Skocz do zawartości

Rzeczy dziwne, niesamowite...


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przytrafiła mi się dziwna rzecz (znana z 2k7). W informacjach osobistych zawodnika X pojawiła się notka, że chce nowego kontraktu, więc mu go zaproponowałem. Przy oferowaniu kontraktu temu grajkowi pojawiła się informacja, że zawodnik Y może zażądać takich samych zarobków. Chcąc utrzymać dobrą atmosferę w zespole zaproponowałem wyższe pensje obu nie czekając aż się po nie sami zgłoszą. Po kilku dniach obaj przedłużyli umowy i zarabiają praktycznie tyle samo (42k i 40k jeśli się nie mylę) tyle, że Y nadal domaga się zarobków na poziomie X.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj przytrafiła mi się dziwna rzecz (znana z 2k7). W informacjach osobistych zawodnika X pojawiła się notka, że chce nowego kontraktu, więc mu go zaproponowałem. Przy oferowaniu kontraktu temu grajkowi pojawiła się informacja, że zawodnik Y może zażądać takich samych zarobków. Chcąc utrzymać dobrą atmosferę w zespole zaproponowałem wyższe pensje obu nie czekając aż się po nie sami zgłoszą. Po kilku dniach obaj przedłużyli umowy i zarabiają praktycznie tyle samo (42k i 40k jeśli się nie mylę) tyle, że Y nadal domaga się zarobków na poziomie X.

Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi w tym komunikacie. Jak masz napisane, że x może zażądać podobnej pensji co y to asystent sugeruje, że jeślibyś np. chciał zrezygnować z tego gracza to możesz podobny kontrakt zaproponować komu innemu na tą pozycję.

Odnośnik do komentarza

Eh, no rzeczywiście może nieco niezrozumiale sie wypowiedziałem. Chodzi mi o to, (tzn. tak ja rozumiem ten komunikat) że asystent sugeruje, że inny zawodnik, równorzędny bądź lepszy może zażądać podobnej pensji, więc może się okazać, że nie warto przedłużać kontraktu z oboma.

 

Kaczy:

To ciekawe czemu zawsze dotyczy to zawodników grających na podobnych pozycjach :>

Odnośnik do komentarza
Eh, no rzeczywiście może nieco niezrozumiale sie wypowiedziałem. Chodzi mi o to, (tzn. tak ja rozumiem ten komunikat) że asystent sugeruje, że inny zawodnik, równorzędny bądź lepszy może zażądać podobnej pensji, więc może się okazać, że nie warto przedłużać kontraktu z oboma.

 

Kaczy:

To ciekawe czemu zawsze dotyczy to zawodników grających na podobnych pozycjach :>

 

 

Ale czy moja poprzednia wypowiedz neguje Twoje stwierdzenie ;> ?

Odnośnik do komentarza
Na początku gry miałem stadion na 750 miejsc.

Po awansie pojemnosć trochę podskoczyła. Bez żadnej wiadomości o rozbudowie, zakończeniu budowy, czymkolwiek.

Sytuacja powtórzyła się sezon później. Klub cały czas był na solidnym minusie, gdyby nie widniejąca na ekranie pożyczka - bylibyśmy już bankrutami. WTF?!

 

A zauważyłeś, że wszystkie nowe miejsca to miejsca siedzące? Moja teoria jest taka, że kibice muszą przychodzić ze swoimi krzesełkami bo innego wytłumaczenia nie widzę :P

Odnośnik do komentarza
Na początku gry miałem stadion na 750 miejsc.

Po awansie pojemnosć trochę podskoczyła. Bez żadnej wiadomości o rozbudowie, zakończeniu budowy, czymkolwiek.

Sytuacja powtórzyła się sezon później. Klub cały czas był na solidnym minusie, gdyby nie widniejąca na ekranie pożyczka - bylibyśmy już bankrutami. WTF?!

 

A zauważyłeś, że wszystkie nowe miejsca to miejsca siedzące? Moja teoria jest taka, że kibice muszą przychodzić ze swoimi krzesełkami bo innego wytłumaczenia nie widzę :P

Szczurek rozwiązał zagadkę - mój stadion jest własnością innej drużyny, która go sobie rozbudowuje, a my na tym korzystamy :]

Odnośnik do komentarza

Heh, znowu mi się w FM'ie coś powaliło z histrią piłkarzy. Tak jak w poprzednim, 2007, miałem u prawie wszystkich wpisaną Algierię przez chyba 100 sezonów i w poprzednim sezonie od bieżącego, w którym akurat byłem jakiś klub z niższej ligi brazylijskiej, a nie było żadnego klubu w którym grali między sezonem 2007/2008 a bieżącym, tak w tym FMie u wszystkich piłkarzy nie wygenerowanych przez grę w historii wcięło sezon 2007/2008, a w sezonie 2008/2009 wszyscy mają wpisany jeden mecz w klubie SC YF Juventus i cztery mecze w klubie WSC...

 

Edyta: A po pewnym czasie, nagle te cztery mecze w WSC zmieniły się na dwadzieścia osiem meczów w Pachuca.

Odnośnik do komentarza

Tez mi się tak raz zdarzyło, po tym jak podczas sejwowania zabrakło mi miejsca na dysku i wyskoczył windowsowy komunikat o potrzebie czyszczenia dysku. Pokasowała się cała historia graczy po sezonie 06/07 a newgenom cały czas sie zmieniał klub pochodzenia. No i niestety sejw poszedł do piachu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...