Skocz do zawartości

Kącik złamanych serc


T-m

Rekomendowane odpowiedzi

Łyżek, to kiedy jest moment, kiedy trzeba powiedziec sobie "STOP"? :>

 

Chyba każdy go sobie sam wyznacza. Każdy z nas wie ile może poświęcić, wie ile może zrobić w granicach zdrowego rozsądku. Jeśli dochodzi ktoś do takiego poziomu to wtedy należy się chyba wycofać i sobie zacząć życie na nowo układać. Najczęściej jest tak do dupy, że kiedy sobie zaczynam coś układać na nowo to odzywa się w tym momencie osoba, o którą walczyłem i wtedy jeśli nadal coś czuje pojawia się problem ;)

Odnośnik do komentarza
Najczęściej jest tak do dupy, że kiedy sobie zaczynam coś układać na nowo to odzywa się w tym momencie osoba, o którą walczyłem i wtedy jeśli nadal coś czuje pojawia się problem ;)

I czy to nie potwierdza troche mojej teorii? :>

 

Wiesz u mnie pojawia się taki głupi schemat ;] Jesteś wolny przez pół roku to się nie odezwie. Jak zaczynasz się z kimś spotykać i coś nowego tworzyć to mają radary we łbach i wtedy się na nowo odzywają ;] No ale "sorry Joseph" wtedy jest najczęściej za późno :). Zresztą o czym ja pitolę. Jestem wolny aktualnie to się bawię ile wlezie :).

Odnośnik do komentarza
Nic tak nie wzbudza pożądania u kobiety jak zainteresowanie innych kobiet danym facetem ;)

 

Śmiem twierdzić, że gdybym miał własny harem to teraz mojej byłej by to nie ruszyło :keke:

 

Świat się jutro nie kończy. Dlatego sobie żyje normalnie, a jak kiedyś może nasze drogi się znów zejdą ;] Jak nie to peszek ;)

Odnośnik do komentarza
Nic tak nie wzbudza pożądania u kobiety jak zainteresowanie innych kobiet danym facetem ;)

 

Śmiem twierdzić, że gdybym miał własny harem to teraz mojej byłej by to nie ruszyło :keke:

Teraz nie, ale w odpowiednim momencie pewnie tak :) Aczkolwiem mam dziwne wrazenie ze podczas tej calej dyskusji zaprzeczyles swojej poczatkowej tezie :keke:

 

CBDO ;)

Odnośnik do komentarza

Taka humorystyczna wstawka by joemonster.org ;)

 

Dziewczyna ma przyjaciela - chłopaka. Znaczy to, że on czuje do niej coś więcej i dlatego spędza z nią dużo czasu. Ona natomiast widzi w nim wyłącznie przyjaciela. Mówi mu z resztą często, że jest świetnym facetem, ale "w tej roli" go nie widzi.

To tak, jakby facet przyszedł na rozmowę kwalifikacyjną do firmy i usłyszał: "Ma pan fantastyczne referencje, odpowiednie kwalifikacje, ale nie mamy zamiaru pana przyjmować. Będziemy jednak wykorzystywać pana kwalifikacje do porównywania z innymi kandydatami. Przyjmiemy kogokolwiek, o możliwie najniższych kwalifikacjach, może nawet alkoholika. Jeśli z nim się nie uda, weźmiemy kogoś innego, ale nie pana. W rzeczy samej nigdy pana nie zatrudnimy, ale będziemy do pana od czasu do czasu dzwonić, żeby pożalić się na tych, których zatrudniliśmy.

Odnośnik do komentarza

Feanor: nie chodzi o to, by po prostu zgrywać twardziela, nie ulegać uczuciom i w ogóle nie starać się o kobietę. Na pewnym stadium znajomości trzeba inwestować we wzajemne relacje i to jest naturalne. Mówiąc inaczaczej - okazujmy zainteresowanie, ale nie desperację. Wbrew pozorom bardzo wielu facetów nie potrafi tego rozróżnić.

Odnośnik do komentarza
Feanor: nie chodzi o to, by po prostu zgrywać twardziela, nie ulegać uczuciom i w ogóle nie starać się o kobietę. Na pewnym stadium znajomości trzeba inwestować we wzajemne relacje i to jest naturalne. Mówiąc inaczaczej - okazujmy zainteresowanie, ale nie desperację. Wbrew pozorom bardzo wielu facetów nie potrafi tego rozróżnić.

Z tym się zgodzę. Chyba źle Cię wcześniej zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Zostałem zdradzony. Byliśmy pokłóceni, ona była na 8nastce. Całowała się z jakimś pedałem który jeździ na rolkach (ofc ten od elo rap tez jezdzil). To nie ta sama. Nie wiem co robić. Tym bardziej, że ona nie czuje skruchy.

 

Byliśmy/ jesteśmy ze sobą ponad 4 miesiące. Kolejny raz wychodzi, że słowa to tylko słowa.

 

Dwie opcje:

1)Ten koleś po prostu jest atrakcyjniejszy od ciebie, oznacza to że musisz popracować nad sobą, chyba że wolisz się użalać

2)Zrobiła to z jakiegoś powodu którego żaden mężczyzna nie jest w stanie zrozumieć lub stwierdzić, lecz mimo to moja sugestia.. "na chłopski" rozum celem mogło być wzbudzenie Twojej zazdrości

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...