Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Z kadry wypadnie jeszcze jeden zawodnik, spekuluje sie ze ma nim byc Junior... Choc ja osobiscie wywalilbym Kielbowicza - na lewa obrone mamy Wawrzyniaka, Edsona i z koniecznosci G. Bronowicki moze tam zagrac, a Kielbowicz w tej chwili jest po prostu slaby, za slaby.

Odnośnik do komentarza
Wiesz, jeżeli po Janczyka zgłosi się Arsenal Londyn to niech odchodzi. Gorzej jak przyjdzie oferta FC Zurich lub innego Troyes. Wtedy za cholerę bym go nie sprzedawał.

 

Zurich i Troyes to se moga pomarzyc o zakupie gracza klasy Janczyka. Z moich nieoficjalnych zrodel - Janczykiem bardzo sie interesuje kilka ekip z EPL (bo on pasuje swoim stylem do ich ligi). Jeden z ludzikow powiada, ze bardzo ale to bardzo mu sie przyglada kilka mordek z miasta Liverpool. Szczerze mowiac Dawid w naszej lidze sie juz niczego nie nauczy. Zreszta zauwazcie, ze wielu znakomitych dzisiaj pilkarzy np. z Brazylii czy Argentyny przybylo do Europy jako 18-20 latkowie. Dawid jezeli ma we lbie poukladane to sie powinien przebic i zrobic kariere ku chwale swojego konta bankowego i naszej kibicowskiej radosci. Czego mu zycze z calego serca bo juz dawno nie widzialem takiego gracza made in Poland.

Odnośnik do komentarza
Czego mu zycze z calego serca bo juz dawno nie widzialem takiego gracza made in Poland.

Ja rowniez zycze mu jak najlepiej, ale badzmy powazni - gdyby Janczyk faktycznie byl taki rewelacyjny, jak niektorzy ostatnio mysla, to gralby w naszej lidze troche lepiej, niz gra. A przeciez nawet w przecietnej ostatnio Legii nie blyszczal, a wiec jego przygoda z Anglia moze skonczyc sie tak, jak Olszara... Tez jakis klub z polowy tabeli (bo zaden Arsenal go nie wezmie), kilka miesiecy szans i sprzedaz do slabszej druzyny z nizszej ligi.

Jak odchodzil Fabianski, to dlatego, ze ma ogromny potencjal i juz sporo pokazywal w Polsce. A Janczyk w lidze wyroznia sie wiekiem, bo przeciez do absolutnej czolowki ligi nie nalezy, ba - juz Brozek pokazywal wiecej od niego w OE... Wiec mocno bym sie zdziwil, gdyby dostal szanse gry w EPL, choc zycze mu jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Czego mu zycze z calego serca bo juz dawno nie widzialem takiego gracza made in Poland.

Ja rowniez zycze mu jak najlepiej, ale badzmy powazni - gdyby Janczyk faktycznie byl taki rewelacyjny, jak niektorzy ostatnio mysla, to gralby w naszej lidze troche lepiej, niz gra. A przeciez nawet w przecietnej ostatnio Legii nie blyszczal, a wiec jego przygoda z Anglia moze skonczyc sie tak, jak Olszara... Tez jakis klub z polowy tabeli (bo zaden Arsenal go nie wezmie), kilka miesiecy szans i sprzedaz do slabszej druzyny z nizszej ligi.

Jak odchodzil Fabianski, to dlatego, ze ma ogromny potencjal i juz sporo pokazywal w Polsce. A Janczyk w lidze wyroznia sie wiekiem, bo przeciez do absolutnej czolowki ligi nie nalezy, ba - juz Brozek pokazywal wiecej od niego w OE... Wiec mocno bym sie zdziwil, gdyby dostal szanse gry w EPL, choc zycze mu jak najlepiej.

 

A co mial pokazac jak przez znaczna czesc sezonu byl kontuzjowany, a i Legia nie grala tego co w poprzednim sezonie. Janczyk ma bardzo duzy potencjal podobnie jak i Fabian (zreszta Fabian do Arsenalu przechodzil o ile sie nie myle jako drugi bramkarz L) i stad zainteresowanie (zreszta juz zeszlego lata Angole probowali go sciagnac do siebie).

Odnośnik do komentarza

Janczyk miał jedną dobrą rundę a potem już nie zachwycał. Nie wnikam z jakiego powodu czy to kontuzja czy coś innego. Ale Żurawski i Frankowski, którzy walili po kilkanaście bramek w lidze mogli w niej więcej już się nie nauczyć w Polsce. Janczyk według mnie jest za słaby jeszcze nawet na średni europejski klub. Nikt nie będzie czekał aż się przełamie itp tylko kupując zawodnika chce, żeby był wzmocnieniem drużyny. Niech zagra przynajmniej jeden sezon na dobrym i równym sezonie, a nie tylko jedną rundę. Wtedy można mówić, że potrzebny jest mu wyjazd do rozwijania się ale teraz to on w Polsce nie osiągnął jeszcze bardzo dobrego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Janczyk miał jedną dobrą rundę a potem już nie zachwycał. Nie wnikam z jakiego powodu czy to kontuzja czy coś innego. Ale Żurawski i Frankowski, którzy walili po kilkanaście bramek w lidze mogli w niej więcej już się nie nauczyć w Polsce. Janczyk według mnie jest za słaby jeszcze nawet na średni europejski klub. Nikt nie będzie czekał aż się przełamie itp tylko kupując zawodnika chce, żeby był wzmocnieniem drużyny. Niech zagra przynajmniej jeden sezon na dobrym i równym sezonie, a nie tylko jedną rundę. Wtedy można mówić, że potrzebny jest mu wyjazd do rozwijania się ale teraz to on w Polsce nie osiągnął jeszcze bardzo dobrego poziomu.

 

Polityke doraznego wzmacniania skladu to prowadza kluby wlasnie z Polski. WIekszosc zachodnich klubow a i nawet z Rosji i Ukrainy prowadzi przemyslana strategie obliczona na profity w dlugim okresie. Dlatego oprocz wzmacniania aktualnej I ekipy kupuja mlodych i bardzo mlodych, ktorzy nastepnie sa poddawani ostatniemu szlifowi w U19 albo rezerwach.

Odnośnik do komentarza
Polityke doraznego wzmacniania skladu to prowadza kluby wlasnie z Polski. WIekszosc zachodnich klubow a i nawet z Rosji i Ukrainy prowadzi przemyslana strategie obliczona na profity w dlugim okresie. Dlatego oprocz wzmacniania aktualnej I ekipy kupuja mlodych i bardzo mlodych, ktorzy nastepnie sa poddawani ostatniemu szlifowi w U19 albo rezerwach.

 

Z tą przemyślaną polityką transferową zachodnich klubów to bym nie przesadzał, bo jest sporo przykładów na obalenie tej tezy, a pierwszym z brzegu niech będzie Palermo :> A Janczyk faktycznie powinien jeszcze zagrać jeden przyzwoity sezon w Polsce, w którym strzeliłby choć kilkanaście bramek - i sprzedać go za rok, a nie w przerwie zimowej, bo jak się okazuje to nie służy polskim piłkarzom zupełnie.

Odnośnik do komentarza
(zreszta Fabian do Arsenalu przechodzil o ile sie nie myle jako drugi bramkarz L)

Dobrze zrozumiałem Twój post?? Fabiański odszedł do Arsenalu, jako zmiennik Muchy?? :kekeke: Nie, mylisz się, był on pierwszym golkiperem Legii. Pod koniec sezonu Janek otrzymywał trochę więcej okazji do gry, by ograć się na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
(zreszta Fabian do Arsenalu przechodzil o ile sie nie myle jako drugi bramkarz L)

Dobrze zrozumiałem Twój post?? Fabiański odszedł do Arsenalu, jako zmiennik Muchy?? :kekeke: Nie, mylisz się, był on pierwszym golkiperem Legii. Pod koniec sezonu Janek otrzymywał trochę więcej okazji do gry, by ograć się na przyszły sezon.

 

A jak się okaże prawdopodobnie i tak pozostanie drugim bramkarzem, wszystko wskazuje, że to Wojtek Skaba będzie pierwszym bramkarzem. Odnośnie transferu Janczyka, skąd takie informacje? :]

Odnośnik do komentarza

w kwestii Surmy, jednak zdecydował się on na Izrael. Liga niezła, klub też nienajgorszy. Powodzenia życzę.

 

Łukasz Surma podpisał właśnie dwuletni kontrakt z izraelskim Maccabi Haifa. Polski pomocnik przeszedł pozytywnie testy medyczne i zdecydował się na złożenie podpisu pod umową.

 

 

- Zdecydowałem się na transfer, bo potrzebowałem zmiany otoczenia - przyznał Surma. - O lidze izraelskiej usłyszałem wiele ciepłych słów od Radka Michalskiego i Jurka Brzęczka. Rekomendowali mi przejście do tego klubu. Podoba mi się również miasto. Czuję się tutaj na razie bardzo dobrze.

 

W ostatnim sezonie Haifa zajęła piątą lokatę w ostatecznej tabeli ligi izraelskiej i otrzymała prawo gry w rozgrywkach Pucharu Intertoto

 

wp.pl

Odnośnik do komentarza

Dawidem Janczykiem zainteresowaly sie CSKA i Spartak, ale ponoc cena Legii to 6 mln ojro :D I dobrze, moze Dawid wreszcie w najblizszym sezonie wystrzeli, Legia stawia zaporowke :]

 

Jutro wreszcie bedzie mozna zobaczyc nasz team w jakims meczu o stawke, transmisja w tv regionalnej o godz 18 :]

Odnośnik do komentarza
Dla "Burego" zabraknie miejsca w Legii?

 

Marcin Burkhardt podzieli najprawdopodobniej los Łukasza Surmy i Piotra Włodarczyka. W sobotę trener stołecznej drużyny Jan Urban nie zdecydował się zabrać piłkarza na spotkanie w ramach Pucharu Intertoto do Wilna i nakazał utalentowanemu piłkarzowi szukać sobie nowego klubu - poinformował serwis goool.pl.

Popularny "Bury" w sezonie 2005/06 był podstawowym piłkarzem stołecznej drużyny i znacznie przyczynił się do zdobycia przez nią mistrzostwa kraju. Miniony sezon był dla utalentowanego piłkarza już mniej udany, ponieważ większość czasu Burkhardt spędził na leczeniu groźnych kontuzji. Teraz po urazach nie ma już śladu, ale trener Urban postanowił zrezygnować z jego usług i nie brać go pod uwagę przy zgrywaniu pierwszego składu.

 

Wszystko wskazuje zatem na to, że Burkhardt będzie kolejnym zawodnikiem, który w najbliższym czasie zmuszony będzie rozstać się z Legią i związać się z innym klubem. Warszawiacy nie oddadzą swojego piłkarza za darmo i będą chcieli odzyskać za niego chociaż część wydanych wcześniej pieniędzy - Legia zapłaciła za Burego 650 tysięcy euro.

Mówiąc szczerze wstrzymałbym się jeszcze przynajmniej do zimowego okienka. Bury w zeszłym sezonie praktycznie cały czas leczył kolejne kontuzje i nie miał okazji sie wykazać. Szkoda, że zawodnik, który kilka lat temu był okrzyknięty wielkim polskim talentem, a Legia wydała na niego bardzo pokaźna sumkę teraz odejdzie pewnie półdarmo. Chętni pewnie szybko się znajdą, bo część menadżerów ciągle wierzy, że z tego zawodnika coś dobrego jeszcze będzie...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj osiągnęliśmy dwa dna - sportowe i do reszty straciliśmy wizerunek w Europie. Komentarz w zasadzie jest niepotrzebny, lepiej to przemilczeć, żebyśmy mogli tylko coś zmienić. Szkoda, że przez takie czarne owce traci się jakąkolwiek chęć uczestniczenia w tych sportowych imprezach, miałem jechać na rewanż do Warszawy, ale takowego nie będzie, jeden wielki wstyd.

Odnośnik do komentarza

Co teraz mają powiedzieć Ci, którzy chcą kibicować Legii? Prawdziwi fani? Jesteśmy stawiani na równi z tymi skur**, bo tak należy ich nazwać. Jak dla mnie mogliby ich rozstrzelać na tym stadionie. Ja bym się nie zmartwił.. :/ Legia, a raczej jej "kibice" zawinili. Oby tylko reszcie Polski nie zabrali Euro.. Tym z Krakowa, Poznania i Chorzowa :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...