Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

14,7 mln za sam udział bez względu na wyniki (w tym nasz bodajze 2,7m za eliminacje) i do tego pewnie jakies 4-5mln za prawa za transmisje. Dolicz odejście Nikolicia i pewnie Pazdana do Hannoveru za 4m jeśli bedzie chciał odejść. To pół naszego budżetu rocznego.

Odnośnik do komentarza

UEFA.com potwierdza...

• Group stage fee €12m
• Group stage performance €1.5m win / €500k draw
• Round of 16 €5.5m
• Quarter-finals €6m
• Semi-finals €7m
• Final €15m winners / €10.5m runners-up


co do medialnych przeciwników to jie watpię, bo nie widze nikogo niemedialnego w pierwszych 3 koszykach ;)

 

Jest różnica trafić na Real, Napoli i Tottenham, a na CSKA, Bayer i Basel ;)

Odnośnik do komentarza

Trochę żenada po tym co Legia gra w lidze. Hasi chyba średnio sobie daje rade. Jedyne co go ratuje to LM która sama się wygrala.

No chyba sobie nie radzi. Gdzieś jest błąd, moim zdaniem jest za wcześnie, żeby wskazać dokładnie gdzie. Nie wiem czy w trenerze, czy w zawodnikach, którzy nie pałają sympatią do trenera, czy w jakimś przygotowaniu (razem z Euro). Przejść LM to i chyba by Urbanowi (tak mi się wydaje :P ) wyszło przy takich ogórkach.

 

 

Hasi sugeruje że nie każdy chce dla niego wygrywać, więc decyzja prosta dymisja.Lesny na twiterze sugeruje że kilku piłkarzy właśnie zakończyło swoją karierę w Legii

Wali jakąś głupotę, żeby się po trosze ratować, tak mi się wydaje. Wymienia prawie cały skład na mecze i dalej padaka. Niby cała szatnia przeciwko niemu? Nie sądzę. Dał gdzieś chyba ciała (aczkolwiek, jak pisałem wyżej- jest za wcześniej, żeby wskazać konkret) z przygotowaniem ekipy i są efekty. Może chciał przemeblować całą taktykę po Czerczesowie. Coś jak Ancelotti i Benitez.

Leśny wczoraj to napisał. Ciekawe o kogo mu chodziła? Rzeźniczak?

 

Edit:

Stanowski podaje:

Jakub Rzeźniczak, Tomasz Brzyski i Stojan Vranješ. To trzech legionistów, którzy po fatalnym meczu z Arką Gdynia (1:3) znaleźli się poza kadrą na wtorkowe spotkanie z FC Dundalk - poinformował na Twitterze dziennikarz weszło.com Krzysztof Stanowski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...