Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

Miałbym małą prośbę do autora tematu. Jak będziesz poprawiać literówki w pierwszym poście to byłbym wdzięczny o aktualizację mojej przynależności teamowej. W dniu dzisiejszym opuściłem BH, a może ktoś będzie chciał złożyć aplikację na moje miejsce. :)

Odnośnik do komentarza

470-440-480-775-400-325, Hardy, 2x120l

 

Q1 - 1.34.143

Q2 - 1.37.985

 

Q1+Q2 - 3.12.128

 

 

 

Miałbym małą prośbę do autora tematu. Jak będziesz poprawiać literówki w pierwszym poście to byłbym wdzięczny o aktualizację mojej przynależności teamowej. W dniu dzisiejszym opuściłem BH, a może ktoś będzie chciał złożyć aplikację na moje miejsce.

Dzięki za przypomnienie. :P

Odnośnik do komentarza
Nawet obecnie jestem w Top 10 Master w Q2 :P No ale bolid już lekko podrasowany, więc musiał być dobry wynik.

 

To nie zasługa nowego bolidu. To zasługa nowego avatara. ;) Btw. mogę Cię solennie zapewnić, że w tym i kolejnym wyścigu bedziesz przede mną, ale nie przyzwyczajaj się, bo od 6 wszystko wraca do normy. :)

Odnośnik do komentarza

moj setup:

q1 1:34.184s 265 365 505 775 515 325 Hard

q2 1:38.332s 245 345 505 795 515 315 120l Hard

w obu przypadkach risk a lot.

silnik lvl 6 ale biore 120+130... bo juz w 2 pierwszych wyscigach mi bralko na ostatnim kolku - kierowca ma duza agresywnosc, a w ostatnim wzialem wiekszy zapas i bylo na styk.

 

marza mi sie punkty... ale na to troche za wczesnie jeszcze chyba

 

za co odpowiada talent i experience u kierowcow?

Odnośnik do komentarza
Nawet obecnie jestem w Top 10 Master w Q2 :P No ale bolid już lekko podrasowany, więc musiał być dobry wynik.

 

To nie zasługa nowego bolidu. To zasługa nowego avatara. ;) Btw. mogę Cię solennie zapewnić, że w tym i kolejnym wyścigu bedziesz przede mną, ale nie przyzwyczajaj się, bo od 6 wszystko wraca do normy. :)

Słusznie zauważyłeś, że wszystko wraca do normy ;) I to od dziś, a nie od 6 wyścigu :keke: Do normy z poprzedniego sezonu ofkors. No i mam nadzieję, że przez te 3 wyścigi się zbytnio nie przyzwyczaiłeś do wyższej pozycji. Bo jak tak, to będziesz się musiał niestety szybko odzwyczaić :] ... i to na dłużej niż 2 wyścigi :D

Odnośnik do komentarza
Słusznie zauważyłeś, że wszystko wraca do normy ;) I to od dziś, a nie od 6 wyścigu :keke: Do normy z poprzedniego sezonu ofkors. No i mam nadzieję, że przez te 3 wyścigi się zbytnio nie przyzwyczaiłeś do wyższej pozycji. Bo jak tak, to będziesz się musiał niestety szybko odzwyczaić :] ... i to na dłużej niż 2 wyścigi :D

 

Pogadamy po 6 wyścigu. :)

Odnośnik do komentarza

Ryzykuję. Jadę na 2 pity na softach. Kilka sezonów temu pogoda była bardzo podobna (temp. niższa tylko o 3-4 stopnie) i wtedy oponki zużyłem w okolicach 12-15%). Ryzykuję, bo większość pewnie na 1 pit jedzie, ale mam bardzo dobrą pozycję startową - zaczynam za dwójką niedoścignionych liderów (narazie 3 wyścigi kończyli na 2 pierwszych miejscach z gigantyczną przewagą). Nikt nie będzie mnie blokował, więc liczę na to, że driver ucieknie jednopitowcom jadącym na hardach i po pierwszym picie wyskoczę przed wiekszością. Się zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...