Skocz do zawartości

Kącik absurdalny


paszczaq

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.90minut.pl/news/112/news1121754-Testy-Onyszki-w-Plymouth-nie-doszly-do-skutku.html

 

To się nadaje tylko tutaj. Gdyby zablokował lokalny rasista transfer Murzyna, raban by był na pół Europy. Jednak jak pedał blokuje transfer katolika, to wszystko OK... Oto dzisiejszy skurwiały świat.

 

źródło: Super Express

 

Widzę, że każde gówno staje się dla Ciebie wiarygodne, byle ideolo się zgadzało.

Odnośnik do komentarza

Nie. To jest bezsens demokracji. Król nie martwiłby się o następne wybory. Dziękuję.

No to na co czekasz? Wyjedź w tropki, kup bezludną wyspę i zostań królem. Spełnisz swe marzenia a jak będziesz sprawnie politykował to może i rzeszę podwładnych zwabisz mrzonką o klawym żywocie pod Twą władzą. :-k

Odnośnik do komentarza

źródło: Super Express

 

Widzę, że każde gówno staje się dla Ciebie wiarygodne, byle ideolo się zgadzało.

jak śmiesz podważać słowo przykładnego katolika i męża (wszak JKM dopuszcza używanie przemocy wobec żony i dzieci, kiedy ci mają inne zdanie niż głowa rodziny - czyt. pan i władca - i tłumaczenie nie przynosi żadnych efektów).

Onyszko wie, że to zaśmierdły pedał zablokował jego transfer, znaczy się tak jest, bo jakoś nie sądzę, żeby to info Superaka kiedykolwiek zdementował - za bardzo mu do wizji "katolika co pedałom się nie kłania" pasuje - a może i sprzedaż książki dzięki temu skoczy...

Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z Nicky Salapu, że w dzisiejszym świecie "pedał i Murzyn" to chroniona jednostka ludzi. Szczególnie homoseksualiści lansowani są przez wszystkie media, jako coś normalnego.

 

Uwielbiam takie uogólnienia, tak łatwo na nie odpowiedzieć. Udowodnij przeto powyższą tezę na podstawie przykładów z:

 

(1) Radia Maryja

(2) Naszego Dziennika

(3) TV Trwam

 

Jak wszystkie media, to wszystkie media, śmiało.

 

PS. Jako bonus:

 

(4) Przegląd Sportowy

Odnośnik do komentarza

Nie przypominam sobie podobnego oburzenia z tego samego kierunku, gdy kibice Juventusu skandowali "Nie istnieją czarni Włosi" pod adresem Balotelliego. Co, w przeciwieństwie do arcywiarygodnego SE, jest faktem.

 

Ach, i jeszcze specjalnie dla Vamiego - dlaczego odmawiasz prywatnemu właścicielowi klubu piłkarskiego prawa do zatrudniania w nim tych piłkarzy, których chce zatrudnić? Ponoć dla Ciebie taka swoboda decyzyjna to wartość absolutna :-k.

Odnośnik do komentarza

Na temat Balotellego się nie wypowiadałem, bo i nie miałem pojęcia o takiej sytuacji, ale to chyba oczywiste, że każde takie zachowanie powinno być napiętnowane?

Rok temu w Krośnie na derbach Podkarpacia ze Stalą Rzeszów pod koniec meczu jakiś Afrykanin grający w Stali faulował pod koniec meczu napastnika Karpat zaraz przed polem karnym, czego sędzia nie gwizdnął. Reakcja trybuny "kibiców" natychmiastowa: "Jebać murzyna, KKS biała drużyna!" I tak sobie pokrzyczeli jeszcze dobrych parę minut po zakończeniu spotkania.

Niektórych z tych chłopaków znałem jeszcze z czasów podstawówki i później, więc spytałem po meczu: po cluj tak krzyczycie? Odpowiedź była mniej więcej taka: Nie wiem, ale nie będzie mi tu jakiś brudas Polaka faulował." Z tego co wiem, to wobec żadnego kibola nie zostały wyciągnięte konsekwencje.

Swoją drogą, zachowania społeczne kiboli typu kolektywna samoocena, czy kolektywny narcyzm to mój kandydat do pracy magisterskiej. Ciekawe, że w psychologii i socjologii praktycznie brak prac na ten temat :>

Odnośnik do komentarza

Nie, bo po raz kolejny jest to zupełnie inny przypadek - oferując usługi, właściciel sklepu nie ma prawa odmówić jej żadnemu klientowi. Natomiast jeżeli w tym samym sklepie prywatny właściciel nie będzie zatrudniać Murzynów, Żydów, katolików czy Marsjan, nie widzę żadnego problemu - jego sklep, jego kryteria doboru pracowników.

 

Edyta: Nikt się nie czepia właścicieli "Hooters", że nie zatrudniają kelnerek po pięćdziesiątce. Ale gdyby odmówili im obsługi, przegraliby proces o dyskryminację, i słusznie.

Odnośnik do komentarza
Nie, bo po raz kolejny jest to zupełnie inny przypadek - oferując usługi, właściciel sklepu nie ma prawa odmówić jej żadnemu klientowi.

 

Niby jakim prawem? A jakbym sprzedawał rower i zgłosiłyby się do mnie dwie osoby z identycznymi ofertami kupna, z czego jedna byłaby mi zupełnie obca, a drugą byłby mój przyjaciel i sprzedałbym przyjacielowi, to ten drugi oczywiście mógłby mnie pozwać do sądu? :lol: A jak dziwka nie będzie chciała zrobić loda 80-letniemu bezdomnemu dziadowi, co to 5 lat mydła na oczy nie widział, to oczywiście też do sądu? :lol:

Odnośnik do komentarza
Nie, bo po raz kolejny jest to zupełnie inny przypadek - oferując usługi, właściciel sklepu nie ma prawa odmówić jej żadnemu klientowi.

 

Niby jakim prawem?

zgodnie z art. 135 Kodeksu wykroczeń

Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,

podlega karze grzywny.

Odnośnik do komentarza
Chyba nie rozumiesz, czym jest odmowa usług w sektorze prywatnym, skoro dajesz takie przykłady z sufitu.

 

A prowadzenie własnego baru to jaki sektor, państwowy?

 

 

zgodnie z art. 135 Kodeksu wykroczeń

Kto, zajmując się sprzedażą towarów w przedsiębiorstwie handlu detalicznego lub w przedsiębiorstwie gastronomicznym, ukrywa przed nabywcą towar przeznaczony do sprzedaży lub umyślnie bez uzasadnionej przyczyny odmawia sprzedaży takiego towaru,

podlega karze grzywny.

 

Ja nie mówię o tym, jak stanowi prawo (bo że jest po***ane to wiem ;)), tylko jak powinno być.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...