Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

??? Nie zrozumiałeś. Ja nie pytałem się dlaczego ich nazywacie kibicami, ale dlaczego chcecie by ich nie nazywać kibicami. Czy jak kilku wyborców PO pobije policjanta to przestaną być wyborcami PO. Ci chuligani to wierni kibice Legii, czy to się komuś podoba czy nie.

Odnośnik do komentarza

Legiaaaaa! Legia Warszawa! Brawo :) Kolejne doskonale swiadectwo kibicow Legii, ktore oczywiscie rzutuje na caly swiat kibicowski. Ale zaraz pewnie uslysze od niereformowalnych ze to wszystko wina policji ktora prowokuje :rotfl: :rotfl: :rotfl: Spieprzać z tego kraju bandyckie łyse łby :/

Odnośnik do komentarza
Ci chuligani to wierni kibice Legii, czy to się komuś podoba czy nie.

Nie no sorry, ale mamy inne zdania.. Nie ma prawa nazywać ich kibicami, do tego wiernymi.. Prawdziwi wierni kibice dopingują swoich piłkarzy. Nawet gdy dostają po 3:0. Nie robią zadymy, nie walą cegłami w policjantów. To się pojeb** skur** i tak należy na nich patrzeć. Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
Nie no sorry, ale mamy inne zdania.. Nie ma prawa nazywać ich kibicami, do tego wiernymi.. Prawdziwi wierni kibice dopingują swoich piłkarzy. Nawet gdy dostają po 3:0. Nie robią zadymy, nie walą cegłami w policjantów. To się pojeb** skur** i tak należy na nich patrzeć. Koniec tematu.

 

Nie wiem w jakim kraju mieszkasz, ale chcę się tam przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Grzelo, Ty byłeś kiedyś na meczu Legii?

 

Ano byłem, mam karnet na cały sezon i wiesz, gdzie mam go ochotę wcisnąć? Rozsadzić na trybunach i wystrzelać jak idzie, nie szkoda mi takich imbecyli, którzy nie potrafią zrozumieć, że kibicowanie to rozrywka, forma rekreacji jak każda inna, a nie próba zaspokojenia, wyładowania emocji.

Odnośnik do komentarza

Hmm.. mówię o prawdziwych kibicach, a raczej jakich sobie wyobrażam.. :] Poza tym w myślach miałem te fragmenty z Mistrzostw, i to pod ich wpływem pisałem to, ale teraz ostudziły się emocje i już trochę inne spojrzenie na tę sprawę, ale nadal uważam, że można kibicować bez tego, co napisałem wcześniej.

 

Grzelo, Ty byłeś kiedyś na meczu Legii?

Rzadko, ale byłem wiele razy na Wiśle Płock, kilka razy na reprezentacji, a najlepsze wspomnienia mam z meczu Polska - Ekwador :]

Czy jeśli byłem chyba 2 razy na Legii, to nie mogę się nazywać prawdziwym kibicem?? Jeśli nie, to szkoda, ale nie mieszkam w Warszawie i nie mam możliwości chodzenia na mecze. Niestety, choć bardzo bym chciał.

Odnośnik do komentarza

No to może od czasu kiedy ja chodziłem na Legię to coś się zmieniło, ale znając młodszych kibiców Legii nie sądzę. Chuligani wywodzą się z kibiców Legii, mają wśród nich wielu znajomych bardzo aktywnych kibiców, zrzeszonych w różne nieformalne grupy lub nie i tak to się z "garstki" chuliganów robi prawie cała żyleta osób, które nawet jeśli nie popierają działań chuliganów to im się nie sprzeciwiają (bo niby jak?). Sorry, ale opowieści o tym, że to jakiś margines można schować między bajki.

Odnośnik do komentarza

Na początek na temat pierwszej połowy.

Była tragiczna w wykonaniu piłkarzy Legii. Legia nie różniła się niczym od tej z zeszłego sezonu. Piłkarze warszawskiego klubu grali klasyczny piaseczek. Nie tego się spodziewałem. 0:2 z przeciętnymi Litwinami to wstyd.

Dwa słowa na temat zachowania kibiców.

Owszem to hańba. Można tych ludzi różnie nazywać. Po części ich jednak rozumiem. Absolutnie nie chcę tłumaczyć bandyckiego zachowania niektórych idiotów, ale jestem w stanie zrozumieć ich wściekłość wywołaną fatalną grą Legii. Źle zrobili, że wywołali burdy i wkroczyli na murawę. Niestety wielu z nich to prości ludzie. Sam wielokrotnie miałem ochotę coś rozpierniczyć po nieudanych meczach reprezentacji czy Legii, ale najczęściej jakoś tę agresję udawało mi się zahamować.

Część "kibiców" Legii widocznie tego nie potrafi zrobić. Czekam na jakieś dokładniejsze informacje jak doszło do tych burd.

Musimy liczyć się z walkowerem dla Vetry. Gorzej, że Legii i polskiej piłce w ogóle mogą grozić surowsze sankcje :/ .

Źle to wszystko wygląda bardzo źle.

 

Edyta - Co do "Żylety" to trudno mi przedstawić rzetelną jej ocenę. Jednak podczas kilku meczów w zeszłym sezonie na których udało mi się być było wszystko ok. Pełna kultura. Siadaliśmy z kumplem lekko z boku i nie zauważyliśmy niczego groźnego. Było sympatycznie i w porządku.

Po tych meczach wydawało mi się, że rzeczywiście coś się zmieniło.

Być może agresja wróciła wraz z tragiczną grą piłkarzy.

Czekam na relację Grabka.

Odnośnik do komentarza
Za kibiców swojej drużyny odpowiada klub. Legia na pewno będzie ukarana bardziej niż Litwini. Wszystko zależy od tego, co napisze delegat UEFA. Wynik zostanie zweryfikowany na 3:0 dla Vetry. Rewanż, jeśli w ogóle do niego dojdzie, zostanie rozegrany 300 km poza Warszawą albo przy pustych trybunach. Wszystko skończy się gigantyczną karą, jeśli nawet nie wykluczeniem z pucharów. Tym bardziej, że UEFA od lat ma kłopoty z kibicami Legii. Kiedyś pokazywali nam film szkoleniowy o "zadymach". Jako przykład pokazano mecz Utrecht - Legia i głupio mi było jak 52 przedstawicieli państw całej Europy patrzyło jak Holenderzy biją się z Polakami. Na EURO 2012 to nie będzie miało wpływu.

 

Pierwsze komentarze już się pojawiają. Grunt, że Euro jest niezagrożone.

Odnośnik do komentarza

Jeśli już (a zapewne tak będzie) to klub powinni ukarać, a nie całą federacje odbierając organizację imprezy.

Jak Wisłę z nóż w głowie Baggio ukarali 2-letnią dyskwalifikacją, to w tym przypadku może być podobnie.

Szkoda Legii i normalnych legionistów.

Odnośnik do komentarza
Dla sport.pl - Leszek Miklas, prezes Legii:

 

To skandal, jakiego nie widziałem. Od TVP i TVN dostaniemy wszystkie materiały, jakie zostały nakręcone. Zadbamy o to, żeby żaden z tych bandytów, których zidentyfikujemy, już nigdy nie wszedł na stadion. Twarze wielu było doskonale widać i zapewniam, że wyeliminujemy ich ze sportu, bo oni go niszczą. Na każdą decyzję UEFA jesteśmy przygotowani, tym bardziej że to recydywa naszych tzw. kibiców. Nie pamiętam meczu w Europie po którym nie płacilibyśmy kary. W ubiegłym roku kara wyniosła 180 tys. zł. Jestem zszokowany, że ludzie z cywilizowanego kraju mogą się tak zachowywać. To dzicz, która nie umie żyć w normalnym społeczeństwie. I nie ma prawa pojawić się na naszym stadionie. Nie mamy wyjścia, musimy ich skutecznie usunąć. Z kibicami nie mają nic wspólnego. Obiecuję, że ci, których zidentyfikujemy - a takich będzie sporo - nie wejdą już na stadion. Litwini nie byli przygotowani na przyjęcie jakichkolwiek kibiców, ale to żadne usprawiedliwienie.

 

Mam wrażenie, że już to parę razy słyszałem :-k

Odnośnik do komentarza

Ja zadam pytanie retoryczne.

Co teraz na swoją obronę będzie mieć SKLW? jak dla mnie zdelegalizwoć tą pseudokibicowską organizację, ceny biletów wywindować o 200%, "pana" Bosmana obdarzyć banem stadionowym, Legię wykluczć ze wszystkich rozgrywek na 2-3 lata.

Dość bandytyzmu! chcę wziąć dziecko na stadion i czuć się bezpiecznym, chcę przeżyć mecz ewentualnie wyjść po meczu bez uszkodzenia ciała.

Tego nie można nazywać pseudokibicowaniem a bantytyzmem, chuligaństwem, zdziczeniem. Nie rozumiem jak zarząd Legii nie potrafi zapanować nad tą bandą.

Jestem kibicem Legii, większośc to wie, ale jestem tż krytyczny. Jeśli mam być bezpieczny na stadionie to jestem za zdegradowaniem Legii do 3 ligi. Kara musi być, wtedy te oszołomy z SKLW którzy "walczą" o bzdet typu herb może sie zajmą sami sobą, weliminują narkomanów i alkoholoków spośród swojej grupy którzy prowokują takie zachowania jak w Wilnie a zajmą się właściwym dopingiem i dbaniem o wizerunek klubu.

Odnośnik do komentarza
??? Nie zrozumiałeś. Ja nie pytałem się dlaczego ich nazywacie kibicami, ale dlaczego chcecie by ich nie nazywać kibicami. Czy jak kilku wyborców PO pobije policjanta to przestaną być wyborcami PO. Ci chuligani to wierni kibice Legii, czy to się komuś podoba czy nie.

 

Nie bądź śmieszny. Jacy to kibice w ogóle są? Dla nich wynik meczu jest ważny w ogóle? Taki to idzie na mecz się powydzierać. Taki "wierny" chuligan pewnie nawet jedenastki z ostatniego meczu by Ci nie wymienił.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeczytałem nową wymówkę:Jakby Legia wygrywała po pierwszej połowie to do niczego by nie doszło :rotfl:

Latoś obrodziło "prawdziwymi" kibicami Legii, mniemam że to ty jesteś tym wiernym? To czemu cię w Wilnie nie ma?
może np. dlatego że wierny nie znaczy bogaty.
Odnośnik do komentarza
Gość Profesor

Najnowsza teoria spiskowa jest taka, że działacze Vetry obejrzeli na youtube nagrania z Utrechtu etc. i specjalnie wpuścili tylu legionistów, bo chcieli na biletach na Blackburn zarobić :doh!:. Do niektórych po prostu nic nie dociera... :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...