Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

GE-NIA-LNE zachowanie kibiców podczas meczu ze Śląskiem. Takiej dawki szydery (od "Daniel Sikorski da nam mistrza Polski" po "Nawet słynna Barcelona naszej Wisły nie pokona") na polskich stadionach nie było od dawna. Może wreszcie ktoś w tym klubie zrozumie, że zatrudnianie debili i dyletantów to droga do nikąd. W przerwie zimowej pewnie usłyszymy, że przez słabą frekwencje transferów nie będzie (no chyba, że ktoś Meliksona weźmie), najwyżej wymienią Kulawika na innego trenera bez jakichkolwiek kwalifikacji (choć trzeba przyznać, że kończą im się "wiślackie legendy" robiące za pół darmo).

 

Z mojej strony dla kibiców chapeau bas. Jedynie szkoda, że na konfie nie padło legendarne "wypada przeprosić kibiców", czy "dziękujemy za doping".

Odnośnik do komentarza

No to dzisiaj meczyk z czternastym w tabeli Ruchem. Po meeega farcie ze Śląskiem mam nadzieję na kolejne zwycięstwo Białej Gwiazdy, ale może bez aż takich horrorów :). Co do Ruchu, to pomimo 14 miejsca nie lekceważyłbym go. Poza tym w Chorzowie zagramy bez Genkowa, Bunozy, Głowackiego i Ilieva i z Meliksonem, który tym razem już jest zdesperowany, by uciec z Krakowa.

Odnośnik do komentarza

no i mamy upragnione trzy punkty po nawet ładnym zwycięstwie z Ruchem. Cieszy forma strzelecka Garguły pod nieobecność Genkowa, zadziwił mnie też asystą Sikorski (:D), szkoda utraty bramki, ale stało się. Na koniec chcę zwrócić uwagę, w drugim meczu z rzędu zdobywamy gola w 90 minucie :). I fajnie że wiślacy grają do końca :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wisła testuje kolejnego wypalonego zawodnika bez żadnych osiągnięć, a z drugiej strony pozwala żeby taki Bełchatów ściagnął jej sprzed nosa braci Maków. Geniusz zarządzania klubem. Nie rozumiem ślepoty Bogusława Cupiała, a panu Bednarzowi gratuluje wyśmienitej roboty przy grzebaniu żywcem Białej Gwiazdy. Smutne.

Odnośnik do komentarza

Najlepszą opcją jest sprzedaż Wisły przez Cupiała, bo z tym właścicielem już nie ma tej energii, podejścia i wiary co kiedyś. Teraz trzeba budować nową Wisłę, na nowym stadionie, z nową młodzieżą, z nowymi ludźmi, a nie z Bednarzami. Przede wszystkim też z nowym podejściem do kibica.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...