Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Może cudowne ozdrowienie :>? A może po prostu nie dogadał się z Boltonem, albo Sammy Lee uznał, że jednak jest na Bolton za słaby?

Tu i ówdzie piszą, że Lee chciał, by młody Polak pozostał na Reebok Stadium, ale Augustyn od rywalizacji o miejsce w meczowej "16" Boltonu wolał pewniejszy plac na Łazienkowskiej.

Odnośnik do komentarza
Biuro Prasowe KP Legia Warszawa informuje, że barwy warszawskiej Legii, począwszy od nowego sezonu 2007/2008, reprezentował będzie zawodnik Martins Ekwueme. Zawodnik związał się z Legią czteroletnim kontraktem. Martins Ekwueme urodził się 2 października 1985 roku w Aboh Mbaise w Nigerii. Mierzy 182 cm i waży 75 kg.

Martins swoją piłkarską karierę rozpoczął w nigeryjskim Agunze Okigwe. W sezonie 2000/01 trafił do Jezioraka Iława. W swojej dalszej karierze grał w Polonii Warszawa, czeskiej Sigmie Ołomuniec i Wiśle Kraków (dwukrotne mistrzostwo Polski). Ostatnim klubem Ekwueme była Polonia Warszawa, w której występował od wiosny sezonu 2005/2006.

No i dobrze. W miarę negocjacji zacząłem się do niego przekonywać..

Odnośnik do komentarza

Na stronie Legia LIVE ! zaprezentowano kalnedarz na rundę jesienną. IMHO bardzo krzystny - z Wisłą, Lechem, Zagłębiem Lubin I Koroną gramy na wyjeździe, więc na wiosnę będzie dużo łatwiej. Jak to powiedział mój kolega z przeciwka - kalendarz na Mistrza.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie Surmy i Paździerza to nie jest w żadnym wypadku decyzja Urbana, tylko z tego co czytałem, słyszałem zarządu.

 

W trakcie dzisiejszego posiedzenia zarządu została nałożona kara na Édsona - poinformowało biuro prasowe Legii Warszawa.

Zawodnik za przewinienie dyscyplinarne został ukarany wysoką karą finansową. Ponadto został zobowiązany przez zarząd klubu do przeproszenia drużyny.

 

90minut.pl

 

Pff, dać mu odejść trzeba w końcu, psuje tylko atmosferę w zespole. Martwi mnie jedno, zatrudniamy samych młodych zawodników, może i to zaprocentuje, ale raczej nie w tym sezonie, a kto ma nas do mistrza prowadzić? Janczyk (87), Korzym (88), Grosicki (88), Kozub (89), Augustyn (87)?

Odnośnik do komentarza
Pff, dać mu odejść trzeba w końcu, psuje tylko atmosferę w zespole. Martwi mnie jedno, zatrudniamy samych młodych zawodników, może i to zaprocentuje, ale raczej nie w tym sezonie, a kto ma nas do mistrza prowadzić? Janczyk (87), Korzym (88), Grosicki (88), Kozub (89), Augustyn (87)?

 

Widzew II się robicie :keke:

Odnośnik do komentarza
Pff, dać mu odejść trzeba w końcu, psuje tylko atmosferę w zespole. Martwi mnie jedno, zatrudniamy samych młodych zawodników, może i to zaprocentuje, ale raczej nie w tym sezonie, a kto ma nas do mistrza prowadzić? Janczyk (87), Korzym (88), Grosicki (88), Kozub (89), Augustyn (87)?

 

Widzew II się robicie :keke:

 

Jakiś czas temu Trzeciak powiedział, że polityka transferowa Legii będzie się opierała na zawodnikach młodych z Mazowsza (?!), potem dalszej części kraju i na końcu z zagranicy. No to na razie z Mazowsza mamy Ekwueme...

 

Co do zakupów, to nie są to wzmocnienia, a uzupełnienia. Mimo wszystko na tę ligę powinno wystarczyć. Tylko, że dalej nie komu strzelać bramek. :(

Odnośnik do komentarza
Biuro Prasowe KP Legia Warszawa poinformowało dziś, że Klub pozyskał kolejnego zawodnika. Do dnia 30 czerwca 2008 r., barw KP Legia Warszawa bronił będzie dotychczasowy kapitan II zespołu Ossasuny Pampeluna, Inaki Astiz Ventura. Zawodnik ten został przez nasz Klub wypożyczony na rok z opcją transferu definitywnego. Inaki Astiz Ventura urodził się 5.11.1983 r. Jest wychowankiem Ossasuny. Mierzy 185 cm i waży 73 kg. Występuje na pozycji środkowego obrońcy, ale może też grać jako defensywny pomocnik.

 

Pierwszy Hiszpan w polskiej lidze (!) - Urban zaczyna działać. Chłopak jest stosunkowo młody, zobaczymy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza

No, no.. Legia szaleje. Myślę, że w jego przypadku nie będzie tak jak z Balde. Astiz grał w Osasunie (rezerwach), a nawet był kapitanem. Poza tym zna go Urban, wie jak gra, na co go stać. Wdowczyk wypatrzył Balde podczas towarzyskiego spotkania z Bordeaux. Zobaczyli go raz i już brali. Wielkie brawa dla zarządu i Mirka. Oby tak dalej. Teraz czas na snajpera. Także może być z Hiszpanii.

 

 

Skaba - Bronowicki, Augustyn, Choto, Wawrzyniak - Radovic, Astiz (Vukovic), Ekwueme, Roger - Grzelak, Nowy

Taki skład wyłania się na nowy sezon.. Fajnie..

Odnośnik do komentarza

Wawrzyniak wreszcie podpisał z Legią kontrakt -> http://legia.com/index.php?id=news&new...d=kat&ver=1 .

 

Rzeczywiście strasznie dużo tych obrońców się pojawiło w Legii. A gdzie są napastnicy?

W sumie fajnie, że zostały solidnie zabezpieczone tyły, ale Legii potrzebni zawodnicy strzelający bramki.

Odnośnik do komentarza
Rzeczywiście strasznie dużo tych obrońców się pojawiło w Legii. A gdzie są napastnicy?

W sumie fajnie, że zostały solidnie zabezpieczone tyły, ale Legii potrzebni zawodnicy strzelający bramki.

Spokojnie, Wujo, na napastników też przyjdzie czas. Ja osobiście chciałbym tego Gastona Casasa, ale nie wiem, czy to możliwe. Ważne, że są transfery, co pokazuje, że Trzeciak nie rzuca słów na wiatr.

 

Co do Wawrzyniaka, to dobrze, że jest nareszcie. Myślę, że tym transferem skończyliśmy wzmocnienia w linii obrony. Teraz snajper z prawdziwego zdarzenia oraz (takie jest moje zdanie) porządny rozgrywający, bo nie wierzę, że Aco Vukovic przez cały sezon będzie prezentował taką formę, jak w kwietniu i czerwcu 2007..

Odnośnik do komentarza

ITI chce sprzedac Legie...

Holding ITI jest gotowy sprzedać Legię - podaje serwis dealreporter.com. Współwłaściciel koncernu, Jan Wejchert, powiedział, że zakupiony w 2004 roku klub okazał się kłopotliwą inwestycją. Wejchert dodał, iż problemy obecne w polskim futbolu sprawiły, iż kluby nad Wisłą znajdują się w tyle za klubami z zachodniej Europy.

 

Wejchert zaznacza, że reformy w polskiej piłce następują powoli, a oczekiwania społeczeństwa w związku z przyznaniem Polsce organizacji Euro 2012 są ogromne. Według Wejcherta koncern będzie uważnie przyglądał się ewentualnym chętnym na zakup udziałów w KP Legia.

 

Tę interesującą informację, datowaną na 20 czerwca, otrzymaliśmy z Londynu od Mo Fahimi z serwisu dealreporter.com (globalny serwis zapewniający informacje gospodarcze oraz analizy funduszom inwestycyjnym). Jutro postaramy się zweryfikować tę informację w ITI.

 

zrodlo legia.com.pl

Odnośnik do komentarza
Dziś w prasie pojawiła się informacja jakoby ITI zamierzało sprzedać Legię. Dziennikarze powołują się na źródło dealreporter.com. - Nic mi nie wiadomo, by taki temat był w ogóle poruszany. Oczywiście w biznesie nie można niczego wykluczyć i raczej ITI nie będzie właścicielem Legii przez następne 600 lat, ale na razie nic mi nie wiadomo na temat sprzedaży klubu. Wręcz przeciwnie, ITI inwestuje w klub o czym świadczy sfinansowanie projektu nowego stadionu. Chcemy zadbać o jego przyszłość, o jego infrastrukturę. Na pewno żadna oferta nie leży gdzieś w biurku i nie czeka na kupca jak to sugeruje informacja w internecie. Jest to jakiś fakt prasowy - mówi członek zarządu ITI Paweł Kosmala

 

- Najprawdopodobniej ktoś źle zinterpretował jakąś wypowiedź Jana Wejcherta i stąd całe zamieszanie. Powtarzam, inwestujemy w ten klub, chcemy zadbać o jego przyszłość i infrastrukturę. Sprawa rozpoczęcia budowy stadionu jest już na ostatniej prostej. Informacja o chęci sprzedaży Legii to nie jest sprawa choćby dyskutowana - kończy Paweł Kosmala.

 

Raczej plotka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...