Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

A ja modlę się o dobry pit, bo tylko wtedy mam szansę na jakąkolwiek zdobycz puntkową :]

 

No dobra... jest pit na 41 okrążeniu... mam 40 sek przewagi nad grupą z miejsc 5-8... i.... pit 22 sekundy. Wyjechałem na 4 miejscu :jupi:

 

EDYTA podpowiada, że czekam teraz na dymek kogoś z pierwszej trójki, a sam się modlę o dojechanie do mety :)

Odnośnik do komentarza
Ha :keke: Jednak sie udało, wbiłem na 8 miejsce na ostatnim okrążeniu ;) Hmm...

 

Co jednak szczerze mówiąc miało więcej wspólnego ze szcześciem niż czymkolwiek innym. ;P Ale z pewnością następnym razem dostosujesz taktykę nie tylko do farta. ;)

Nom niezły fart :P A riski to musiałem niskie ustawić, parę części miałem już naprawdę mocno zużyte, no i jechałem na mediumach.

Odnośnik do komentarza
Starczą mediumy na 1 pita teraz?

 

Przy temperaturze kilka stopni wyższej i o wiele wiele większej wylgotności niż dziś ?? Nie wydaje mi się...

To chyba dobrze, że większa wilgotność ? :P Im mniejsza jest tym się szybciej opony zużywają :> Czy może to jednak ja znów jestem jakiś niedoinformowany ? :kekeke:

 

czyli następny wyścig jedziemy na mediumach na dwa pity?

W M3 sie jedzie na jeden pit... zawsze :] Dziś w naszej grupie tylko 4 kierowców jechało na 2 pity, zajęli oni super wysokie miejsca: 29, 32, 34, 35 (czyli 2 ostatnie ;)) Masakra w tej naszej grupie jest :keke:

Odnośnik do komentarza
Starczą mediumy na 1 pita teraz?

 

Przy temperaturze kilka stopni wyższej i o wiele wiele większej wylgotności niż dziś ?? Nie wydaje mi się...

To chyba dobrze, że większa wilgotność ? :P Im mniejsza jest tym się szybciej opony zużywają :> Czy może to jednak ja znów jestem jakiś niedoinformowany ? :kekeke:

 

Jesteś znakomicie poinformowany. :)

 

A mój dzwoniec nawet na 28 miejscu nabił motywację. :(((

 

W M3 sie jedzie na jeden pit... zawsze krzywy.gif Dziś w naszej grupie tylko 4 kierowców jechało na 2 pity, zajęli oni super wysokie miejsca: 29, 32, 34, 35 (czyli 2 ostatnie wink.gif) Masakra w tej naszej grupie jest keke.gif

 

Nie przesadzaj. Akurat w tym wyścigu 2 pity nie miały racji bytu, ale i w M3 jeździ się skutecznie na 2 pity. :)

Odnośnik do komentarza

Z moich obserwacji wynika, ze jazda na dwa pity ma sens tylko w przypadku gdy mozemy uzyc esoftów. Wtedy róznice na okrążeniu między nami a jednopitowcami sa stosunkowo duże. Ewentualnie softy vs hardy. Ale branie mediumów na dwa jak dla mnie mija się z celem, bo róznica miedzy medium a hard jest naprawde bardzo mała.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...