Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

No jak po co, żeby punkty zdobywać :o

 

Coś mi się wydaje że poziom rozgrywki podnosi się cały czas ...

 

Pfff szukasz szansy na punkty nie tam gdzie trzeba. Spojrz na wyższe grupy np. na moją, a nawet na mnie. Na początku sezonu jeździłem jak sierota żeby tylko móc przedłużyć kontrakt kierowcy. Przedłużyłem i dwa kolejne gp 1 i 3 miejsce. Zobacz na czasy jakie kręcę, a wcale nie mam bolidu na lvl 9 a właśnie na lvl 8. Jos Rostenberg, lider mojej grupy na bolid lvl 7, a Ty w amatorach szukasz lvl9? pewnie, że poziom się podnosi, boleśnie się o tym Buła w tym sezonie przekonuje... Tyle, że on wnioski juz wyciągnął...

Odnośnik do komentarza

Jedyne w cvo sie wpedzisz z bolidem na 9lvl w amatorach to kłopoty finansowe. Zużycie takich częsci jest bardzo wysokie, co przy takich a nie innych dochodach w amatorach, skończy się kłopotami finansowymi i skończonym przedwcześnie sezonem. Jak dla mnie bezsensem jest pakowanie się w czesci wyższe niż 7 w amatorach. No chyba ze mówimy o tych najtańszych. Wtedy można smiało kupowac lvl 8.

Odnośnik do komentarza

Zająłem 7 miejsce i pewnie podobne wyniki osiągnę tak jeszcze ze 2 razy i to będzie koniec sezonu. Wtedy też zatrudnię nowego drivera. Będzie on supertani, ale ze statystkami, które da się rozwinąć w coś sensownego. Zobaczymy, gdybym był zagrożony spadkiem w następnym sezonie - nic nie stanie na przeszkodzie, aby zwolnić człowieka, który będzie dostawała 30 tys za wyścig ;)

Odnośnik do komentarza
Tak do końca sezonu się fajczysz Buła, czy na ostatnie 3 wyscigi wracasz do gry?

Do końca sezonu najprawdopodobniej, no bo jaki jest sens wracania na ostatnie 3 wyścigi ? Motywacja dla kierowcy ? Niee :D Niestety moje plany nie przewidują przedłużenia kontraktu z tym kierowcą, jak dla mnie to on i może mieć na minusie tą motywację :P Powrócić by ulepszyć części na początek następnego sezonu ? :> W moim przypadku nie ma to zbytnio sensu. Bolid jest przyzwoity i jeśli będzie dobry kierowca w następnym sezonie, to spokojnie taki lvl wystarczy do uzyskiwania satysfakcjonujących wyników :] No i jest jeszcze opcja, że jak niebezpiecznie zbliżę się do strefy spadkowej, to będę zmuszony do powrotu. No ale jednak mam nadzieję, że te dwa punkciki spokojnie starczą do utrzymania i nie będzie takiej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Tak do końca sezonu się fajczysz Buła, czy na ostatnie 3 wyscigi wracasz do gry?

Do końca sezonu najprawdopodobniej, no bo jaki jest sens wracania na ostatnie 3 wyścigi ? Motywacja dla kierowcy ? Niee :D Niestety moje plany nie przewidują przedłużenia kontraktu z tym kierowcą, jak dla mnie to on i może mieć na minusie tą motywację :P Powrócić by ulepszyć części na początek następnego sezonu ? :> W moim przypadku nie ma to zbytnio sensu. Bolid jest przyzwoity i jeśli będzie dobry kierowca w następnym sezonie, to spokojnie taki lvl wystarczy do uzyskiwania satysfakcjonujących wyników :] No i jest jeszcze opcja, że jak niebezpiecznie zbliżę się do strefy spadkowej, to będę zmuszony do powrotu. No ale jednak mam nadzieję, że te dwa punkciki spokojnie starczą do utrzymania i nie będzie takiej potrzeby.

 

W sumie słusznie. Pokopcimy się obaj przez parę następnych wyścigów. ;) Nie myślisz o wyścigach to możesz popolować jak sęp na dobrego drivera. ;) Będę trzymał za to kciuki.

Odnośnik do komentarza

Pisali przecież dlaczego. I dla supporterów z tego co pisał Niels nie ma żadnej zmiany. Zresztą, czy ten organizer jest tak naprawdę niezbędny?

 

I have had a talk with Stefan, our vice president, and he has been so kind as to tell me what has changed and why:

Apparently, someone has been trying to program bots for trawling the driver transfer tables and make money of it, which is in violation of the terms of service.
GPRO has introduced security measures against this to protect themselves, and as a result, it is no longer possible to automatically download driver and technical director data for non-supporters.

While I am sorry for non-supporters now losing some of the GO functionality, I fully support the right of GPRO to act as they see fit when something like this happens.
GO is a free program that is not supported by GPRO in any way, and as such they are under no obligation to make it easy, or even possible, for me to get data from the site. I am grateful that I have gotten the information so fast, as it has allowed me to save a lot of time bugsearching and postulating theories as to what is wrong, or in other words: wasting a lot of time and effort while being unable to help the non.supporters that experience these problems.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...