Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Opadła mi kopara. Od lat nie mieliśmy takiego szczęścia w pucharach. Teraz musimy tylko sprawdzic kto nie moze grać za kartki ;)

Bereszyński z kontuzją ;)

Oby się udało przejść Iroli i będzie sympatycznie. Choć oni też się cieszą z losowania. Dostali najsłabszy zespół z możliwych.

Odnośnik do komentarza

 

Opadła mi kopara. Od lat nie mieliśmy takiego szczęścia w pucharach. Teraz musimy tylko sprawdzic kto nie moze grać za kartki ;)

Bereszyński z kontuzją ;)

Oby się udało przejść Iroli i będzie sympatycznie. Choć oni też się cieszą z losowania. Dostali najsłabszy zespół z możliwych.

 

Transakcja win-win

 

Irlandczycy się cieszą, że mają szansę zremisować i nie zaliczyć mocnego oklepu, Legia że ma bardzo duże szanse wygrać i nie zaliczyć kolejnego oklepu.

Odnośnik do komentarza

tylko presja taka jak nigdy...

Nie przesadzajmy. To są profesjonaliści (w sensie kontraktów, klubu, ligi), a nie młokosy. Od nich trzeba wymagać, a nie presja. Presja to by była, jakby doszli do finału LM. Przejść taką ekipę to powinność.

Tudzież presja cięży na nich, żeby oklepu nie zebrać. Teraz przecież nikt od nich nie oczekuje (obstawiam, że i nie chce) dobrej, efektownej gry. Wygrać i wejść.

Odnośnik do komentarza

 

tylko presja taka jak nigdy...

Nie przesadzajmy. To są profesjonaliści (w sensie kontraktów, klubu, ligi), a nie młokosy. Od nich trzeba wymagać, a nie presja. Presja to by była, jakby doszli do finału LM. Przejść taką ekipę to powinność.

Tudzież presja cięży na nich, żeby oklepu nie zebrać. Teraz przecież nikt od nich nie oczekuje (obstawiam, że i nie chce) dobrej, efektownej gry. Wygrać i wejść.

 

Z nadziei na dobrą, efektowną grę to oni nas odarli w tych eliminacjach :D Ale są efektywni więc jebać :D

Odnośnik do komentarza

Jaka presja? Aż mi sie żygać chce kiedy ktoś kolejny mowi o presji na Legii. To jest drużyna ktora od kilku dobrych lat gra najlepiej z naszych drużyn w Europie i kwalifikuje sie regularnie do fazy grupowej LE. Pokazali ze potrafią sobie radzić nawet z Celtikami (choć imo liga szkocka jest słabsza od polskiej)czy Trabzonsporami. Oni 2 lata temu wygrali grupę LE z lepszymi ekipami niz Dundalk. Z tego składu zostali prawie Ci sami piłkarze plus kilka lepszych. Okej - sa niezgrani, ale to powinno wystarczyć na amatorów z Irlandii.

Odnośnik do komentarza

Jaka presja? Aż mi sie żygać chce kiedy ktoś kolejny mowi o presji na Legii. To jest drużyna ktora od kilku dobrych lat gra najlepiej z naszych drużyn w Europie i kwalifikuje sie regularnie do fazy grupowej LE. Pokazali ze potrafią sobie radzić nawet z Celtikami (choć imo liga szkocka jest słabsza od polskiej)czy Trabzonsporami. Oni 2 lata temu wygrali grupę LE z lepszymi ekipami niz Dundalk. Z tego składu zostali prawie Ci sami piłkarze plus kilka lepszych. Okej - sa niezgrani, ale to powinno wystarczyć na amatorów z Irlandii.

Przecież presja jest. To, że piłkarze (czasami) sobie z nią radzą nie znaczy, że jej nie ma.

Odnośnik do komentarza

Po wczorajszym słabym 0-0 z Piastem można napisać jedno: nie ma skuteczności. Wynik powinien być spokojnie jakieś 4-0 dla Legii. Oddali aż 29 strzałów (większość bardzo niecelnych) i nic nie wpadło. Rzutów rożnych było chyba dla Legii 16. Też klapa.

Ten Langil dobrze się zaprezentował. Fajnie brykał po lewej stroni i prawej. Dośrodkowania świetne, tylko wykończenia kolegów brak. Będzie z niego spore wzmocnienie Legii.

Odnośnik do komentarza

 

Jaka presja? Aż mi sie żygać chce kiedy ktoś kolejny mowi o presji na Legii. To jest drużyna ktora od kilku dobrych lat gra najlepiej z naszych drużyn w Europie i kwalifikuje sie regularnie do fazy grupowej LE. Pokazali ze potrafią sobie radzić nawet z Celtikami (choć imo liga szkocka jest słabsza od polskiej)czy Trabzonsporami. Oni 2 lata temu wygrali grupę LE z lepszymi ekipami niz Dundalk. Z tego składu zostali prawie Ci sami piłkarze plus kilka lepszych. Okej - sa niezgrani, ale to powinno wystarczyć na amatorów z Irlandii.

Przecież presja jest. To, że piłkarze (czasami) sobie z nią radzą nie znaczy, że jej nie ma.

 

 

Presja? Jaka presja? Presję odczuwają miliony ludzi na świecie, którzy nie mają pieniędzy, by kupić swoim dzieciom jedzenie. To jest presja. Nie w futbolu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jaka presja? Aż mi sie żygać chce kiedy ktoś kolejny mowi o presji na Legii. To jest drużyna ktora od kilku dobrych lat gra najlepiej z naszych drużyn w Europie i kwalifikuje sie regularnie do fazy grupowej LE. Pokazali ze potrafią sobie radzić nawet z Celtikami (choć imo liga szkocka jest słabsza od polskiej)czy Trabzonsporami. Oni 2 lata temu wygrali grupę LE z lepszymi ekipami niz Dundalk. Z tego składu zostali prawie Ci sami piłkarze plus kilka lepszych. Okej - sa niezgrani, ale to powinno wystarczyć na amatorów z Irlandii.

Przecież presja jest. To, że piłkarze (czasami) sobie z nią radzą nie znaczy, że jej nie ma.

 

Presja? Jaka presja? Presję odczuwają miliony ludzi na świecie, którzy nie mają pieniędzy, by kupić swoim dzieciom jedzenie. To jest presja. Nie w futbolu.

 

Huh? I niby czemu ma służyć takie górnolotne i fałszywe stwierdzenie? Jeszcze powiedz, że nie odczuwasz nigdy głodu, bo głód to tylko dzieci w Sudanie.
Odnośnik do komentarza

Sportowcy to ludzie. Nie żadne marvele, ale pracownicy. Ja pracując wiem co to presja. Jeśli robie to 30 raz to wiem ze presja to dobra wymówka. Nie byłaby jeśli nie wykonywałabym swojego zawodu i nie zalezaloby mi na wyniku. Robie to tyle razy to normalka. Jak nie potrafię znieść ciężaru tyle razu to sie nie nadaje do tej roboty. Sorry, ale przerabiamy piłkarzy na Janosikow itp. Legia to nie bobasy z Sudanu czy Polski. Jeśli niektórzy sie nie sprawdza w 2 meczach to moze czas na zmianę klubu gdzie stres to bedzie wymówka.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że w swojej pracy stajesz naprzeciwko oczekiwaniom kilku(dziesięciu) milionów ludzi i rozwścieczonej (w razie niepowodzenia) masie na stadionie, która będzie cię jebać, gwizdać i buczeć? Oczywiście nie należy się nad nimi rozczulać i chuchać, ale też nie ma co gadać że to łatwe, bo większość z nich nigdy przed taką szansą nie stała - ciężko oczekiwać od nich otrzaskania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...