Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Ja musze się przyznac, że jestem bardzo ciekaw jak Wisla zaprezentuje się w tym sezonie. Lawki nie ma co prawda zbyt dlugiej, ale moze czas sprobowac i ogrywac mlodych. Wiadomo, że w Krakowie szkolka nie jest na najwyzszym krajowym poziomie, ale moze znajdzie się nam jakis brylancik. Mam nadzieje, że Probierz znajdzie wreszcie miejsce Ilievowi bo to definitywnie zawodnik ponadprzecietny i moim zdaniem najbardziej niedoceniany w lidze. Jak już odpali to bedzie grubo i tyle. Jako kibic Legii, alew osoba ktora kilkukrotnie byla na Wisle mam nadzieje, że zobaczymy krakowian w top 3 ligi.

Odnośnik do komentarza

No i remis w Bielsku-Białej co należy uważać za sprawiedliwy rezultat. Bramka Demjana ładna, po akcji młodego Adamka, którym okropnie podniecał się Iwanow. Bramka po ładnej akcji Garguła (chyba...) ładnie wypuścił Burligę, ten strzela i gol. Obydwie drużyny miały też swoje okazje (my np. w końcówce, kiedy to Iliev strzeliłby kilka centymetrów niżej i wygralibyśmy, albo Kirm...). Pierwsza połowa dla Podbeskidzia, druga dla Wisły. Ja jednak oczekuję lepszej gry w obu połowach i przede wszystkim - skuteczności. Zwłaszcza że przyjeżdżają nieobliczalne Czarne Koszule.

Odnośnik do komentarza
po akcji młodego Adamka, którym okropnie podniecał się Iwanow

 

Komentowali Pełka i Grzyb ;)

A co do Adamka - to podnieta słuszna. Koleś przyszedł z V ligi, ma 23 lata i w debiucie na ekstraklasowych boiskach nie odstawał od reszty. Co więcej, miał asystę i mógł strzelić gola w 1'.

 

To nie dotyczy Wisły, ale występ Adamka wiele mówi o naszej lidze - albo w polskich klubach scouci są do dupy, skoro taki ktoś jak Adamek ląduje w E-klasie w wieku dopiero 23 lat, albo - co chyba gorsze - byle wyróżniający się ogórek z V ligi da sobie radę w Ekstraklasie, gdy braki w umiejętnościach "przykryje" ambicją i zaangażowaniem.

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszym meczu napiszę tak:

1) trzeba być totalnym kretynem, żeby wystawić obok siebie Wilka i Sobolewskiego - krytykowałem za to poprzednich trenerów, ale dzisiaj to już naprawdę obaj przeszli siebie. Jeden rencista, drugi idzie w jego ślady.

2) to co dzisiaj pokazał Chavez to jest kabaret - beznadziejny w defensywie, jeszcze gorszy w wyprowadzeniu piłki. Gdyby nie Głowacki to Wisła nie straciłaby trzech a siedem, co nie oznacza, że Głowacki zagrał dobre zawody, bo te to zagrali Baszczyński i Kokoszka - skąd ja znam te nazwiska??

3) Qiuoto - czy jak tam tam się nazwisko tego asfalta co miesiąc temu z drzewa zszedł - wyjebać na zbity pysk i dać banana na drogę. Jakim trzeba być skurwysynem, żeby tak się zachować??

4) Frederiksen - lewy obrońca - tylko lewy się zgadza

5) co za debil oddaje Kirma, wiedząc, że Melikson doznaje kontuzji?

 

Wisła w tym sezonie gra o utrzymanie. Walka o mistrza wchodzi już teraz na wyższy poziom, bo żaden klub nie będzie się tłumaczył zmęczeniem po meczach pucharowych. Faworytem jest Lech, bo on już Puchar Polski ma z głowy.

 

Edyta:

 

6) Pareiko - zajebał do spółki z punktem 7bramkę i jeszcze faulował na karnego, ale mu się upiekło. Chyba pora na przerwę.

7) Burliga - dwa razy się przewracał w polu karnym od powiewu wiatru, w dodatku ma udział przy bramce na 0:2. Od czasów Baszczyńskiego nie ma w Wiśle prawego obrońcy na poziomie.

Odnośnik do komentarza

Moze wkoncu z Probierza sciągną łatkę polskiego Guardioli, bo za kazdym razem jak slysze to porównanie to ogarnia mnie smiech. jakbym był prezesem Wisły, albo Cupiałem to wczoraj wieczorem kopnąłbym w dupsko tego murzaja. Wystarczy sie przejechac tylko po nizszych ligach i mozna wyhaczyc wielu młodszych i lepszych od niegoi za małą kasę. Nie umiem znależć teraz na szybko ale Milik do Zabrza przyszedł za 200 tyś PLN chyba.

Odnośnik do komentarza

 

3) Qiuoto - czy jak tam tam się nazwisko tego asfalta co miesiąc temu z drzewa zszedł - wyjebać na zbity pysk i dać banana na drogę. Jakim trzeba być skurwysynem, żeby tak się zachować??

 

No i ja niestety muszę zareagować na tego typu wypowiedź, ponieważ leniwa administracja mimo mojego zgłoszenia nie zareagowała w żaden sposób. To jest skandaliczna wypowiedź. Nie można atakować kogoś ze względu na kolor skóry i nazywać asfaltem, którzy zszedł z drzewa i polecać banana. Za to grozi do trzech lat więzienia, a nie żadne ostrzeżenie na forum. Tutaj nikt nie reaguje. Co jest z Wami, ludzie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie uzależnianie pracy trenera od wyniku jednego meczu to głupota. Czy gdyby sędzia Lyczmański nie wydrukował dwóch bramek dla Pogoni, a do tego podyktował (też zresztą wątpliwy) karny dla Wisły i drużyna Probierza wygrała, to by to coś zmieniło w ocenie jego pracy? Oczywiście, że nie. Probierz kwalifikuje się do wylotu niezależnie od wyników meczów z Pogonią ani z Lechią. To prawda, że skład jest obecnie w sporej części wątpliwej jakości, ale jednak gdzieś tam na górną połowę tabeli się nadaje, tymczasem mam wrażenie, że poza Bełchatowem, ciężko znaleźć w T-ME drużynę grającą większą padakę, bez pomysłu, fatalną w każdej formacji, niezdyscyplinowaną. Żaden z zawodników pod wodzą Pana Michała nie zrobił postępów, za to wielu gra coraz gorzej. Nie widać za bardzo żadnych przebłysków, o ile nie wymyśli czegoś Melikson albo Iliew, ale ich raczej Probierz w piłkę grać nie uczył. Niby fajnie że sięga po młodych, ale jest to wymuszone raczej koniecznością, a nie wizją rozwoju, więc trudno go za to chwalić. Jedyne, co może mnie skłonić do poparcia jego pozostania to natychmiastowa poprawa stylu gry. Chcę tu zobaczyć jakąś myśl trenera, bo bez tego to równie dobrze zawodnicy mogą sami ustalać skład i taktykę i na to samo by wyszło.

Odnośnik do komentarza

No, fajnie fajnie - tylko luźne pytanie: kogo widzisz zamiast Probierza? Przy obecnym podejściu Cupiała to czuję, że wyłuskałby max. 50 groszy na pensję nowego trenera i niby kto poważny się na to zgodzi? Jeśli chcesz Franka to życzę powodzenia.... A jakaś zagrywka a'la Śląsk i wynalezienie jakiegoś patałacha z albańskiej ligi to chyba sepukku w najczystszym wydaniu. Może zacznijmy myśleć przyszłościowo, a nie "wywalmy trenera" dobrze wiedząc, że kolejny może być tylko gorszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...