Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jaka presja? Aż mi sie żygać chce kiedy ktoś kolejny mowi o presji na Legii. To jest drużyna ktora od kilku dobrych lat gra najlepiej z naszych drużyn w Europie i kwalifikuje sie regularnie do fazy grupowej LE. Pokazali ze potrafią sobie radzić nawet z Celtikami (choć imo liga szkocka jest słabsza od polskiej)czy Trabzonsporami. Oni 2 lata temu wygrali grupę LE z lepszymi ekipami niz Dundalk. Z tego składu zostali prawie Ci sami piłkarze plus kilka lepszych. Okej - sa niezgrani, ale to powinno wystarczyć na amatorów z Irlandii.

Przecież presja jest. To, że piłkarze (czasami) sobie z nią radzą nie znaczy, że jej nie ma.

 

 

Presja? Jaka presja? Presję odczuwają miliony ludzi na świecie, którzy nie mają pieniędzy, by kupić swoim dzieciom jedzenie. To jest presja. Nie w futbolu.

 

Nie żartuj. Już w podstawówce znałem gości, którzy świetnie grali i czarowali w meczach o nic, a w zwykłych, międzyszkolnych pękali.

Przecież i w zawodowym futbolu pełno jest gości, którzy "świetnie wyglądają na treningach, ale..."

 

Oczywiście, że jest presja, ale obowiązkiem Legii jest ją pokonać.

Odnośnik do komentarza

Presja jest, bo polscy piłkarze nie potrafią udźwignąć stawki meczu, jaką jest awans do grupy LM. Przypomnę chociażby 2013 rok i wywiezienie dobrego 1:1 z Rumunii, a u siebie po 10 minutach 0:2 i wiadome było, że stanie się lipa. Teraz trafiamy na drużynę, którą musimy pokonać, bo rywali takiego pokroju, z całym szacunkiem, chcieliśmy w II rundzie. I mam nadzieję, że nie będzie żadnego pierdzielenia, tylko pewny awans, bo ten być musi. Pierwszy raz od 20 lat brak awansu do fazy grupowej LM będzie kompromitacją.

Odnośnik do komentarza

Nikolić blisko przejścia do Hull City. Jeśli za tydzień się zdecyduje odejść, to angielski klub gotów jest wyłożyć 4 mln €.

Moim zdaniem powinien zostać w Legii i pograć w LM, z drugiej strony Hull mu zapłaci znacznie więcej niż ma w Warszawie, a dla niego to ostatni dzwonek, żeby coś zarobić konkretnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Vzl7QAAurA4 - Langil udowadnia, że potrafi grać ;)

To jest naprawdę fajne, że tam ten fortepian postawili. Ostatnio zdarzył mi się jakiś Azjata, który zasuwał Chopina :) O 6 rano.

 

To naprawdę fajne że potrafisz rozpoznać Chopina o 6 rano :)

 

Aż chciałem napisać "Shazam!", ale tym razem sam rozpoznałem ;)
Odnośnik do komentarza

Połowa drogi zrobiona. Obowiązek wygranej odhaczony.

Najlepsi wczoraj dla mnie to Pazdan, Kucharczyk i Langil. Szkoda, że ten ostatni strasznie się przywiązał tylko do prawej strony. Ze zmienianiem się z Kuchym mogli coś więcej ugrać. Choć z drugiej strony Langil dobrze zabezpieczał prawą obronę za Brozia. Ten był fatalny- i z przodu i w obronie. Często ledwo nadążał z powrotem.

Moulin słabiutko. Widziałem jak na razie jego dwa mecze i w obu słabo. Dośrodkowania z rożnych na poziomie Furmana- na najbliższego obrońce przeciwnika. Podania głównie do tyłu, do obrońców.

Ja bym go cofnął mocno do tyłu, na rygiel, a Jodłowca do przodu bardziej. Raz poszedł mocniej i już zamieszanie, później to samo oraz gol.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...