Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Niemożliwe :rotfl: Toć pamiętam, że ustawiałem i jeszcze se myślałem, że w następnym wyścigu na pewno będzie deszcz, a ja zapomnę zmienić i będę jechał cały wyścig na suchych :P Jeszcze Maja z mojego teamu, delikatnie przypomniała, że ona też tak ustawiła. Grr skandal, nie zapisało się :| Żądam unieważnienia wyścigu ! ... :D

Odnośnik do komentarza
No ja nie mogę :( Nic mi nie wychodzi w tym sezonie. Oj czarno to widzę...

 

Nie dramatyzuj. :) Sezon jest długi, utrzymanie raczej będziesz miał spokojne, a teraz tylko musisz się zaczać zastanawiać nad planem na kolejne sezony... No chyba że chcesz być "wiecznym masterem". ;)

Odnośnik do komentarza

Opcja nie wymieniania już żadnej części i jechaniu na dymku do końca sezonu przynosi jakieś zyski ? :kekeke: Ty chyba właśnie binki w poprzednim sezonie przez sporo wyścigów nic nie wymieniałeś, miałeś dymek, ale zawsze dojeżdżałeś do mety :P No bo chyba innej możliwości na uzbieranie kasy przy tak drogim i średnio jeżdżącym kierowcy to nie ma ? :]

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak robiłem. Trzepnął mnie random tuż po wymianie części i musiałem zrezygnować z walki. Riski 0 i wysoka koncentracja i praktycznie masz 90% szansę na dojechanie do mety. Z jednym wyjątkiem kiedy zapomniałem przestawić opony miałem zawsze pełną wypłate. Mnie się to oplacało bardzo bo po każdym wyścigu trenowałem kierowcę, ekipę pitstopów, a na koniec mogłem jeszcze wydać 9M na rozbudowę bazy, a i tak zostało mi 55M... W sumie odpuściłem 8 ostatnich wyścigów. Tyle, że cały problem w Twoim przypadku polega na tym, że ja kierowcy płaciłem (i płacę) ~300tys, a Ty prawie 4M...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...