Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś tak poprawnie było wczoraj :) Do strzelonej bramki w sumie zabrakło trochę szczęścia. Szczególnie przy strzale Rado. No i oczywiście nikt (jak zawsze) nie zamykał długie słupka. I w obronie i w ataku.

Powtórzę to, co pisałem w lajfskorze: ten Moulin to dramat. Podaje głównie do tyłu, później do boku, a do przodu jak robi przerzut to do rywala. I zawsze ma taką minę, jakby nie wiedział o co chodzi. Chyba powinien zakończyć swoją grę na DM. Może jakby go pchnąć do przodu, to by coś ogarnął (albo i nie). Wydaje mi się, że chłop tak gra, bo nie mają na niego pomysłu. Niby miał być rozgrywającym, ale ta rola zdecydowania go przerasta. I nie chodzi tu tylko o mecz ze Sportingiem, ale każdy z tego sezonu.

 

Zaskoczył mnie mocno po wejściu Vadis Odjidja. Zagrał kilka fajnych i celnych piłek, w obronie poodbierał, stracił futbolówkę, to pobiegł, docisnął, odebrał. Może będą z niego ludzie.

Guilherme to już nie mogę się doczekać jego "pojedynków" z Marcelo ;) Obrońca go zje na śniadanie i pokaże co to drybling.

Odnośnik do komentarza

Dojechalismy do momentu, w ktorym trzeba cieszyc sie z meczu, po ktorym nie bylo wstydu.

 

Dolowanie Moulina i zwyzka Odjidjy troche mnie dziwia, bo u progu sezonu wygladalo to zupelnie odwrotnie. Nie kumam, dlaczego Langil na lewym wyszedl - juz w ktoryms z poprzednich meczow widac bylo, ze jedynie przestawiony na prawa ma to jakiekolwiek pozory sensu - wczoraj pan Jacek nie dal mu juz szansy, czego jakos specjalnie nie zaluje. Rzezniczak poza tym, ze Dosta kryl na radar, tez juz nawet momentami przypominal pilkarza - u niego ewidentnie jest cos z glowa i licze na to, ze Magiera, ktory go zna szmat czasu, troche mu w niej pouklada.

 

Dramatyczne sa za to puste przebiegi Nikolicia, zal patrzec na cien pilkarza sprzed roku, zal forsy, ktora moglismy za niego wziac przed koncem okna - po tej rundzie juz chyba sie nikt na niego nie nabierze. Przydalby mu sie Prijovic na stale w skladzie, ale jak pisalem - za duzo grzybkow w barszcz, Radovic nie zniesie lawki jak Hamalainen i nie pojdzie na skrzydlo, zeby zrobic miejsce drugiemu napastnikowi, a nie wierze, zeby mozliwa byla gra tylko jednym srodkowym pomocnikiem do zapieprzania i rozgrywania jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...