Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 7 i 8


Rekomendowane odpowiedzi

W amatorach będę max 3 sezony. Ten, następny i potem w 3 awans :)

To mi da czas na rozbudowanie bazy i brak stresu związanego z sezonem porażek w masterach ;)

Teraz będę budował bazę, trenował kierowcę i sprawdzał stan konta. W masterach już byłem, miałem już superbolid, dobrego i drogiego kierowcę, a teraz chcę czegoś innego spróbować.

 

A w tym wyścigu o dziwo nie zacząłem się palić przez długi czas i w sumie taktykę obmyśliłem tylko na pierwsze 30 okrążeń :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Doszedłem do tego już wcześniej, ale płacąc kierowcy w granicach 2 mln było ciężko o dobry bolid, a mój super-kierowca wystarczał tylko na amatorów. Teraz mam zamiar wytrenować mordercę na amatorów i wygrywać płacąc mu 100 tys za wyścig :)

 

Taka mini wersja mojego killera?;) W sumie powinienes mieć z nim kupę zabawy. :)

Odnośnik do komentarza

dziwny wyscig.

start z 22 miejsca, awans na 8 pozycje po starcie, potem spadki, awanse, i koniec na 8.

takze pierwsze punkty w amatorach :)

utrzymanie mialem w miare pewne chyba nawet bez punktow, bo bylem 9 i 2x11 wczesniej, ale teraz juz mysle ze moge zaczac oszczedzac.

trenujac stamine i oszczedzajac gotowke :))

Odnośnik do komentarza

Ej co sie stało ? :rotfl::kekeke: Wszystkie części na 99% a ja się nie palę :lol: Zostało 7 okrążeń. Hmm, mogłem się przyłożyć do practice i do taktyki, to by może jeszcze jakieś punkty zdobył ;) No ale kto by sie spodziewał przed wyścigiem, że wszystkie części 99% a on dalej pocina... :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...