Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

no, a Sikora i Pawłowski to są wysocy napastnicy. :> przecież w typie szybkiego i zwinnego mają Brożka.

 

No fakt. Zapomniałem, że szukają wysokiego napastnika :zawstydzony:

 

 

No to tylko Kosztowniak :rotfl: , a na poważnie z jednej strony ściągniecie Kluiverta byłoby niezłym wydarzeniem (głównie medialnym), no ale młody to on nie jest.

Odnośnik do komentarza

31-letni piłkarz to nie jest dziadunio, bez przesady.

 

IMHO co do do Agaliego - podejrzewam, ze wiekszosc Brozkow czy Zieńczukow by do Hansy na kolanach grac poszla

Mi nie chodzi o klub w jakim gra, ale o jego umiejętności piłkarskie i podejście do zawodu. W Polsce amba by mu odbiła totalna.

Kluivertowi pewnie też (ach te krakowskie knajpki :keke:) ale jest szansa, żeby umiał kopać piłkę do bramki.

Odnośnik do komentarza
no ale młody to on nie jest.

31 lat, wiec nie ma co nad jego wiekiem sie rozplywac.. Taki Vastic jest gwiazda ligi austriackiej majac prawie 40.. Tu problemem moze byc charakter no i (nikogo nie urazajac) czy bedzie mu sie chcialo np biegac w OE po klepisku w Bialymstoku..

No i ciekawi mnie jego obecne przygotowanie do gry na w miare przyzwoitym poziomie..

Odnośnik do komentarza

Jest w Lille więc nie powinno być źle z jego przygotowaniem, zresztą we Francji zagrał 10 razy i strzelił 4 gole co udowadnia, że robić swoje dalej umie. Problemem jest i zawsze była głowa piłkarza ( a raczej to co w niej). Imho Kluivert nawet jak przyjechałby do Wisły, to byłby wielkim panem gwiazdą, który nie przychodziłby na treningi itp. Jak robi problemy w Lille, to czemu miałby nie robić ich w "jakiejśtam" Wiśle.

 

Od czasu jak odszedł z Barcy to mi szkoda jego talentu, takie wielkie możliwości tak zmarnowane :/.

Odnośnik do komentarza

No nie mowmy bo Patrik wcale taki zly nie jest. Co prawda od czasu do czasu lapia go jakies kontuzje, z czym mial pewne problemy, ale bramki strzelac potrafi.

 

W Valencii nie pogral dlugo bo 10 meczy i 1 bramka to nie jest fakt, zeby sie czyms cieszyc. W Newcastle na 25 meczy strzelil 6 goli, ale czesto wchodzil z lawy. Moim zdaniem bylby dobrym nabytkiem dla Wisly chociazby ze wzgledu na doswiadczenie i na to, ze niektorzy mlodz mogliby sie naprawde wiele od niego nauczyc.

Odnośnik do komentarza

No i mamy pierwszą porażkę w sezonie. Słaby (szczególnie w pierwszej połowie) mecz w wykonaniu Białej Gwiazdy. Niestety, naszym gwiazdkom już się odechciało grać w lidze, oby przynajmniej na Puchar Polski się sprężyli.

 

A to co zrobił Brożek, to przechodzi wszelkie pojęcie :/

Odnośnik do komentarza

Mecz z Legią - nie oglądałem z wyjątkiem rzutu karnego. Gości miałem i akurat wtedy przyszedłem do pokoju po flaszkę i widziałem co zrobił Brożek. k***a, jak można być takim idiotą?? Kto go k***a do karnego puścił?? Moim zdaniem powinien dostać po kieszeni, bo w chuja to sobie można lecieć na treningu, a nie na meczu, nawet jak jest o czapkę gruszek.

Odnośnik do komentarza

Trudno się mówi. Brożek chciał dobrze i się ośmieszył. Ale co za różnica czy by uderzył na siłę ale w słupek, albo celował w okienko i przestrzelił jak Ronaldo. Podjął ryzyko i się nie udało. Wielkich pretensji do niego bym nie miał. Za to do Dudki to już pretensje spore bo głupia kartka w I połowie mocno pokrzyżowała szyki.

Odnośnik do komentarza
Trudno się mówi. Brożek chciał dobrze i się ośmieszył. Ale co za różnica czy by uderzył na siłę ale w słupek, albo celował w okienko i przestrzelił jak Ronaldo. Podjął ryzyko i się nie udało. Wielkich pretensji do niego bym nie miał. Za to do Dudki to już pretensje spore bo głupia kartka w I połowie mocno pokrzyżowała szyki.

 

Bardziej jestem w stanie przeboleć karnego w słupek czy obok jak opisujesz niż taką kompromitację. Jak się strzela karne to się wybiera róg i strzela, a nie podaje bramkarzowi w środek bramki. Parę razy życiu zdarzało mi się karne strzelać i do głowy mi taka zabawa nie przyszła.

Odnośnik do komentarza

Trzeba mieć fantazję. Sporo zawodnikó tak strzelało i to z dobry skutkiem. Zidane na MŚ uderzał tak wszystkie karne, Totti tak strzela. Więc to nie był jakiś pomysł z komsmosu. Mucha dobrze go wyczekał i się nie udało. Dla mnie mówi się trudno. Takie same pretensje można mieć do niego jak by strzelił w inny sposób i bramki nie zodbył.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc, jeszcze przed wykonaniem karnego wiedziałem, że go nie wykorzysta. Czułem... ale czegoś takiego nie przewidziałem. Niby słońce mu w oczy świeciło, no ale piłkę i bramkę chyba widział.

 

Jeszcze co do meczu - ogromnie odczuwalny był brak Sobola w środku pola, gdzie mieliśmy jedną wielką dziurę. Jirsak nieźle kreował grę, przynajmniej w drugiej połowie, ale w przecinaniu to on najlepszy nie jest. Zresztą Cantoro też się na tym polu nie popisał, do tego w ataku był raczej bezużyteczny. Dudka to niech już ucieka za granicę, bo zaczyna mnie wkurzać. Stroi fochy, a do tego gra w tej rundzie słabo. Strata, jeśli odejdzie, żadna, a z 2 mln za niego będzie.

Odnośnik do komentarza
Trzeba mieć fantazję. Sporo zawodnikó tak strzelało i to z dobry skutkiem. Zidane na MŚ uderzał tak wszystkie karne, Totti tak strzela. Więc to nie był jakiś pomysł z komsmosu. Mucha dobrze go wyczekał i się nie udało. Dla mnie mówi się trudno. Takie same pretensje można mieć do niego jak by strzelił w inny sposób i bramki nie zodbył.

 

Taaa, fantazję. Brożek nie ma fantazji, żeby podciąć piłkę nad wychodzącym bramkarzem, a kombinuje prze karnym. Chce kombinować to niech najpierw strzeli z 10 karnych. A on podchodzi pierwszy raz do karnego i myśli, że jest Francesco Totti. Znajmy umiar.

Odnośnik do komentarza
Tak sobie myślę, czemu nie strzelał Zieńczuk? Z tego co pamiętam to od odejścia Żurawa do przyjścia Clebera to on zawsze wykonywał karne :-k

Skorża mówił, że wyznaczył Jirsaka, ale skoro ten był faulowany, to zdecydował się na danie szansy Brożkowi. Generalnie bronił Pawła tak bardzo, że aż śmiać się chciało - sam się przyznał, że już w jakimś sparingu Brożek schrzanił karnego, więc kiego grzyba pozwalał mu teraz strzelać? :doh!:

Mecz generalnie bez stawki, jak ktoś już napisał w temacie o Legii - na osłodę przegranego sezonu Legia mogła wygrać sobie z Wisłą u siebie, kibice mieli powód do radości, juniorek (pozazdrościć) mecz zapamięta do końca życia, a w Wiśle muszą myśleć już tylko o Groclinie.

Odnośnik do komentarza

denerwuje mnie takie gadanie o 'meczach bez stawki' itp.

słaby mentalnie ten mistrz skoro bez gry i walki odpuszcza dwa kolejne spotkania z Legią (bądź co bądź - jednym z większych rywali). piszesz Gacek o meczu z Dyskobolią - po co mają o tym meczu myśleć, po co naiwnie wierzyć że się zmotywują? przecież mistrzostwo już jest, niech kolejny 'juniorek zapamięta mecz z Wisłą do końca życia' a 'kibice mają powód do radości'

Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się, że Wisła zupełnie odpuściła mecz, w pierwszej połowie Legia zagrała bardzo dobrze a w drugiej (oglądałem od spieprzonego karnego) Wisła mimo, że grała w 10 miała przewagę i była całkiem bliska remisu.

 

Osobny akapit należy się Dudce. Nie widze go w Wiśle, mam nadzieje ze zarzad nie bedzie sie o niego targował, bo Darek dla mnie nie jest warty nawet pół miliona euro. Ciągle marudzi, a jego gra na srodku obrony to totalne nieporozumienie. W pomocny też gra tylko jak ma blisko piłkę. Grzelak go w I połowie zdeptał, Kokoszka klasę lepszy, Baszczu też.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...