Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

maila tez nie mam, na facebooku ja znalazlem :keke: ?
Poka jej n-k :kekeke:

 

 

Ja radze Ci podskoczyc na te zajecia, na ktore ona chodzi i zlapac ja po nich, po czym po prostu powiedziec, ze fajnie sie bawiles z nia na imprezie i ze przepraszasz za swoj kiepski stan umyslu tamtej nocy, niemniej jednak uwazasz, ze jest ona bardzo fajna dziewczyna i chetnie spotkalbys sie z nia w innych okolicznosciach, zeby Ci dala szanse bys pokazal, ze niepijany jestes tez fajnym facetem etc. Wtedy dziewczyna widzi, ze a) podjales wysilek zeby ja znalezc b) ze nie byles z nia tylko z powodu alkoholu c) ze masz odwage przyznac sie do bledu d) taki uroczy jestes w takim wyznaniu etc. Same plusy.

O tototo, tyle, ze musisz zaaranzowac "przypadek" :>

 

Ogolnie nie jest to kwestia braku cojones, bo nic nie stoi na przeszkodzie, zebym sie spotkal z kumplem po tym wykladzie, co bedzie tez pretekstem do spotkania sie z Latynoska, bez nachalnego latania za nia po uczelni.

 

Wlasnie, wlasnie, to musi tak troszku przypadkowo wygladac...

Odnośnik do komentarza

No to spotkaj się z kumplem po tym wykładzie, zwiększ swoją pewność siebie z 3 do co najmniej 15 i powiedz do niej (najlepiej w 4 oczy): "My się chyba znamy. Mało z tej nocy pamiętam, ale takich cycków się nie zapomina" - no chyba, że ma lipny biust, to wymyśl coś innego :D A potem zaproś ją do siebie i ciesz się życiem ;]

Odnośnik do komentarza

E, wcale nie. Tzn. wiadomo, że takie rzeczy mówi się z uśmieszkiem, w formie żartu - wtedy o żadnym plaskaczu mowy nie ma.

No ale niech będzie "uśmiech" zamiast "cycków" - wtedy to będzie już maksymalnie słodkie, chociaż trochę tandetne i niebudujące fajnego, erotycznego napięcia :D :D

Odnośnik do komentarza
Przelizal Argentynke, awruk, no! Gdzie na tym swiecie sprawiedliwosc :<.

 

Jeśli Cię to pocieszy, to ja tam różnicy nie widzę między napalonymi Argentynkami, a napalonymi Słowiankami :keke: jeśli chodzi o całowanie OFC :keke:

 

Maregs - zaaranżować spotkanie i pogadać samemu. Język Ci się sam rozwiąże - zwłaszcza, że nie będziesz gadał po polsku i drugie zwłaszcza, jak se odważniaczka-browarka walniesz wcześniej :keke:

Odnośnik do komentarza
Przelizal Argentynke, awruk, no! Gdzie na tym swiecie sprawiedliwosc :<.

 

Jeśli Cię to pocieszy, to ja tam różnicy nie widzę między napalonymi Argentynkami, a napalonymi Słowiankami :keke: jeśli chodzi o całowanie OFC :keke:

 

Akurat strasznie sie jaram tym typem urody, takze Argentynka > Slowianka ;)

 

 

Ej ale co Wy macie do smsów czy maili? Znam dziewczyny, które by sie wystraszyly starsznei jak by ktoś pod ich sale przyszedł na wykład.

 

Ale rzadko ktora lubi byc podrywana przez siec, imo. Chcialbys opowiadac wnukom, ze poznales 'glebiej' dziewczyne na gadu-gadu? :keke:

Odnośnik do komentarza
Jak moje wnuki będą chodziły po ziemi, to dla większości z ich rówieśników poznanie się przez neta czy gg będzie tak naturalne, jak korupcja w PZPN.

 

Jasne. I beda nosic ksywke Maniak, czy cos.

 

Jestem zdania, ze kontakty zdalne niepredko (jak nie wcale) wypra relacje face2face. Czlowiek moze i zaprogramuje gadu gadu 2100 emo version, ktore moze i zrobi Ci nawet loda przez siec, ale ludzkiej mentalnosci nie zmieni. Naturalnie znajda sie odchyly od normy, randkujace sie za pomoca Internetu, ale potrzeby bliskosci i kontaktu z drugim czlowiekiem tak szybko z rasy ludzkiej nie wyplenisz, imo.

Odnośnik do komentarza
Jak moje wnuki będą chodziły po ziemi, to dla większości z ich rówieśników poznanie się przez neta czy gg będzie tak naturalne, jak korupcja w PZPN.

 

Jasne. I beda nosic ksywke Maniak, czy cos.

 

Jestem zdania, ze kontakty zdalne niepredko (jak nie wcale) wypra relacje face2face. Czlowiek moze i zaprogramuje gadu gadu 2100 emo version, ktore moze i zrobi Ci nawet loda przez siec, ale ludzkiej mentalnosci nie zmieni. Naturalnie znajda sie odchyly od normy, randkujace sie za pomoca Internetu, ale potrzeby bliskosci i kontaktu z drugim czlowiekiem tak szybko z rasy ludzkiej nie wyplenisz, imo.

Ale TM pisze o zapoznawaniu się, nie o konsumpcji.

Odnośnik do komentarza

Też nie można przesadzać ze znaczeniem takiego imprezowego kontaktu usta-usta :] Dla tej dziewczyny tamta sytuacja mogła być płytka niczym żarty Paróvy, więc sam widzisz gdzie pojawiają się wątpliwości ;) Ale dobry pretekst z pojawieniem się pod salą i przypakowym jej spotkaniem powinien być dobry.

Odnośnik do komentarza
P***icie Hipolicie. Większość (2/3) dziewczyn z którymi jestem/byłem poznałem przez net.

 

Za to wylewales tutaj zale po stracie 100% dziewczyn z ktorymi jestes/byles, na oko tak po tygodniu od poznania face2face. Hm, czyzby magia Internetu zawiodla? :kekeke:

Nie generalizuj. Ja ze swoją internetową znajomością od ponad trzech lat jestem po ślubie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...