Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaj 5 innych zajebistych pań, przekonasz się że tamta wcale nie była lepsza od nich.

Jeśli przypominasz sobie jakieś wady tej, z którą wiązałeś nadzieje, myśl o tych wadach, wyolbrzymiaj je w swojej głowie, jednocześnie bagatelizując to, za co ją kochałeś (?).

 

Mnie takie podejście swego czasu pomogło.

Odnośnik do komentarza
Wiązałem spore nadzieje z pewną panią. I co? Kosz.

Co zrobić, by jak najszybciej o niej zapomnieć i wrócić do normalnego funkcjonowania?

 

To kwestia przyzwyczajenia. Po kilkudziesięciu koszach zaczynasz przechodzić nad wszystkim do porządku dziennego po 5 minutach :D .

Ja co prawda ostatnio nie dostałem kosza, ale układ w którym się znalazłem jest ciut dziwny.

Nie ma sensu o tym tutaj pisać, ale ogólnie rzecz biorąc niektóre panie są dziwniejsze niż mogłoby się wydawać.

W chory klimat nie mam jednak zamiaru sie pakować, więc bawię się na całego :D .

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki, odpowie ktos?

 

1. Dlaczego dziewczyna ponizana, bita zostaje przy facecie?

Odp. Raczej ze strachu chyba tylko bo nie wierze w uczucia w takich sytuacjach

 

Natomiast na drugie pytanie po raz kolejny nie potrafie znalezc odpowiedzi :x

 

2. Dlaczego dziewczyna majaca wszystko - faceta dbajacego o nia, pamietajacego o waznych datach, otwartego, szczerego, kochajacego potrafi z dnia na dzien powiedziec *Jestes fantastycznym facetem, ale nie dla mnie*. Wszystko trwa 5 miesiecy, pada mnostwo pieknych slow, az nagle to..

 

Wyjasni ktos? Bo ja juz do jasnej chol** nie wiem co im w glowie siedzi :x Dlaczego tak jest? Tylko mi nie mowcie, ze trzeba byc zlym by miec wszystko chociaz tacy maja zazwyczaj wiecej niz Ci normalni :/

 

Enty raz slysze takie slowa i mnie krew zalewa!!!!!

Odnośnik do komentarza
Z innej beczki, odpowie ktos?

2. Dlaczego dziewczyna majaca wszystko - faceta dbajacego o nia, pamietajacego o waznych datach, otwartego, szczerego, kochajacego potrafi z dnia na dzien powiedziec *Jestes fantastycznym facetem, ale nie dla mnie*. Wszystko trwa 5 miesiecy, pada mnostwo pieknych slow, az nagle to..

 

Wyjasni ktos? Bo ja juz do jasnej chol** nie wiem co im w glowie siedzi :x Dlaczego tak jest? Tylko mi nie mowcie, ze trzeba byc zlym by miec wszystko chociaz tacy maja zazwyczaj wiecej niz Ci normalni :/

 

Enty raz slysze takie slowa i mnie krew zalewa!!!!!

 

Polecam "Czarny obelisk" - Erich M.Remarque. Moze cos Ci sie rozjasni po przeczytaniu tej ksiazki.

Odnośnik do komentarza
ale możemy być co najwyżej przyjaciółmi"...

 

Najgorsza rzecz jaka mozna uslyszec od drugiego osoby. IMO jezeli jedna osoba czuje cos wiecej do drugiej to ta przyjazn nigdy nie bedzie mozliwa! Przynajmniej ja tak nie umiem. Zycie mnie nauczylo, ze to niewykonalne..

wez pod uwage, ze uczucia sie z czasem dewaluuja...

 

aha, i sa zdecydowanie gorsze rzeczy jakie mozna uslyszec, serio.

Odnośnik do komentarza

Że tak pozwolę sobie przytoczyć słowa koleżanki:

 

"niezbyt mocno sie angażować, gwiazdki z nieba nie ma co dawać bo wtedy będzie pozamiatane. Tak jest z każdą kobietą"

 

"najgorsza rzecz na świecie to kiedy facet je z ręki. To jest zawsze początek końca"

 

Ameryki nie odkryła ale zawsze lepiej to usłyszeć od kobiety, bo ona jednak...jest jedną z nich :D

Odnośnik do komentarza
ale możemy być co najwyżej przyjaciółmi"...

 

Najgorsza rzecz jaka mozna uslyszec od drugiego osoby. IMO jezeli jedna osoba czuje cos wiecej do drugiej to ta przyjazn nigdy nie bedzie mozliwa! Przynajmniej ja tak nie umiem. Zycie mnie nauczylo, ze to niewykonalne..

wez pod uwage, ze uczucia sie z czasem dewaluuja...

 

aha, i sa zdecydowanie gorsze rzeczy jakie mozna uslyszec, serio.

 

"Skazujemy Pana na dożywocie", "Skazujemy Pana na karę śmierći", "Zdejmij gacie, będzie gibanko" :] .

Tekst o przyjaciołach jest jednym z najpodlejszych jakie w życiu usłyszałem, serio.

 

@ Marko, co jest w tym co napisałeś.

Czym mnie się staram i olewam, tym bardziej stara się druga strona :] .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...