Ale coraz cz??ciej dziewczynki staraj? si? upodobni? do mody Paris Hilton, bo wiedz?, ?e tego szukaj? nabuzowane m?ode j?dra m?skie i coraz cz??ciej po prostu przeginaj?. Za moich, czy Kamkta czasów w naszym liceum (bo chodzili?my do jednego i to na dodatek wówczas do?? elitarnego, dzi?ki dyrektorce) tego typu zachowanie by?o nie do pomy?lenia. A teraz jest to coraz cz??ciej na porz?dku dziennym. I coraz cz??ciej jest tak, ?e to nie tylko faceci chc? by? trendi i szpanowa? w?ród kumpli jakimi to s? jurnymi juhasami, ale laski robi? to samo. Bo niby po kiego wa?a 14stolatki ubieraj? si? wyzywaj?co, maluj? si? jak stare pudernice i lec? do klubów podensi?? I nie wciskaj kitu, ?e u Ciebie w LO tak nie ma, bo znaczy, ?e chodzisz do Magdalenek i jeste? dziewic? :keke:

Odnośnik do komentarza
Widz?, ?e dalej starasz si? mi udowodni?, ?e Twoje IQ jest mniejsze od Twojej wagi.

 

Tak, a nawet tak niskie, ze jest mniejsze od dlugosci Twojego penisa.

Tyle tytulem sympatycznej wymiany zdan :keke:

Jak zwykle nie czytasz tego co pisz?, dlatego wysnuwasz jakie? dziwne wnioski. Nie napisa?em nigdzie, ?e wszystkie 16 to k***y, które czekaj? tylko na sko?czenie szko?y, ?eby pracowa? jako call girl. Nie napisa?em te?, ?e wszystkie dziewczyny my?l? tylko o seksie i o tym, jakby tu spu?ci? kolesiowi nadmiar plemników z fajfusa czy tym podobnych.

 

Gdzie ja tak napisalem? :| To Ty ciagle nie zdajesz sobie w pelni sprawy z tego, jak malo uwaznie sledziesz moje posty, gdyz uznalem Twoja opienie za zbyt radykalna, a nie biegunowo odmienna od mojej.

Ale coraz cz??ciej dziewczynki staraj? si? upodobni? do mody Paris Hilton, bo wiedz?, ?e tego szukaj? nabuzowane m?ode j?dra m?skie i coraz cz??ciej po prostu przeginaj?.

 

Coraz czesciej, coraz czesciej. Oczywiscie, ze to zjawisko jest coraz czestsze niz powiedzmy 3-4 lata temu, ale pomimo istnienia takiego trendu uwazam, ze troche mocno to oceniasz. Ja tez to potepiam, ale nie jest to zjawisko tak czeste, jak Ty - wazne slowo - sugerujesz opowiadajac o jakims blizej nieokreslonym liceum. Co innego w gimnazjum, tam dziewczyny ubieraja sie - z tego co pamietam - coraz "lzej".

 

Za moich, czy Kamkta czasów w naszym liceum (bo chodzili?my do jednego i to na dodatek wówczas do?? elitarnego, dzi?ki dyrektorce) tego typu zachowanie by?o nie do pomy?lenia. A teraz jest to coraz cz??ciej na porz?dku dziennym. I coraz cz??ciej jest tak, ?e to nie tylko faceci chc? by? trendi i szpanowa? w?ród kumpli jakimi to s? jurnymi juhasami, ale laski robi? to samo. Bo niby po kiego wa?a 14stolatki ubieraj? si? wyzywaj?co, maluj? si? jak stare pudernice i lec? do klubów podensi?? I nie wciskaj kitu, ?e u Ciebie w LO tak nie ma, bo znaczy, ?e chodzisz do Magdalenek i jeste? dziewic? :keke:

 

To jak bedziesz w Wwie to licze, ze sie odezwiesz. Zapraszam do mojego liceum. Sklamalbym, gdybym napisal, ze poziom liceum nie wplywa na ubior dziewczyn, ale patrzac na LO* do ktorego chodze (czyt. przebywam w nim 8 godzin dziennie) nie wysnuwam tak dramatycznych wnioskow. Oczywiscie, co nowy rocznik to coraz wiecej rozu, ale proporcje sa jeszcze jako takie. Pamietaj tez, ze niektore licea maja w statucie zapsiany "schludny" wyglad. Dziewcznyny chca sie podobac nam.. Jako wytrawny znawca kobiet wiesz jednak na pewno, ze swiecenie dekoltem i mini z rozem jest skuteczne, ale na latwych facetow (zacheta + oglupianie). Jakis maly ulamek kobiet tak sie ubiera, ale to jeszcze ze nie robi z nich dziwek. To jest to, co pisalem wczesniej. Jak widzisz 9 takich samych dziewczyn to nie zwrocisz uwagi na ich styl, jak zobaczysz 2-3 inne to juz zaczynasz tworzyc w glowie jakis schemat. Potem doswiadczenie sie powtarza - i tak powstaje generalizacja.

Kluby nie sa kotku az takie reprezentatywne wedlug mnie, bo do nich pcha sie okreslony typ 16-latek i ida tam w okreslonym celu ;).

 

Ustalmy przede wszystkim o czym mowimy. Dekolt do kolan? Mini o dlugosci majtek? Super-tapeta?

 

*LO - nie mylic z gimnazjum.

Odnośnik do komentarza
Oczywiscie, ze to zjawisko jest coraz czestsze niz powiedzmy 3-4 lata temu, ale pomimo istnienia takiego trendu uwazam, ze troche mocno to oceniasz.
Dlaczego to niby jest oczywiste? Przeprowadzi?e? jakie? badania porównawcze? Generacja 1987 vs. 1990?

 

Bijecie pian? wszyscy. Jedynym chyba wska?nikiem tego, ?e dzi? gimnazjalistki szybciej wskakuj? do ?ó?ek ni? 3 lata temu by?aby ilo?? zaj?? w ci???. Nawet jednak to by?aby jedynie pó?prawda: trzeba by to rozwa?y? na d?u?szym wycinku czasu. Zanim kto? nie przedstawi danych tego typu, to ka?d? nast?pn? podobn? wypowied? mo?na skontrowa?: u mnie w szkole tak nie jest. I b?dzie to kontra o tej samej wadze dowodowej.

BTW: ja nie zauwa?am nasilenia si? tego zjawiska, ale jak ju? wspomnia?em: o niczym to nie ?wiadczy.

Odnośnik do komentarza

Ale wy pierdolicie za przeproszeniem.

 

Wypowiadacie si? jakie to 16 latki s? na podstawie tego jak si? ubieraj?? Pe?ny debilizm... Czy wy jeste?cie 16 latkami, ?eby?cie wiedzieli co one my?l? i robi??

 

Gwarantuje wam, ?e dziewczyny, które ubieraj? si? wyzywaj?co w bardzo wielu przypadkach s? porz?dniejsze i bardziej niedost?pne ni? wam si? wydaje.

 

To jest jak dyskusja facetów o aborcji. Nie rodz? dzieci, ale si? wpierdalaj?...

Odnośnik do komentarza
Ale wy pierdolicie za przeproszeniem.

 

Wypowiadacie si? jakie to 16 latki s? na podstawie tego jak si? ubieraj?? Pe?ny debilizm... Czy wy jeste?cie 16 latkami, ?eby?cie wiedzieli co one my?l? i robi??

 

Gwarantuje wam, ?e dziewczyny, które ubieraj? si? wyzywaj?co w bardzo wielu przypadkach s? porz?dniejsze i bardziej niedost?pne ni? wam si? wydaje.

 

To jest jak dyskusja facetów o aborcji. Nie rodz? dzieci, ale si? wpierdalaj?...

A ja Ci gwaratuj? ?e WI?KSZO?? z tych ubranych wyzywaj?co jest ?atwa i dost?pna jak slodycze w tesco. Przychylam si? do zdania T-Ma, w moim LO brzuchy na wierzchu i kolczyki w miejscu innym ni? uszy by?y ?cigane. Dlaczego? Bo istnieje co? takiego jak konwenasne. Czyli w dresie nie idziesz do teatru. Lubisz dres i cieszymy si? razem z Tob?, ale w nim do teatru po prostu Ci? nie wpuszcz?. \

 

 

I wyja?nij mi po co porz?dna i niedost?pna wg Ciebie laska biega ubrana wyzywaj?co? ?eby udowadniac teori? o tym, ?e pozory myl??

 

 

 

A dyskusje facetów o aborcji s? na miejscu. Dlaczego? Bo s? cz??ci? w?adzy ustawodawczej, trudno ?eby tylko kobiety to ustawodastwo tworzy?y. Dobry argument??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...